Інфокарти

Я використовую 1С. Що мені тепер робити?
80% малого бізнесу використовує програмне забезпечення 1С. Це приблизно 300 тисяч підприємств.
Українці літатимуть дешевше. Це правда?
Мантри про інвестклімат, або Як Росія стала найбільшим інвестором в Україну під час війни
Російський чи європейський? Який газ Україна купує на кордоні, які загрози
Єдиний електронний квиток. Як це буде працювати?
Оплата комунальних послуг на виплат: як це працює
Відповідаємо на хвилюючий питання: як платити за комунальні послуги в розстрочку, про введення якої минулого місяця заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Українці заплатили 1,2 мільярда за "тих хлопців" і Порошенка. Чому це так?
Держава відшкодує кошти вкладникам банку "Михайлівський", які свідомо чи несвідомо розміщували вклади на рахунках не самого банку, а пов'язаних з банком фінансових компаній. ЕП пояснює, чому це погана ідея.
Злочин і покарання. Що буде з чиновниками, які брехали про статки
Розгрібати і розбиратися в джерелах збагачення чиновників тепер доведеться правоохоронцям. Правда, досі невідомо, яким чином і в який термін. ЕП спільно з Центром протидії корупції пояснює, як все це буде відбуватися.
Кому буде боляче: що необхідно знати про нові санкції проти Росії
Україна на рік продовжила санкції. Санкційний список поповнили 335 фізичних і 167 юридичних осіб. Найпомітніше нововведення - заборона російських платіжних систем, через які в першому кварталі цього року в Україну було переведено 228 млн грн.
Зима близько: чи буде зірваний опалювальний сезон?
Опалювальний сезон ось-ось почнеться, але чи зможе Україна пережити його без віялових відключень, при обмеженій кількості вугілля і газу?
За мотивами виступу Зеленського. Наскільки великими є борги України?
Виступ Зеленського дійсно далекий від правди, але і тези про те, що державний борг України зменшується, так само маніпулятивні.
Від Помаранчевої революції до розшуку. Що необхідно знати про кар'єру Каськіва
Екс-керівника Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислава Каськіва, який розшукувався за розкрадання сотень мільйонів державних коштів, затримали у Панамі. Тут усе, що треба знати про цю справу.