Артур Крижний

редактор новин "Економічної правди"
Facebook Mail
Усі публікації автора
"Метінвест" з травня підвищить зарплати працівникам підприємств: на скільки зросте оклад
Група Метінвест оголосила про підвищення заробітної плати працівникам виробничих і ремонтних підприємств в Україні з 1 травня 2024 року. Оклади зростуть на 5-20%, а за дефіцитними професіями - до 25%.
СБУ повідомила про підозру гауляйтерам ЗАЕС, які від’єднували її від енергосистеми України
СБУ повідомила про підозру російським гауляйтерам Запорізької АЕС, які від’єднували станцію від енергосистеми України.
"Укрнафта" збільшила запаси на 3 мільйони тонн нафти та 600 мільйонів кубометрів газу
ПАТ "Укрнафта" збільшило запаси та ресурси більше ніж на 3 млн тонн нафти та 0,6 млрд куб. м газу завдяки розширенню меж наявних спеціальних дозволів на заході України.
Сольський про підозру НАБУ: "Мова йде про події 2017-2018 років, коли я був адвокатом"
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський прокоментував інформацію про те, що йому оголошено про підозру у справі, пов'язаній із земельними питаннями.
В енергосистемі дефіцит: "Укренерго" другий день залучає аварійну допомогу майже цілодобово
Протягом всієї доби в енергосистемі зберігається дефіцит електроенергії, через що Диспетчерський центр "Укренерго" другий день поспіль залучає аварійну допомогу протягом майже всієї доби.
Наслідок обстрілу телевежі: Харків і прилеглі населені пункти залишилися без цифрового ТБ
Внаслідок обстрілу харківської телевежі 22 квітня в Харкові та найближчих населених пунктах відсутній сигнал цифрового ефірного мовлення.
Кількість гривень в обігу України за I квартал зросла на 16 мільярдів
Станом на 1 квітня 2024 року в готівковому обігу України знаходилося 780,3 млрд грн, що на 16 млрд грн, або на 2,1%, більше, ніж на початок року.
НАБУ підозрює аграрного міністра Сольського в заволодінні землею на сотні мільйонів
Ексголову аграрного комітету Верховної Ради - чинного міністра викрито на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. За описом підозрюваний підпадає під чинного міністра агрополітики Миколу Сольського.
Ціни на нафту зросли через геополітичні побоювання на Близькому Сході
Ціни на нафту зросли, оскільки інвестори продовжували оцінювати ризики, пов'язані з геополітичними побоюваннями на Близькому Сході.
Міненерго: промспоживачі, які імпортують електрику, уникнуть можливих обмежень споживання
До підприємств, які імпортуватимуть електроенергію, не будуть застосовуватись обмеження енергопостачання у разі їх запровадження, лише при застосуванні аварійних відключень.
Промвиробництво в Польщі падає через зниження видобутку вугілля, що відзначиться на зростанні ВВП
Промислове виробництво в Польщі впало найбільше з квітня 2023 року, частково через зниження видобутку вугілля, що погіршує перспективи економічного зростання.
Темпи російської нафтопереробки наближаються до 11-місячного мінімуму: в чому причина
Російська нафтопереробка наближається до 11-місячного мінімуму, оскільки повені перешкоджають роботі НПЗ, а ремонт заводів, що постраждали від атак безпілотників, сповільнюється.