Микола Максимчук

заступник головного редактора "Економічної правди"
Facebook
Усі публікації автора
Права власності на 700 тисяч компаній обліковуватимуть по новому
З 1 січня 2024 року права власності (частки) в товариствах з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та товариствах з додатковою відповідальністю (ТДВ) зможе обліковувати "Національний депозитарій" (НДУ).
Евакуаторів у Києві стало більше? Як все це працює і хто заробляє на евакуації авто
За що автомобілі забирають на штрафні майданчики, хто це робить і скільки на цьому заробляє, та що за компанія контролює половину столичного ринку евакуаторів.
"Мережі працюють, але їх ресурс не може всіх задовольнити". Мінцифри про мобільний зв'язок та інтернет в блекаут
Як держава та бізнес готували мобільну мережу до відключень електроенергії і скільки працюватиме інтернет за тривалого блекауту?
Суд арештував активи Гінера, Бабакова та Воєводіна в Україні
Печерський районний суд Києва наклав арешт на частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков, член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий "злодій в законі" на призвісько Міша "Лужнецький" Міхаіл Воєводін
З міркувань оборони. Як активи Коломойського, Жеваго, Григоришина та Богуслаєва перейшли до держави
Держава стала власником п'яти великих підприємств, які належали українським олігархам. Чому саме ці активи?
"Укрнафта", "Мотор Січ" та інші підприємства переходять у власність держави
Стратегічно важливі підприємства, які пов'язані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, Вячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним переходять у власність держави
Через війну радіочастоту на 5G зв'язок можуть продати зі знижкою 43%
Розмір плати за видачу ліцензії на користування радіочастотним спектром підвищиться більш ніж на 11%. Відповідне зростання передбачає проєкт урядової постанови, розробленої Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК).
До кінця року компанії повинні провести загальні збори акціонерів – і це платно
Акціонерні товариства та корпоративні інвестиційні фонди повинні до 31 грудня провести загальні збори, що наразі можливо лише дистанційно – за цю послугу доведеться платити Нацкомісії з цінних паперів
"Система працює так, щоб населення спалювало більше газу". Інтерв'ю з енергоаудитором про підготовку до зими
Голова правління Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин про те, якою буде взимку температура в 90% будинків столиці, чому електрообігрівачі не врятують від холоду та як підвищити температуру в оселях.
Виплати України за єврооблігаціями можуть відкласти на два роки
В умовах війни та як наслідок великого дефіциту коштів уряд тимчасово відмовився від виплат по частині боргових зобов'язань — це те, проти чого останні місяці всіляко виступало Міністерство фінансів
Що відшкодовує страхова і на що розраховувати під час війни застрахованим. Розбір
Що виплачують у воєнних умовах страховики, від чого це залежить та які ризики зараз можна застрахувати? Питання-відповіді.
Чи працює українська комп'ютерна академія "ШАГ" в Росії?
Відома українська комп'ютерна академія "ШАГ" уже кілька років працює в Росії і має там велику мережу. Що ж сталось з нею після 24 лютого?