Владислав Белах

президент Центру аграрної логістики та інфраструктури
Усі публікації автора
Змова зернотрейдерів: чому в Україні дорожчає хліб. Міфи і реальність
Цінові війни між аграріями і трейдерами можуть призвести до того, що в Україні суттєво зросте ціна на хліб. (рос)
Агросектор іде в тінь
Аграрний експорт став механізмом, який дозволяє безпроблемно вивести і легалізувати за кордоном чорний "кеш", ще й заробити на його "відмиванні". Під час кризи ці процеси посиляться. (рос)
Чи залишиться Україна без хліба
Росія і Казахстан ввели обмеження на експорт зернових. Чи варто Україні копіювати цей досвід і забороняти експорт продовольчої пшениці? (рос)
Зернотрейдери йдуть на карантин
Уряд має два місяці, щоб розробити антикризовий план для аграрного сектору – основного постачальника валюти в країну. Запасу міцності фермерам вистачить ненадовго. (рос)
Чи врятує порти концесія
Стан інфраструктури портів в Україні критичний, проте держава забирає 90% їх прибутку в держбюджет. Чому це відбувається і що робити? (рос)
"Укрзалізниця" переходить під контроль німецької Deutsche Bahn?
Уже в цьому році "Укрзалізниця" може перейти під контроль команди менеджерів німецького залізничного оператора Deutsche Bahn. (рос)
Долар з тонни: зворотна сторона річкової логістики
Розвиток річкової логістики не можливий без прийняття відповідного закону. Парламент досі зволікає. (рос)
Як Україні "відмити" "сіре" зерно
Ви здивуєтеся, але провідні мережі продуктових і будівельних супермаркетів, мережі АЗС, виробники алкоголю є експортерами зерна. Що це означає? (рос)
Чи є життя без перевантаження на українських дорогах?
В Україні зросли штрафи за перевантаження автомобілів. Чи означає це, що з доріг незабаром зникнуть каравани зерновозів, що завантажили на елеваторі 40-50 тонн зерна замість дозволених 20-25 тонн? Абсолютно ні. (рос)
Чи потіснять річки морські порти?
Бізнес давно чекає прийняття законопроекту "Про внутрішній водний транспорт". Він може змінити ситуацію з вантажною логістикою в Україні. (рос)
Навіщо "Укрзалізниця" інвестує в зернові термінали
В Україні надлишок перевалочних потужностей, проте "Укрзалізниця" відкрила в Одесі зерновий термінал. У багатьох виникає логічне запитання: навіщо? (рос)
Підпишіться на наші повідомлення!