Олег Волчанський

регіональний менеджер комерційного банку
Олег Волчанський
Усі публікації автора
Чи готові ви самостійно сплачувати податки?
Які плюси має інститут податкових агентів? Можливо, це одна з цеглин корупційної держави, що забезпечує відсторонення громадян від участі в управлінні країною.
Кругова порука: чи можлива в Україні ринкова економіка
Політико-правова система України міцно спирається на успадковані від радянської імперії традиції побудови централізованих владних систем. Це треба міняти, інакше росту економіки чекати не варто.
Чому корпорації - двигун економіки
В Україні корпорації ефективно існувати не можуть, тому й нема передумов для створення справедливої економіки і забезпеченої старості. Натомість є всі передумови для деградації корумпованої та несправедливої економіки.
Газовий зашморг
Росія, підписавши харківські угоди, підтвердила закладену в "договорі Тимошенко-Путіна" ціну на газ, забезпечила собі гарантований збут енергоносіїв, політичну та економічну слабкість України і продовжила перебування флоту в Севастополі. Що ж отримала Україна? Нічого. Вона програла все.
Азаров - це реформи?
Кредитування у валюті було дозволене та опосередковано підтримувалося на державному рівні. Отже, держава також несе відповідальність за валютні ризики, які сьогодні повністю лягли на плечі позичальників.
Як продавався ОПЗ
Фактично ОПЗ проданий, але з відстрочкою виконання. Учасники угоди отримали поле для маневру, а прем'єр - алібі, додаткове реноме борця за справедливість та можливість експлуатувати коника про злих олігархів.
Підвладна економіка
ВВП і оплата праці у Польщі втричі вищі, ніж в Україні, а де їхні мільярдери? Чому при низькому рівні доходів на душу населення наші олігархи у перших рядах європейських багатіїв?
Підпишіться на наші повідомлення!