Роман Скляров

директор Центру економічної демократії
Роман Скляров
Усі публікації автора
Чому подешевшав газ для населення
Ціна на газ для населення знижується другий місяць поспіль. Які зовнішні і внутрішні чинники вплинули на це, і чому деякі політики приписують цю перемогу собі.
"Нафтогаз" воює з ОСББ за газ. Як виникла суперечка і що робити споживачам
ОСББ з власними котельнями отримали претензії від "Нафтогазу" про недобір палива. НАК вимагає компенсувати збитки, проте не всі ОСББ вважають вимогу обґрунтованою. ЕП спробувала з'ясувати, чия правда і що робити.
Олексій Хабатюк: Уряд повинен запровадити справжню монетизацію субсидій і не порушувати закон
Якою повинна бути монетизація субсидій? З якими проблемами зіткнуться незаможні громадяни у новому опалювальному сезоні? Чи вистачить коштів у бюджеті на виплату субсидій? Про це — у розмові із заступником начальника департаменту енергоефективності "Нафтогазу" Олексієм Хабатюком.
Бенкет перед смертю, або Купуй іноземне
Купувати українське — не лише дешевше. В умовах гігантського боргу держави це чи не єдиний сценарій збереження економіки та поступового виходу з кризи.
Не довіряй нікому: як здійснити економічний прорив у хижацькому світі
Чи готова Україна вибороти своє місце під сонцем у міжнародному поділі праці, коли всі перші місця там уже зайняті? І якщо так, то чи не варто працювати ліктем, коли інші, навіть умовні союзники, плюють в обличчя?
Підпишіться на наші повідомлення!