Сергій Шкляр

співзасновник, партнер практики конкурентного та антимонопольного права АО Arzinger, адвокат, доктор юридичних наук, заслужений юрист України
Сергей Шкляр
Усі публікації автора
Що не так із системою примусового виконання судових рішень в Україні
Який зв’язок між дешевими кредитами і виконанням судових рішень та чому реформу виконавчої служби потрібно продовжувати.
Реформа антитрасту. Чого чекати?
Що пропонують змінити у роботі антимонопольних органів та як це вплине на бізнес.
Український досвід фінансової реструктуризації
За чотири роки в Україні добровільно реструктуризували 65,2 млрд гривень боргів. Чим відрізняється така процедура від вирішення спорів у судах та що вигідніше?
Як захистити споживача від недобросовісних виробників
Мобільний інтернет 4,5G, ліки, що нагадують міжнародний бренд, українське вино з грузинськими написами. Як боротися з недобросовісною конкуренцією?
Розслідування щодо картелів у ЄС: у чому можливості для українського бізнесу
Є стереотип, що іноземні компанії не порушують законодавство. Це не так. У Євросоюзі їх контролюють, часто ловлять на гарячому і змушують платити. Дещо може перепасти й українцям.
Штрафи АМКУ: 5 пропозицій законодавчих змін
Конкурентне законодавство України потребує змін. Це потрібно для забезпечення справедливості та прозорості розслідувань, стимулювання виконання рішень порушниками, зокрема щодо сплати штрафів.
Антимонопольний комітет проти Дмитра Фірташа: чим все закінчиться
АМКУ ухвалив рішення про примусовий поділ трьох компаній групи Ostchem. Власник Дмитро Фірташ обіцяє оскаржити ухвалу в суді. Чим все закінчиться?
Нова професія: приватний виконавець
В Україні почала діяти змішана система виконавчого провадження, і незабаром з'являться та почнуть працювати перші приватні виконавці.
АМКУ може накласти штраф на готелі
Якщо представники готельного бізнесу не виконають вимоги АМКУ щодо зниження цін на номери в готелях напередодні Євро-2012, антимонопольний регулятор буде змушений вдатися до каральних заходів (рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!