Ростислав Чайківський

член CFA Україна
Ростислав Чайківський
Усі публікації автора
ЄБРР, МВФ і Ко: вороги чи союзники?
Чи причетні представники міжнародних організацій до корупційних схем з обранням керівників найбільших державних підприємств?
Чи потрібна підтримка національного виробника в державних закупівлях
Придбання "Укрзалізницею" локомотивів у General Electric пройшло без тендерів. Чи означає це, що українська влада захищає інтереси інших країн та їх виробників?
"Зелені" тарифи — гроші на вітер
Чи справді українська "зелена" енергетика — це лише погоня за модою і створення зайвих проблем для країни?
Міфи про ефективність Prozorro
За відсутності реальних реформ в країні Prozorro виступає для чиновників одним з ключових прикладів позитивних змін. Але для цього насправді немає жодних підстав.
ProZorro: засіб для самореклами та обману
Реклама ProZorro відволікає увагу громадян від непрозорих конкурсів на державні посади, від яких залежить, чи будуть розкрадатися мільярди гривень.
Бетонні дороги на спирті
Технології не стоять на місці — сучасні бетонні дороги, й, особливо, з використанням геосот, є значно дешевшими та надзвичайно міцними і надійними.
"Укрспирт": приватизація з гірким присмаком
Хто заплатить за консервацію неефективності у спиртовій галузі? Інвестор заради благодійності? Ні, заплатить український народ через дорогі алкоголь та ліки.
Конкурс для "Укрспирту": фарс з елементами трагедії
Мінагрополітики дискредитувало себе. Слід перевірити проведені конкурси на предмет свідомого спотворення їх результатів з метою закріплення неправомірного контролю за держпідприємствами.
"Укрспирт": зачароване коло корупції
Противники приватизації спиртозаводів зацікавлені у тому, щоб суспільство і далі оплачувало оборудки злодіїв - крадіжку акцизів та завищення вартості спирту.