Олександр Соколовський

засновник Ukrainian Fashion Week, президент "Укрлегпрому", власник компанії "Текстиль-контакт"
Александр Соколовский
Усі публікації автора
Пам'ятка корупціонеру, або Топ-25 способів обходу ProZorro
Чиновників і наближених до них бізнесменів засмучують незручності, які виникли після введення ProZorro. Низка практичних порад допоможе казнокрадам-замовникам і постачальникам вижити в цих непростих умовах.
Українські реформи в стилі Миколи II
Пріоритетом мусить бути не тільки боротьба з корупцією і створення антикорупційних органів, а ампутація причин її виникнення. (Рос.)
Нові штрафи для бізнесу: гра в одні ворота
Коротко про те, які нові штрафи принесли бізнесу під новорічну ялинку і яке посилення адміністрування у зв'язку з цим нас чекає. (Рос.)
Як ми стали контрабандистами
Після Майдану ми моментально побачили одне з досягнень: повагу митниці до легального імпортера, який наповнює держбюджет. Зараз все інакше. (Рос.)
Слідами "квартирного" питання
Вихід є — податкова амністія і амністія капіталів. Якщо немає, звичайно, доказів, що ти привласнив бюджетні гроші або займався розбоєм, шахрайством і так далі.(Рос.)
Податкова реформа: зверху чи знизу?
Україні потрібне найнижче в Європі податкове навантаження. Тоді до нас хлинуть інвестиції, запрацює промисловість і виростуть податкові збори. (Рос.)
Уроки Ісландії. Від футболістів і клоунів
Ісландські футболісти дали тренінг всім нам на тему "вірити в себе". Вони підкорили Європу. Але хороший урок можуть дати не тільки вони, а ще й ісландські коміки.(Рос.)
Хто бачить в Україні конкурента і не хоче дати їй піднятися?
Міклош робить все від нього залежне, щоб Україна не зуміла перейти дорогу Словаччині. Як кажуть, нічого особистого, просто бізнес. (Рос.)
Та нехай крадуть, але з прибутку
Податкова реформа можлива спільно з дерегуляцією. Фіскальне насильство призводить лише до криміналізації та тінізації бізнесу. (Рос.)
Як Україні застрибнути в "золотий мільярд"
Змінити систему державної корупції неможливо, поки перша особа не почне наводити порядок. Петро Порошенко показав: коли він хоче, то може. (Рос.)