Галина Мельник

юрист ЮФ "Ілляшев та партнери"
Усі публікації автора
Чи насправді НБУ такий ліберальний
Нацбанк опублікував проект закону, покликаний суттєво лібералізувати валютні операції. Чи справді проект настільки ліберальний? (Рос.)
П'ять причин утечі бізнесу в тінь. Податкові аспекти
Значна частина малого, середнього і великого бізнесу перебуває в тіні. Штовхає його туди не стільки жага наживи, скільки економічна політика. (Рос.)
Чого очікувати від закону про валюту
Нацбанк підготував проект закону, який дозволить компаніям та громадянам створювати і купувати іноземні компанії, купувати нерухомість за кордоном і зберігати кошти на рахунках в закордонних банках. У чому підступ? (Рос.)
Прощай, податок на прибуток! Чого очікувати від нової моделі оподаткування
З 1 січня 2018 року в Україні планується введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток. Як ця новація позначиться на бізнесі та економіці? (Рос.)
Чому не працює перевірка е-декларацій
Аналіз поданих чиновниками декларацій затягується через брак нормативної бази. НАЗК повинне діяти активніше.
Що ще ми не знаємо про декларування чиновників
Якщо дружина дарує свій будинок тещі декларанта, яка проживає окремо, і не вважається членом його сім'ї, то в декларації за цей період ми вже не побачимо такий будинок в переліку об'єктів нерухомості.(Рос.)
Електронне декларування: хто, що, коли
Коло осіб, які подають декларації, залишилось тим самим, але даних доведеться повідомляти більше. За помилки чи брехню каратимуть штрафами та в'язницею. (Рос.)
Податковий обмін: коли таємне стане явним?
Глава ДФС раніше заявляв, що Україна готова приєднатися до багатосторонньої угоди щодо обміну податковою інформацією. Це можливість отримувати дані інших країн про іноземні компанії українських резидентів і відкриті ними рахунки. Чи готова Україна?
Підпишіться на наші повідомлення!