Дмитро Дєнков

редактор "Економічної правди"
Dmytro Dіenkov
Усі публікації автора
Тандем "Укрзалізниці" та ДПЗКУ — нахабство, збитки і корупція
Вільний ринок, кажете? Ні, не чули. Войцех Балчун? Здається, ми переоцінили його можливості.
Ігор Мазепа: Краще б продали ОПЗ Коломойському п'ять років тому за 600 мільйонів
ЕП поговорила з відомим інвестбанкіром і радником голови АП Ігорем Мазепою про те, хто впливає на кадрові рішення в Адміністрації, чого чекати від приватизації, що буде з ОПЗ, і чому уряд насправді не хоче ще одного траншу від МВФ.(Рос.)
Володимир Омелян: Я не готовий нести відповідальність за тих, кого призначили до мене
Міністр інфраструктури розповів ЕП, як потрапив до уряду, чи впливають на його рішення "Народний фронт" та керівник МВС Арсен Аваков, а також що буде з автомобільною мережею, і коли в Україні з'явиться дорожній фонд.
"Сліпий траст" гаранта, або Куди Порошенко подів Roshen
Президент змусив багатьох українців зануритися з головою у фінансові словники. Причина - його заява про передачу концерну "Рошен" у "сліпий траст". ЕП дослідила, як працює такий траст у світі, і чи справді Порошенко міг наважитися на такий крок.
Торги в Раді. Як аграрне лобі вибивало собі пільги за бюджет
Аграрні лобісти ледь не зірвали ухвалення бюджету, намагаючись виторгувати для себе пільги. Аби ухвалити зміни до Податкового кодексу, що входили до "бюджетного пакета", уряд пішов на поступки аграрним холдингам у питанні спецрежиму ПДВ.
Рецепт Бахматюка. Як заробити на Аграрному фонді
Зараз установі більше лічить назва "Аграрний фонд Олега Бахматюка". "Економічна правда" дізналася, що більше 80 підприємств бізнесмена так чи інакше користувалися ресурсом Аграрного фонду. Йдеться, зокрема, про закупівлю і продаж зерна, про його страхування, перевезення, та про розміщення коштів АФ в фінустановах Бахматюка.
Східний фермер
А ці заяви російської сторони, що вони нас не обстрілюють – це ж смішно. Вони це роблять регулярно. Наприклад, з російської території піднімається пара вертольотів і починає кружляти над комбайнами, працюючи на малих гвинтах.
Підпишіться на наші повідомлення!