Олександр Мойсеєнко

незалежний журналіст
Facebook
Усі публікації автора
Мантри про інвестклімат, або Як Росія стала найбільшим інвестором в Україну під час війни
Страх та ненависть до гривні: чому дешевшає нацвалюта
Чому перспективи гривні викликають серйозне занепокоєння?
Чи подорожчає націоналізація Приватбанку ще на 15 мільярдів
Низка власників євробондів Приватбанку мають намір оскаржити так званий bail in, в результаті якого бондхолдери збідніли майже на 600 мільйонів доларів. Якщо Україна програє, націоналізація може подорожчати ще на 15 мільярдів гривень. (Рос.)
Останній "пилосос": як довго ще протягне Платинум банк
До кінця тижня Платинум банк може бути визнаний неплатоспроможним. Поки фінансова установа продовжує працювати, але тільки через зволікання з боку НБУ.(Рос.)
Як рятували Приватбанк, і що відбувалося за лаштунками
Протягом двох тижнів ЕП стежила за переговорами про націоналізацію Приватбанку. Як це відбувалося, і чому деякі учасники переговорів залишилися незадоволеними? (Рос.)
Майже державний. Що буде з Приватбанком
На порядку денному — націоналізація Приватбанку. І що б не говорили прес-служба і топ-менеджери банку, акціонери вже готові попрощатися зі своїм дітищем. Залишилося тільки переконати прем'єра. (Рос.)
Справа "Хрещатика": банк може втратити ще півмільярда
Одним з найгучніших банкрутств року стало банкрутство банку "Хрещатик". Його акціонери не змогли врятувати установу, проте домовилися про виведення з неї активів перед банкрутством. Зараз у розпалі новий спір на 0,5 млрд грн.
Як забрати кошти з банку-банкрута: досвід Хомутинніка
Щоб бути одним з найбагатших депутатів Верховної Ради, потрібно не лише вміти заробляти гроші, а й вчасно їх виводити з банків, які ось-ось збанкрутують. ЕП пропонує майстер-клас від народного депутата.
Українці заплатили 1,2 мільярда за "тих хлопців" і Порошенка. Чому це так?
Держава відшкодує кошти вкладникам банку "Михайлівський", які свідомо чи несвідомо розміщували вклади на рахунках не самого банку, а пов'язаних з банком фінансових компаній. ЕП пояснює, чому це погана ідея.
Нічого нового: гривня знову девальвує
Після відносного затишшя гривня знову стала здавати позиції. У вівторок купити готівкові долари можна було за 27,3-28 грн. В НБУ кажуть, що в усьому винна "політична нестабільність", а експерти вважають, що є інші причини. Отже, що буде з гривнею?
Порошенко проти "Шатуна": як політики маніпулюють жертвами "банкопаду"
Політики намагаються використати вкладників банків у своїх інтересах. Заплановані на вівторок протести будуть вигідні не стільки реальним вкладникам, що постраждали, скільки політикам, в тому числі провладним.
І затремтіли ринки. Чим ще загрожує Україні перемога Трампа
Зміна комфортної зовнішньої "оболонки" може стати для України болючими, але необхідним ліками: ми або запропонуємо світу свій цікавий український стартап, або зазнаємо краху разом з сировинними ринками, які прямують в минуле.(Рос.)