Андрій Пишний

Андрій Пишний, народний депутат України, член фракції "Батьківщина"
Усі публікації автора
Влада приторговуватиме українцями?
Кремль пропонує Банковій кріпацтво. Українці повинні працювати в Сибіру, а не в сонячній Італії.
Навіщо Україні тріск і запах "бесполезной структуры"?
Європейський союз та Митний союз "Казбілрос" в особі Казахстану, Росії і Білорусі тріщать по швах майже одночасно, але як по-різному!
Від бюджету насолоди до бюджету палиці
Як каже східна приказка, хто не годує коня, мусить мати добрий батіг. Саме ця невибаглива "філософія" і закладена у бюджет-2013.
Кукурудза замість бананів
Українці не лише спостерігають за тим політичним неподобством, яке коїть режим Януковича, але й змушені за нього платити, бо такі карколомні "фінансові успіхи" у вигляді відсотків лягають на плечі кожного.
Експорту немає – є уряд і Держстат
Уряд говорить про покращення. Держстат наводить цифри. Але якщо зіставити інформацію, виходить, що хтось із них явно бреше.
Уряд "жжот"
Зменшити споживання дорогого газу, через який Україна перебуває в постійній політичній залежності від Кремля, на українське дешеве вугілля – це не лише правильно, а настільки очевидно, що постає закономірне питання: "А чим ці "дєятєлі" займалися раніше?"
Національна корупційна стратегія
Не пам'ятаю, де і від кого вперше почув запитання: "кому і який треба дати хабар, щоб у цій країні нарешті почалася боротьба з корупцією?". Але чітко пам'ятаю, що саме ця їдка фраза спливла в пам'яті, коли я почув про підписання президентом Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки.
Чи можливий в Україні білоруський сценарій?
Без боротьби з глибинними причинами білоруської кризи - монополізацією, корупцією, тиском на дрібний бізнес - в Україні можуть повторитися білоруські "пейзажі" із стрімкою девальвацією, порожніми полицями і штурмом валютних кіосків.
Податкова "реформа" зів'яла
Міф про "професіоналів" та "господарників" протягом багатьох років був улюбленою темою Партії регіонів. Настав час тверезо подивитися на речі і запитати у знайомих професіоналів: "Що любить бізнес?".