Ігор Ліскі

Ігор Ліскі, координатор напрямку "Сучасна інфраструктура" уряду змін політичної партії "Фронт Змін"
Усі публікації автора
Змова світового уряду?
На думку Азарова, ворог нашої країни, через якого не зростає добробут українців, - це світова економічна криза, а уряд України тут взагалі ні при чому. (Рос.)
Крадіжка в законі
Щоб постачати товари чи послуги держструктурі, підприємству не потрібно буде випускати хорошу і дешеву продукцію. Достатньо буде всього лиш домовитися з покупцем про "відкат" або просто бути "своїм". (Рос.)
Як убити "Луганськтепловоз"
Регіонали і комуністи, що агітували за продаж заводу російському власнику, всього лиш відпрацьовували замовлення на вбивство цілого підприємства. Не буде "Луганськтепловозу" - не стане у російських заводів конкурентів. (Рос.)
Кому вигідна інвестиційна непривабливість Україні
Знизивши інвестиційну привабливість Україна чи не до історичного мінімуму, влада зменшила вартість усіх приватизованих активів, звузила коло потенційних покупців і створила максимально сприятливі умови для розширення бізнесу провладних ФПГ. Може, саме це і було реальною метою діяльності нинішньої української влади? (рос.)
Як врятувати Донбасс
У нас звикли заробляти на проблемах вугільної галузі, не вирішуючи власне цих проблем. Занепад галузі дозволяє виділяти дотації вугільникам, і вкладати нібито в ліквідацію шахт гігантські бюджетні кошти. Мова йде про мільярди гривень. За двадцять років склалася ціла система розподілу і перерозподілу цих коштів (рос.)
Обережно! Реформа розпочинається
Згідно із зарубіжним досвідом, після приходу приватного перевізника можна чекати підвищення цін на послуги залізничних перевезень на 40-50-60%. Причому люди та підприємства змушені будуть платити. Тому що "Укрзалізниця", нагадую, монополіст. Зараз – державний монополіст, але згодом, якщо вдасться провести реформу, вона стане приватним монополістом, хоча б і частково приватним.
Справа – труба!
Українські посадовці в чергове намагаються одержати знижку на газ від російського "Газпрому". Тепер – ціною української газотранспортної системи.
Що приховують тендерні "поліпшення"
Задля зменшення бюджетних видатків влада вдається до відвертого здирництва. Закон, задекларованою метою якого є запобігання проявам корупції у сфері держзакупівель, відверто провокує поширення цих проявів.
Пільги: скасувати не можна виплатити
Чого злякалися на вулиці Грушевського 12/2? Спочатку того, що тільки у 2011 році понад 2 мільйони пенсіонерів перемогли у судах державу, і за дев'ять місяців 2011 року Пенсійний фонд повернув недоплачених пенсій на 6 мільярдів гривень.
Пенсійний геноцид
Поза сумнівом, президент Віктор Янукович, схваливши проголосований 6 вересня закон про пенсійну реформу, розписався у політиці геноциду українського народу.
Відсидітися не вдасться!
"Як справи?". "Та знову податкова, прокуратура, "Беркут". Підприємці, що залишаються членами опозиційних партій, починають звикати до постійних "наїздів" на рівному місці. (Рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!