31 грудня 2015

Публікації
2015. Топ-10 скромних досягнень України, про які варто згадати
2015 рік був одним з найважчих для української економіки. Тим не менш, знайшлися і "світлі плями" в році, що минає, про які варто згадати. Хоча б тому, що їх було не так і багато.(Рос.)
Новини
16:44
Вимоги до небанківських валютообмінних установ будуть посилені
Національний банк України посилює вимоги до небанківських валютообмінних установ.
15:42
Суд по боргу Януковича відбудеться в Лондоні
Судові розгляди за 3 мільярди доларів, які визнані офіційним боргом України перед Росією і на які накладено мораторій на виплати у зв'язку з відмовою Росії реструктурувати цей борг, відбудуться в Лондоні, в арбітражному суді.
14:54
Причиною падіння опори ЛЕП став вибух – поліція
Співробітники поліції працюють на місці пошкодження бетонної електроопори в районі села Богданівка Херсонської області. За попередніми даними, вона була пошкоджена в результаті вибуху.
14:35
Інфраструктура Луганській області обійдеться майже в 9 мільярдів
За словами голови Луганської ОВГА Георгія Туки, план відновлення інфраструктури області включає 7800 об'єктів, на все це потрібно близько 8,8 млрд грн.
14:16
Власники Житомирської кондитерської фабрики зайшли на підприємство
Акціонери ЗАТ "Житомирські ласощі", відновлені у своїх правах постановою Вищого адміністративного суду України від 23 грудня 2015 року, вчора ввечері потрапили на кондитерську фабрику.
13:56
У Львові побудують станцію з виробництва біогазу за 31,5 мільйона євро
Львівська міська рада вирішила побудувати станцію з виробництва біогазу за 31,5 млн євро на міських очисних спорудах.
13:34
Із заміщення російських продуктів в України не буде проблем - експерт
Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" не бачить проблем із заміщенням російських категорій товарів, що потрапили під українське ембарго.
13:07
Напливу європейських товарів з нового року в Україну не буде - МЕРТ
З моменту вступу України до зони вільної торгівлі з Європейським союзом, тобто з 1 січня 2016 року, величезного напливу європейських товарів на український ринок не відбудеться.
12:44
"Нафтогаз" кличе "Газпром" поговорити про транзит
НАК "Нафтогаз України" запропонував ПАТ "Газпром" провести переговори у зв'язку з прийняттям в країні нових правил ціноутворення на послуги з транспортування газу.
11:31
Активісти блокади знімають пости на межі з Кримом
Активісти громадської блокади Криму знімають свої пости на дорогах на півострів.
11:19
Росія зберегла можливість по-особливому бюджетувати Крим
Російський уряд збереже в 2016 році право встановлювати особливості складання проектів бюджету анексованого Криму, Севастополя й місцевих бюджетів.
10:20
Народний банк Китаю знизив курс юаня до нового рекордного мінімуму
Народний банк Китаю 31 грудня знизив курс юаня до долара ще на 41 базисний пункт, до 6,4936 юань за долар - новий мінімум з травня 2011 року
10:13
Крим може лишитися на Новий рік без світла
Через дефіцит електроенергії кримчанам радять приготувати новорічні страви вдень і заздалегідь зарядити телефони, а новорічний вечір присвятити спілкуванню, бо очікуються віялові відключення.
10:10
Опора ЛЕП "Каховка-Титан" впала - "Укренерго"
Начальник управління інформполітики "Укренерго" Зіновій Буцьо заявив, що в 20 км від Каховки звалилася електроопора ЛЕП "Каховка-Титан", що подає електроенергію з материкової частини України в окупований Крим
10:05
Вночі фабрику "Житомирські ласощі" заблокували "тітушки"
Увечері 30 грудня входи на територію Житомирської кондитерської фабрики перекрили співробітники поліції
10:02
У РФ запропонували знищувати продукти з Туреччини
Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ направила пропозицію в Міністерство сільського господарства щодо знищення турецької продукції, яка з 1 січня потрапляє під заборону до ввезення на територію Росії
Підпишіться на наші повідомлення!