2 травня 2017

Колонки

День солідарності трудящих святкуватимуть роботи

Роботи змінять ландшафт ринку праці, замінивши погано організований, неефективний соціум, який до того ж ще і часто відпочиває.(Рос.)
Новини
21:00
OVERTIME: ГОЛОВНЕ ЗА 1 ТА 2 ТРАВНЯ
Головні економічні новини за 1 та 2 травня
18:01
Компанія Volkswagen збирається "відбілити" репутацію дизельних авто
Німецький автомобільний концерн Volkswagen збирається розпочати кампанію з промотування автомобілів з дизельними двигунами та хоче долучити до неї інших автомобільних виробників.
17:11
Школи та дитсадки Києва зекономили 642 мільйони гривень
За три роки школи та дитячі садки Києва зекономили 463 тисяч Гкал або 642 мільйони гривень завдяки енергоефективним заходам та енергомоніторингу. Інфографіка.
16:20
МЕРТ просить Світовий банк оцінити прогрес України у легкості ведення бізнесу
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України направило директору Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Какхонен лист-запрошення для спеціальної місії з підготовки звіту щодо легкості ведення бізнесу.
15:42
Bloomberg, The Verge і BuzzFeed стануть новими партнерами Twitter
Американська корпорація Twitter Inc., якій належить однойменний сервіс мікроблогів, має намір представити послуги з трансляції 12 нових каналів.
14:05
Найбільша італійська авіакомпанія Alitalia повернулася в Україну
Змінивши "Бориспіль" на "Жуляни", найбільша італійська авіакомпанія Alitalia повернулася в Україну з регулярними рейсами.
12:52
IT-гігант Cisco купує стартап Viptela за 610 мільйонів доларів
Cisco Systems Inc. заявила про досягнення угоди про покупку стартапу по розробці SDN (software-defined networking - «програмно-конфігурована мережа») Viptela за 610 мільйонів доларів.
11:58
Конгрес США виділить Україні не менше 560 мільйонів доларів у 2017
У консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2017 р, наданому в Конгрес США, прописана фінансова допомога Україні в розмірі не менше 560 мільйонів доларів.
11:05
Світовий банк може виділити Україні 150 мільйонів доларів фіндопомоги
Всесвітній банк обговорить питання виділення Україні 150 мільйонів доларів в рамках програми фінансової допомоги.
09:48
“Нафтогаз” планує знизити тариф на транзит газу
У НАК "Нафтогаз України" планують знизити тарифи на транзит природного газу після закінчення терміну угоди з "Газпромом" у 2019 році.
Підпишіться на наші повідомлення!