Світ

Скоро людству знадобиться дві планети
Якби всі люди були американцями, то згідно з моделлю "екологічного сліду" знадобилося б чотири планети. Для досягнення німецького рівня добробуту потрібно приблизно 2,5 планети.
Син Олександра Лебедєва: "Не називайте мене олігархом"
Спочатку вважали, що батько купив йому Standard в 2009 році, щоб "погратися", в якості дрібнички. Щоб було чим зайнятися у Великобританії, поки сам Олександр розбирається з серйозними справами будинку в Росії - управляє "Новою газетою", що критикує Путіна, та "кує мільярди" (рос.)
Франція і Греція відкидають режим суворої економії
Підхід Меркель простий: скоротіть свої витрати так, щоб дефіцит державного бюджету не перевищував 3% національного ВВП. Так ви позбавите Німеччину від надання фінансової допомоги вашому уряду і вашим банкам. 25 з 27 країн Євросоюзу підписали таку угоду. Але Олланд сказав, що, ставши французьким президентом, він наполягатиме на тому, щоб угоду переписали (рос.)
Олег Дерипаска: чому я платив бандитам за "дах"
"Через два тижні моєму комерційному директору пустили дві кулі в голову. Він вижив. Тоді я вирішив, що краще поки платити [бандитам], щоб самому залишитися живим, і щоб мої люди залишилися жити. А потім зробити заходи зі зміцнення безпеки". (рос.)
Юрген Рот: "Газпром" - це зв'язки з гангстерами типу Могилевича
Система "Газпрому" - це контакти дочірніх фірм з кримінальними структурами в Східній Європі. І не треба мені розповідати, ніби газпромівське керівництво про це нічого не знає! "Газпром" - це не тільки енергетичний концерн, а й політична зброя, яка обслуговує тих, хто в першій половині 1990-х входив до кола найближчих друзів Путіна. (рос.)
Фінансова криза зупинила зростання витрат на оборону
Сполучені Штати скоротили свої військові витрати. Уряду в Берліні, Парижі та Лондоні також витратили менше грошей на оборону. Але є винятки - Китай і Росія значно збільшили в минулому році інвестиції у збройні сили. (рос.)
"Південний потік" представляє свою Адміністративну раду
Більшість у Адміністративній раді акціонерів транспортної компанії "Південний Потік" складають представники російського енергетичного монополіста "Газпром", який володіє 50% акцій. До ради входять глава Газпрому Олексій Міллер та його заступник Олександр Медведєв. (рос.)
Чи буде створено європейське рейтингове агентство?
На тлі невдоволення, що виникло серед політиків, з'явився новий улюблений проект - створення європейського рейтингового агентства на противагу альфа-самцам, які розташовані в Сполучених Штатах. Але, здається, всі зроблені зусилля виявилися марними. (рос.)
Іспанське місто поверне борги за допомогою маріхуани
Минулого вівторка на референдумі 56% жителів Раскера підтримали проект здачі семи гектарів земель в оренду асоціації, яка має намір вирощувати на них маріхуану. (рос.)
Зріджений газ заважає надіям "Газпрому" в Європі
Незважаючи на сьогоднішні показники, «Газпром» дотримується плану по збільшенню своєї присутності в Європі. До 2030 року компанія планує займати до 32% європейського ринку природного газу. У минулому році зафіксовано приріст до 27% в порівнянні з 23% в 2010 році.
Марафон виграний: Росія в СОТ
Після зняття вето Грузією Думі залишається тільки ратифікувати договір, щоб вступ Росії до СОТ набув чинності. Ця подія має відбутися до 23 липня 2012 року. Потім у Росії залишається ще тридцять днів, щоб повідомити Женеві про досягнуту ратифікацію. З цього моменту Росія офіційно стане сто п'ятдесят четвертим членом СОТ. (рос.)
Наскільки багатий Ватикан?
У своїй викривальної книзі "ТОВ Ватикан" італійський журналіст Нуццо розповідає про "цілу галактику фінансової та підприємницької активності". За його даними, Святий престол заробляє гроші в різних областях - в охороні здоров'я та туризмі, в банківській справі та нерухомості. (рос.)