Техно

Чи правда, що майбутнє - за електромобілями?
"При придбанні машини французи не враховують додаткові витрати - 6 тис євро на рік, 13% з яких - на пальне. Колись вони зрозуміють: повна заправка електрикою за 2 євро серйозно скоротить їх витрати". (Рос.)
"АвтоЗАЗ" та "Богдан" не платитимуть
Популярний сегмент авто з двигунами від 2000 до 3000 куб см подорожчає на 14 080 грн. До 3500 кубічних сантиметрів збір становитиме 19 085 грн, більше - 30 250 грн. Але це стосуватиметься лише справжніх іномарок. У Ялті Азаров планує домовитися з Медведєвим, і обидві країни можуть зробити "утилізаційний" виняток одна для одної.
"Воля" ослабла. Уже назавжди?
Кияни пам'ятають: великою розкішшю вважалася технологія, коли по телефонній лінії можна було і дзвонити, і виходити в інтернет. "Воля" "підірвала" ринок, запропонувавши інтернет і телебачення через один кабель. Хоча вже тоді ставлення до клієнтів було посереднім. (Рос.)
Найбагатші американці за версією Forbes
Американський журнал Forbes опублікував щорічний список 400 найбагатших людей США. Його перші три рядки відкриттів не принесли. Як і в попередні роки, лідером став Білл Гейтс. (Рос.)
"Росатом": Швидше за все, буде дозамовлення російського палива
Українська сторона сама пропонує набір активів. У спільному підприємстві з ядерного паливного циклу це, зокрема, частка України в СП з фабрикації ядерного палива. Наскільки я знаю, звучали такі підприємства, як "Смоли", Східний ГЗК. А по машинобудівному холдингу з боку України будуть запропоновані акції "Турбоатома".(Рос.)
Чим заплатять українці за відсутність альтернатив?
На громадське обговорення винесена оновлена енергетична стратегія України. Сукупна потужність відновлюваної енергетики в енергобалансі країни до 2030 року складе не більше 2%. Для порівняння – уряд Німеччини визначив мету досягти 80%, і відмовитись від ядерної енергетики.
Привид утилізації українського автопрому
В Асоціації "Укравтопром" просили залагодити проблеми у міжособистісних стосунках з людьми, які впливають на ухвалення рішень. Проте, з усіх боків вказували: буде так, як домовляться "вожді". Але у вождів, особливо наших, на умі було зовсім інше. Вони загралися в патріотичні ігри з підтримкою вітчизняного автопрому.
Посмертні пільги для працівників Google
"Що стосується допомоги людям, то краще працювати на компанію, яка дбає про тебе, ніж в компанії, яка до тебе байдужа. А з точки зору бізнесу, виявляється, що піклуватися краще, ніж залишатися байдужим". (Рос.)
Бізнес ховається в хмарах
При вимкненому диктофоні топ-менеджер представництва однієї з корпорацій зізнається, що "хмара" може бути не тільки дешевим і ефективним сервісом, але й альтернативним сховищем даних від "маски-шоу".
Чи почне Росія будівництво авіаносців?
У листопаді минулого року керівництво ВМФ Росії висунуло пропозицію побудувати дві авіаносні ударні групи до 2027 року. Одна буде входити до складу Північного флоту (для розгортання переважно в Атлантичному океані), інша - Тихоокеанського флоту, тобто регіону, який набуває все більшого значення для світової економіки і рясніє гарячими точками (рос.)
"Золоті яйця" українських інвесторів
Засновники інкубаторів не розраховують на швидкий прибуток. "Ми розуміємо, що повернення цих інвестицій може тривати п'ять-сім років". (Рос.)
Як заробити $70 млрд
В штаті Невада після подання податкової декларації у громадянина є два варіанти: сплатити цю суму або реінвестувати її в економіку країни: купити машину, квартиру, будинок. Хто від цього виграє більше: бюджет чи людина? (Рос.)