Коментарі
Ned-Lorik _ 19.02.2009 20:26
Eсли банк лопнет как и где забрать деньги
Ned-Lorik _ 19.02.2009 20:26
Eсли банк лопнет как и где забрать деньги
Ned-Lorik _ 19.02.2009 20:26
Eсли банк лопнет как и где забрать деньги
jopa _ 04.01.2009 18:38
Один вопрос. Почему этот банк еще не национализирован?
Yevhen18 _ 31.12.2008 17:27
To _io.
Ваши познания в финансах просто поражают. Чужие деньги - это пасивы банка, а не активы, как изволили выразиться вы. Активы банка - это выданные им кредиты и еще кое-что...
io _ 30.12.2008 21:25
Идиоты те кто думает что если банк фирташа пусть банкротится главное чтобы предприятия не обанкротились, но не хотят думать своим тупым мозгом, что активы банка - это чужие деньги, а именно деньги вкладчиков и тех же предприятий. Поэтому когда лопается банк, пропадают деньги в большем своем количестве которые банку не принадлежат.
io _ 30.12.2008 21:22
Жулик на жулике и жуликом погоняет. Вот такая наша страна "Гондурасия"
atlet _ 29.12.2008 09:52
самое время у них кредитик оформить :)
georgekozak _ 29.12.2008 03:48
В ближайшие 2 месяца Фирташа на территории Украины не будет, равно как и его банка.Останутся как всегда обманутые и доверчивые наши сограждане!
Ofni _ 26.12.2008 23:15
А смертна кара, це цікаво... Простіше до стінки... Трохи не гуманно....
Для початку буде достатньо 100 реальних арештів і не тих хто вкрав 10 грн.
akela _ 26.12.2008 16:41
to: Dnepr-info
Якщо "банківська система завалиться", то це означатиме, що ніякою СИСТЕМОЮ вона не була (втім - усі поточні події неспростовно довели, що наша банківська система наразі точно є системою, а саме: системою тотального грабунку громадян України).
Відтак, навіщо мені думати про те, що буде діятися в моєму гаманці, коля ця "система" ляже - ну, яке іще майно може втратити погорілець?
А от якби таки лягла - тоді усіх нинішніх "у вирій", нова грошова одиниця, нова фінансова система + справжня банківська система = продовження розвитку країни та народу, розвитку, зруйнованого нинішніми привладними кретинами.
DON_VOVAN_ _ 26.12.2008 15:30
Нда... и опять эта Тимошенко. Вам тоже страшно???
_S_ _ 26.12.2008 14:41
НБУ надавав рефінансування під акції банків, які належать власникам часток понад 10%, але реальна вартість цих акцій у більшості випадків дорівнює, або менша за "0", тому що інсайдери вибирають коштів з банку на фінансування своїх потреб значно більше, ніж вносять до статутного капіталу. НБУ знає про такий стан справ, тому вирок: "Винний!"
А ЮВТ винна лише в тому, що трішки привідкрила правду про функціонування національної банківської системи, а що їй залишалося, з неї ж хотіли зробити крайню і звісно їй це не сподобалося... а взагалі-то ЮВТ завжди намагається укріпити гривню, часто абсолютно без будь-якого економічного обгрунтування, адже так уряду дешевше віддавати зовнішні запозичення і легше нагнути експортерів... от влітку 4,5/$, то однозначно її рук діло. Зараз грн. укріпиться, бо експортерів знову нагнуть, щоб сплатили податки і продали залишки валюти, а от у лютому знову до 10...
Unique _ 26.12.2008 14:13
Не думаю, щоб Тимошенко безпідставно прогнозувала валютний курс на рівні 14 гривень за долар. Залишатися стороннім спостерігачем при очевидних спекуляціях Нацбанку із курсом та резервами, продовження яких більш ніж реально загрожувалор дефолтом усій країні, - було б злочином.
І саме дефолт - це єдиний порятунок для Ющенка.
Всі 94 банки, які давали відкати за рефінансування, змушені були відбивати їх саме таким чином, відверто скуповуючи дешевий долар, - за гривню Нацбанку, та продаючи його значно дорожче - тому ж Нацбанку.
Це і була суть політики Нацбанку та єдина можливість оправдати і пояснити відкати.Щоб не кучерявили із дуже розумним виглядом банкіри-Гарварду викладачі...
MaximS _ 26.12.2008 13:31
Думаю, що Премьєр озвучила все, коли вже було відомо, що "Надрам" кирдик. А тепер "подєльщики" підспівуючи злодіям, хочуть перекласти свої "діла" на КМ. Негайно треба приймати смертну кару з конфіскацією майна. Негайно. Якщо ВЛАДА не пустить кров, то її пустять НИЗИ. ТАК от і думайте.
Dnepr-Info _ 26.12.2008 12:57
Меня поражает тупость фанатов-юлипупиков. Пусть рухнет банковская система, главное, Юлюся всегда права. Пошевелили бы хоть одной извилиной, а не сердцем. Тогда , возможно, поймете, к чему приведет политиканство Премера. Подумайте, что будет в вашем собственном кошельке, если банковская система завалится.
atlet _ 26.12.2008 12:32
Liz _ 26.12.2008 12:10 перед остаточним закриттям банк "Україна" ..Кум Ющенка Міхеєв, брат Петя і його дружбани Волков з Сацюком, а також усі посвячені
вы еще Гетьмана Митюкова Кравца и Веселовского забыли....
Vlad_iz_Kharkova _ 26.12.2008 12:28
Liz Автор действительно прав, если бьанк лопнет, виновата будет лична Премьер Тимошенко. Но, к сожалению, своими имениями и нарядами она расчитываться с вкладчикамине будет, а будет и только частично, бюджетом, т.е. нашими налогами.
Это 1-й Премьер в мире, который сознательно валит банковскую систему страны.
dushka Обанкротится предприятие - проблема для его владельцев и работников. Обанкротится банк - проблема для сотен тысяч вкладчиков, как физических лиц так и предприятий. Предприятия не расчитаются с другими предприятиями и т.д. Если обанкротится маленький банк, проблему решат = есть фонд гарантирования вкладов, у банка есть активы. Для такого как Надра проблему не решить так просто. А ЮВТ еще несколько банков назвала. (Все, кроме БЮТовских, получивших рефинансирование. Как честный человек, она свои банки "Финансы и кредит" или "Приват" пропустила). Ведь система может обрушиться. У нее активы в валюте, но у нас же в гиивне. Что нам будет делать?
Liz _ 26.12.2008 12:10
Панове, час усе розставить на місця і всіх вас розсудить. Але автор правий, що підняв тему непрозорості і злочинності як банківської системи і так нагляду за нею з боку НБУ. При чому це було створено особисто Ющенком і патронується ним до цього часу. Можу нагадати, що 2 роки перед остаточним закриттям банк "Україна" "працював" з мінусовим капіталом, без резервів і ліцензії на більшість операцій. І що - там не видавались кредити і не приймались депозити? Нічого подібного. Кум Ющенка Міхеєв, брат Петя і його дружбани Волков з Сацюком, а також усі посвячені виконавці нижчого рівня доїли банк і країну поки МВФ і СБ не поставили умову прикрити цю "чорну діру". Але з тих пір нічого не змінилося, бо тіж особи патронують це все і дахують сьогодні (Міхеєв замість тюрми сидить в Укрексимбанку). Тому я особисто підозрюю, що під шумок світової кризи ця банда положить не лише банк "Надра" але і багато інших банків, а з ними і всю країну. Ще раз повторю - усіх розсудить час і Історія...
kapitan62 _ 26.12.2008 11:21
",,,В чем проблемы? Обанкротится банк!!! Ну и что???"
Видно, автор этих слов не только азов экономики не понимает (это, в общем, не зазорно), но вообще никаких книг с детства не читал. Банкротсво банка разоряет не его собственников, а ни в чем не повинных вкладчиков, поэтому каждое банкротсво должно анализироваться на предмет "злостности" и в случае положительного заключения - караться как преступление. А то укради кошелек с тыщей гривен - срок, а укради миллиард у вкладчиков - "порицание"...
И Фирташ, и Клюевы банки купили, но платить и не собирались - ведь ясно, что руководство с первого дня соглашения начинает выполнять указания будущих хозяев. Вот они и дали "разумные" распоряжения - хапнули, что могли, и отказались от покупки...