Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  П'ятниця, 19 березня 2010, останнє оновлення: 2 години 42 хвилини тому
Коментарі
unk32 _ 25.12.2008 15:15
Я вот смотрю порой на министров и президентов некоторых африканских стран... У нас такие же, только белые. Поэтому и ждать от них можно примерно того же.
Планировать бюджет в данной ситуации бесполезнее чем заказывать его у астролога. Из побочного: попытка сделать все через бюджет тормозит снижение налогов, которое и должно приводить к развитию. Т.е. налоги (доение) снизить нельзя, потому что экономика не развита, а надо иметь гарантированные поступления в будущем. А развиться она не может, потому что "у попа была собака". НДС: во-первых так и не понял смысла названия, во-вторых это средство переразвитых стран удерживать экономику от перегрева. Ну и наконец: первый в мире государственный социализм придумали еще в Риме (да-да, "хлеба и зрелищ"). Так что можно и без банков обойтись для преодоления кризиса потребления (который во всю начнется в феврале, после того как в январе все уйдут в неоплачиваемый отпуск). Так что "дальше-лучше" еще будет.
tuskarora _ 17.12.2008 14:56
DeminimusM _ 16.12.2008 14:26
Зрозуміло, що головне це налаштувати економіку на внутрішній ринок. Мені здається, що це було також зрозумілим і в 90-х роках, але ж так не сталося! Чому?
Не тому, що це важко і довго, а тому що завдання стояло інше - розвалити Україну і скупити колись все це оптом за копійки або фантики. Нинішня влада виконує ц завдання свідомо і несвідомо, бо хапальний інстинкт непереомжний :)))
А Лисичка - просто працює на Юлю, це видно. і тулить свою писанину куди тільки можна :))))
Oleg123 _ 17.12.2008 11:10
"Yevhen18 _ "

"Уже и ежику известно, что кредит МВФ можно использовать только для поддержки курса, т.е"
Послушай колхозник это тебе кто сказал??может поделишься такой информацией???
paparaciy _ 17.12.2008 10:16
Звісно, з нашою довірою населення до влади очікувати на успішну реалізацію роздрібних облігацій для населення не можна.

ЯК НАСЕЛЕННЯ МОЖЕ ДОВІРЯТИ ВЛАДІ!!!???!!!!
ПОКЛАЛА ЛЮДИНА В БАНК КОШТИ! ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ВОНИ ВДВІЧІ ЗНЕЦІНЕНІ, НУ МАЙЖЕ ВДВІЧІ, І ЯК ДОВІРЯТИ??? КОМУ??? НАЦБАНКУ??? ЧИ ЮЩЕНКУ???
paparaciy _ 17.12.2008 10:05
думааю, що для нашої держави необхідно було не гратися так з доларом, щоб не валити і не нищити найважливішого - простого українця! Адже зараз нищиться ідея української мрії, коли простий чоловік може купити квартиру чи машину - в кредит, але ж купити!!!
Yevhen18 _ 16.12.2008 16:40
Цитата, характеризующая уровень компетентности автора статьи: "2) спрямування частини коштів МВФ на державні інвестиційні проекти". Уже и ежику известно, что кредит МВФ можно использовать только для поддержки курса, т.е. вбрасывать его на валютный рынок и продавать эти доллары за гривны или держать в золотовалютном резерве. Вообще удивляет позиция ЭП, которая предоставляет свои страницы всякого рода горе-экспертам, которые разбираются в проблеме, о которой пишут, как, извините, баран в апельсинах.
dzerzhinSKY _ 16.12.2008 15:15
не задумывался, но смотрите что выходит:
В долларовом эквиваленте украинские акции подешевели соответственно упавшей гривне, то есть примерно на 60%. Если учесть падение гривны, то соответствие с долларовой ценой корзины индекса ПФТС, индекс находиться на уровне менее ста пунктов. тут статья вся

не то что фондового рынка нету, думаю, вообще нет смысла говорить об экономике как таковой с привязкой к долларовому эквиваленту.
DeminimusM _ 16.12.2008 14:32
lisichka1
В продолжение тому, что я уже написал...
Несмотря на то, что мы обсуждали вроде бы экономические вопросы, но на самом деле наша экономика вторична по сравнению с нашей же политической системой!
И проблемы у нас во многом связаны именно с тем, что политики живут своей жизнью, пока это не изменится, ничего не изменится!
Кстати, сразу хочу сказать, что проблема не в Майдане 2004-го, проблема скорее в том, что Майдан не смог это изменить!
DeminimusM _ 16.12.2008 14:26
Зрозуміло, що головне це налаштувати економіку на внутрішній ринок. Мені здається, що це було також зрозумілим і в 90-х роках, але ж так не сталося! Чому? Це риторичне запитання, бо облаштування внутрішнього ринку потрібно досить багато зусиль, треба щоб в нас працювали заводи, які перероблятимуть сировину та виготолятимуть з неї потрібну та якісну продукцію. Найлегший приклад, наша автомобільна галузь. Хіба в Украінї не потрібні були авто? Ще як були потрібні! Імпортних автівок було продано вкрай багато! При тому що для Автозаза були зроблені протекціоністські умови, чи є якісь суттєві зміни на краще? Особисто я не помітив! Те ж саме стосується й інших галузей!
Це я до того, що хоча зрозуміти цю ідею легко, впровадити її в життя, в Україні зовсім не легко!
Yevhen18 _ 16.12.2008 14:24
Автор забыл элементарную истину: рост экономики, в которой 85% составляет частный сектор, должен обеспечиваться за счет прибыли этого сектора, а не за счет бюджета. Нам же все гре-эксперты пытаются доказать обратное, отсюда и разговоры о "бюджете развития". А что делал частный сектор? Сверхприбыли вывозил в офшоры, использовал на личное потребление, но только не на развитие производства. Что получили? Металлургия в нынешнем виде уже умерла. Необходима модернизаця и большие капвложения. Не за счет бюджета, а за счет владельцев предприятий. У них деньги есть. В офшорах сейчас находятся от 50 до 85 миллиардо долларов, принадлежащих украинским олигархам. Вот где ресурс спасения экономики, а куцый бюджет!
lisichka1 _ 16.12.2008 14:10
40% экспертов считают, что Юлия Тимошенко усилила свое политическое влияние.
56,7% экспертов считают, что Виктор Янукович ослабил политического влияние и 16,7 - наоборот.
Более всех утратил в политическом влиянии Президент Виктор Ющенко. Так считает 80% экспертов, и только 13,3% говорят, что он усилил свое влияние.
Опрос среди экспертов проводило АМС.
tuskarora _ 16.12.2008 14:10
Serhii2 _ 16.12.2008 13:51
Загалом, можна і з СОТ вийти, бо світова економіка міняється, а собівартість нашого кіло гвіздків з філіпінським завжди буде різною - на окристь філіпінців, бо філіпінець, як писав Сергій Кара-Мурза, живе в контейнері, їсть снікерс на обід і ходить в сандялях та футболці, а у на с- осінь і зима, будинки з фундаментом тощо. Буде своя економіка самодостатньою - здайдеться й те, що продати, аби заробити на той імпорт, якого в себе не виробляємо і не можемо (хоча ананаси, чув, у 19 ст під Полтавою вирощували).
Треба також міняти банкцвську систему: обслуговування поточних рахунків і платежів до бюджету, за ЖКП тощо, - через державний розрахунковий центр, щоб банки не крутили чужими грошима безконтрольно і не смоктали відсотки, як паразити. А депозити, кредити - то хай вже окремо крутять. І повна заборона на використання при розрахунках в середині країни іноземної валюти. Тільки гривня!
В принципі, все просто, та тільки ця влада не здатна їх застосувати
DeminimusM _ 16.12.2008 14:03
Як на мою думку, то зараз вже ні які заходи не втримають нашу економіку. І основною проблемою в 2009 році стане наповнення бюджету. Хто ще спроможний платити податки? тим більше, що ми всі знаємо, що левову частку доходів формували підприємства ГМК, які стоять і невідомо коли почнуть працювати. Ситуація в Україні стрімко погіршується, а що робить або навіть, що збирається робити влада невідомо. Це теж сприяє тому, що проблеми в Україні будуть більшими ніж де інде.
Влада мала б розраховувати свої дії виходячі з найгіршого розвитку подій в 2009 році... А коли влада (чи то Тимошенко, чи то Ющенко - не важливо!) каже про скорочення ВВП у 2-4%, то абсолютно незрозуміло: чи то влада не розуміє, що коїться, чи бреше, сподіваючись на те, що все якось само виправиться!!!!
Serhii2 _ 16.12.2008 13:51
Влад із Харкова, стагфляції в 2009 не буде через зменшення оборотності грошової маси. М3 скорочується. Але це звичайно може потім статися. Через пару років. Тут все залежить, скільки триватиме несприятлива кон"юктура на міжнародних ринках. Якщо дефіціит бюджету фінансуватиме не торгівлю імпортними товарами, а виробництво, то Україна вилізе. проблема в тому, що Уряд не збирається обмежувати імпорт нічим іншим окрім девальвації гривні, не усвідомлюючи, що на імпортні товари зараз неелеастичний попит - замінника вітчизняного немає і все одно купуватимуть. А потрібно зробити одну просту річ - заборонити кредити на імпортні товари. Тоді купуватимуть лише ті, то заробив гроші сам, а не взяв в кредит. І це не протирічить умоваим СОТ.
lisichka1 _ 16.12.2008 13:31
Кабинет министров очень скован в своих действиях, поскольку целый ряд вопросов, связанных с экономической стабилизацией, должны решаться по представлению правительства в парламенте. А парламент благодаря господину Ющенко находится в нерабочем состоянии. Ющенко оказывает массированное давление на членов правительства, которые пришли в Кабинет министров по квоте НУ-НС. Поэтому неадекватными можно назвать только действия Президента
Vlad_iz_Kharkova _ 16.12.2008 12:54
Все правильно кроме одного. При неудачном исполнении можно получать стагфляцию, когда и деловую активность не удастся полнять, и инфляция разгонится. Я бы опасался увеличивать государственные инвестици на фоне сокращения налогов.
Chapaev _ 16.12.2008 12:52
Хорошая статья. А что касается наполнения бюдждета, то сейчас они взялись за любимую тему игорный бизнес


Загрузка...
Найголовніше на УП