Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  Середа, 3 грудня 2008, останнє оновлення: 6 годин 8 хвилин тому
Коментарі до публікації

А ви ще плануєте купити автомобіль?


Коментарі
агент007 _ 10.07.2008 11:23
1. Думаю, що якби дороги відремонтували, до кількість ДТП з зросла, бо дурість нашого народу на дорогах неописуєма...Тому й їздимо повільніше бо все розбите.
2. Дорожній збір має бути включений у вартість пального. Хто більше тратить - більше платить.
3. За в'їзд до міст (центральних частин) потрібно ввести збір, скажімо 10 грн/день.Гроші невеликі, але не один задумається чи варто їх платити і об'їде центр, що дасть змогу уникнути заторів.
4. Якби ціни на авто суттєво знизились на дорогах був би колапс ВЖЕ СЬОГОДНІ, бо всі кому не лінь побігли би купувати машиину, треба чи не треба, бо в сусіда є...
Kemer _ 06.07.2008 20:06
Слухай, а не пішов би ти, в кінці кінців в... Європу! Нам до наших цін на бензин не хватало ще якихось там "екологічних зборів"!

"Але ВЛАСНИК АВТО ПОВИНЕН СПОВНА ОПЛАЧУВАТИ за всі проблеми, які створює цей автомобіль для інших!"
"Витрати суспільства (в тому числі і тих в кого немає авто) це не лише витрати на будівництво і підтримання доріг!"
Срака-банка-окуляри!!! Або "х..й гавно и муравей" :))))))
Можеш сказати, які такі проблеми я створюю іншим, тобі персонально зокрема, ОКРІМ витрат на будівництво та ремонт доріг? Жаба, яка декого давить? Так як же тоді розрахувати компенсацію за наслідки цього "давлення"?

"Навіть одна стаття витрат дороги, - не покривається транспортним збором!!"
Плять! Так НАПРАВЛЯТИ виручені кошти потрібно виключно на утримання автошляхів та пов"чзаної з ними інфрастурктури (стоянки, ПІДЗЕМНІ паркінги і т.д.)! Та на ті бабки, шо з НАС деруть на траспортних зборах, можна автобан до кожного під"їзду построїти!!! А х..! Бо гроші ті йдуть ХЗ куда!
nicst _ 06.07.2008 10:21
Kemer _ 01.07.2008 17:45

Ви суть проблеми уловлюєте чи ні?
Ніхто не проти великих автомобілів (важких чи ще якихось)!
Але ВЛАСНИК АВТО ПОВИНЕН СПОВНА ОПЛАЧУВАТИ за всі проблеми, які створює цей автомобіль для інших!
Паливо, шини і т.п. це Ваші витрати - Ви і оплачуєте і вже Вам вирішувати 5л на 100 км чи 15л на 100км.
Витрати суспільства (в тому числі і тих в кого немає авто) це не лише витрати на будівництво і підтримання доріг!
Навіть одна стаття витрат дороги, - не покривається транспортним збором!!
Тому я пишу про платні дороги.
Коли дороги будуть платні - буде більш-менш відомо яким повинен бути транспортний збір.
Як компенсувати витрати суспільства на екологію і т.п. - можна побачити на прикладі Європи.
В вартостість бензину має бути включений екологічний збір. В Європі він є, а унас поки що немає.
Тому я і кажу, що Ви не все компенсуєте суспільству.
І знову у Вас буде право вибору: 5л на 100км або 15 л на 100км (сплатите 5 чи 15 євро екологічного збору)
Успіхів
Kemer _ 01.07.2008 17:45
nicst _ 28.06.2008 18:52
1. У мене взагалі-то 1.8 (Мондео). Водночас вважаю безглуздим, що в Україні таке саме наприклад Мондео з мотором 2.0 чи 2.5 має платити більше траснпортного збору, хоча своєю МАСОЮ (у свіх 3 випадках аналогічна, бо ж модель то однакова) не більше пошкоджує дорожнє покриття. У ШВЕЙЦАРІЇ ТРАНСПОРТНИЙ ЗБІР ВИЧИСЛЯЄТЬСЯ ГОЛОВНИМ ЧИНОМ ВІД МАСИ. Кубатура якщо й грає якусь роль, то лише другорядну.

2. При чому тут платні дороги? Біснес, б..ь!? А заякий х... я тоді ТРАНСПОРТНИЙ ЗБІР плачу? Куди йдуть ці гроші і чому не на ремонт доріг?! ( http://www.unian.net/ukr/news/news-259259.html - це вже якась надія. що "колись воно МОЖЕ буде"...)

3. А за об"єм - повторюю для ТУПИХ: той у кого машина має більший обєм, я відтак споживає більше пального, платить "своє" біля бензоколонки. Тому ДОДАТКОВО його "обкладати" не є ховсім чесним.
nicst _ 28.06.2008 18:52
Kemer _ 27.06.2008 23:16
"Якщо у мене є ГРОШІ їздити на моторі 3, 5 чи більше літрів, то ніяка гробана зелена б..дь не може мені того заборонити!!! "
Я би Вас підтримав на всі 100, за таких маленьких умов:
1) Ви заводите вихлопну трубу від мотора 3, 5 чи більше літрів в салон - і в атмосферу нічого не летить...
2) Ви їздете лише по платних дорогах, які працюють на умовах самокупності і платять податки як будь-який інший вид бізнесу...
Тоді, вперед! Хоч на танку!
А так на медицину, екологію, дороги, інвалідів яких травмували авто, навіть на ДАІ скинемось разом, а Ви один на танку!!!
"Нєхорошо получаєтся!"
Kemer _ 27.06.2008 23:16
2 Cabril: Огородити велетенську резервацію для "зелених" ІДІОТІВ типу тебе. Там будете пересуватися на КОНЯХ. Запах у повтрі буде не ахті (можливо звикнете), зате ЕКОЛОГІЯ буде зає...сь!!! Заї..ли вже ті зелені п..си. У Німеччині вже навіть роздаються голоси, щоб ЗАБОРОНИТИ автомобілі чи то з об"ємом більше 2.0, чи то 1.8, 1.6, або із споживаням бензину більше 6л/100км. Якщо у мене є ГРОШІ їздити на моторі 3, 5 чи більше літрів, то ніяка гробана зелена б..дь не може мені того заборонити!!! Навпаки хай будуть щасливі, що я плачу більше на заправці, щоб через бюджет кормити таких як ви зелених уродів!!!
Serhii2 _ 27.06.2008 11:24
Druge _ 27.06.2008 10:30
http://rus.auto24.ee/main/mainindex.php это так для примера цен на авто
Ну? -http://rus.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=509629 :
Audi A4 2.6 V6 110 kW , 1997 год, 180000 км пробег, Коробка передач: автомат ,серебристый
Цена: 78 000.- EEK , 4 985.- EUR 0% нсо
Ну за 5 тисяч евро я б таку машину купив. Бо це ж дійсно автомобіль, а не тарантайка. І за 10000 евро навіть купив би.
Druge _ 27.06.2008 10:30
http://rus.auto24.ee/main/mainindex.php это так для примера цен на авто
Прахвессар _ 27.06.2008 10:20
Доки ціни на автомобілі не наблизяться до Європейських (раз ми вже члени СОТ) - і пальцем не ворухну, щоб брати нову машину. Мені гроші потрібніші, ніж здирникам, яким хочеться урвати з кожного обороту 100 % навару. Хай вріжуть свої апетити.
carbil _ 27.06.2008 09:24
Можливо, щастя ще прийде на українську землю, коли від автомобілів залишеться лише згадка, а люди будуть жити на своїй землі (без авто- та інших заводів, фабрик...) Це може статися лише за тих обставин, коли до невігласів дійде: далі - смерть. А розумні люди й так розуміють, що Земля - це жива істота. А тому діяти треба так, аби не сердити її своїми безумством і тупістю, своєю жадобою до збагачення та до руйнування, своїм нмаганням зробити щось краще, ніж те, що створено БОГОМ.
Kemer _ 27.06.2008 00:14
Відмініть ці КЛЯТІ 8 РОКІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А наш "національний виробник" нехай почеше "рєпу", чому я (і думаю що не один такий на всю Україну) краще буду їздтгт на 10-річному Форді, ніж на новому російсько-корейсько-китайському "нєдоразумєнії", навіть якщо це "зроблено в Україні"!
Павлунчик _ 26.06.2008 17:43
Машину иметь не против, но при нынешних ценах делать это принципиально не буду. Давать сверхприбыли торгашам за свои кровные - выкусите. Подожду РЕАЛЬНОГО падения цен.
Walker1975 _ 26.06.2008 15:51
Насмішив кінець статті щодо прогнозів зростання продажу автомобілів.
На фоні спада продаж авто у Європі на 8 - 15%, США на8 %, Росії на 0,9%, Україні на 18,5%, де візьметься прирост майже на 30% до кінця року невідомо.
А якщо приведуть у порядок розмитнення старих авто, щоб воно відбувалось прозоро, то падіння продаж новихавтомобілів може перейти у обвал.
І в такому випадку не врятує навіть зниження цін, оскільки воно автомотично потягне зниження цін на старі автомобілі, чим зробить їх привабливішими.
А взагалі пропоную обявити бойкот нашим продавцям автомобілів, оскільки на фоні знижених ставок мита, вони мають надприбутки, а знижувати роздрібні ціни не спішать.
Чим менше у цьому році купимо автомобілів,тим нижча ціна у автосалонах буде найближче десятиліття!!!
MyxoMop _ 26.06.2008 15:38
купуйте велосипеди
artist _ 26.06.2008 15:16
Про що мова? $6 000 за недолугу Таврію (іншого терміна не знайдеш)? Краще позичити ще таку ж суму і взяти 8-10 річного Гольфа чи Опеля - менше головного болю, на голову вищий комфорт і надійність і навіть менші затрати на пальне. Таврія через 3 роки інтенсивної екксплуатації перетвориться на купу залізного непотребу, а "німець" ще поїздить без особливих проблем удвічі-втричі більше. Ось про що не хочуть думати вітчизняні виробники - і тут я на всі 100 погоджуюся з Сергієм.
HOLEK-20 _ 26.06.2008 15:08
А ви ще плануєте купити автомобіль?--------- ВЖЕ НІ!
Vitugan _ 25.06.2008 16:48
+1 правильна думка.
Serhii2 _ 25.06.2008 15:31
Я б хотів підтримати національного товаровиробника та купити український автомобіль. Але для цього мені потрібно бачити хоча б одне з двох : ціна набагато менша ніж на імпортне авто такого ж класу в країні виробника цього імпортного автомобіля, - тобто ціна нижча за ціну на український автомобіль без врахування будь-яких митних зборів та штучних накруток, або ж мені потрібно бачити таку ж саму якість , яку мають західні аналоги. Адже я не лох купувати україньске тільки через те, що на імпортне накурутили митні збори, ПДВ, акциз і т.і. Знаєте, я краще подарую ці гроші у вигляді ПДВ, акцизу і мита державному бюджету України , ніж подарую незаслужені бариші українським "бізнесменам", які намагаються зробити з нас лохів. Ну чому , скажіть, ви не змогли зробити Таврію за 5 тисяч доларів на рівні того ж самого дводверного Вольксвагена Гольфа зразка 90-х років? Що, в Німеччині менше податків та маленькі зарплати працівникам? У вас мало грошей , щоб купити обладнання, іноземних конструкторі
Найголовніше на УП