Сім пробоїн українського судна. Що було у 2016 не так
Повернутись до публікації

Сім пробоїн українського судна. Що було у 2016 не так

Вівторок, 3 січня 2017, 17:00 -
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.126.163.---Костя Галас09.01.2017, 15:31
"ТАК" було у 2004-му! А потім аж включно до 2016 -го все було "НЕ ТАК".
IP: 65.94.52.---Natalie Kraftman09.01.2017, 09:21
Смотрите как умно ведет себя не криминал ахметов. На его вотчине война (с кем не бывает), лучший друг президент-предатель сбежал (случай), украинцы оплачивают элетроэнергию ему на счет (тоже случайно - повезло просто), главный магазин украинской столицы принадлежит ему, укртелеком, укрпочта... - все национального масштаба. Это даже не заводы...
Просто данью обложил украинцев. Батый, по сравнению с ним, шестерка немытая. И все молчат. И всегда виноваты Коломойский, Порошенко и Гройсман. Ох украинцы, ох независимые!
IP: 212.90.61.---ПаровозЪ07.01.2017, 14:00
Допоки ця солодка кошерна парочка буде керувати нашою Державою, ми змушені будемо рахувати помилки, збитки і провали.
IP: 46.172.145.---vovan987005.01.2017, 21:21
Експорт продовжує скорочуватись, зовнішній борг росте, кількість працюючих зменшується, інфляція триває. Для економії газу населенням не робиться нічого, субсидії з бюджету ідуть олігархам, зібльшення видатків з бюджету в основному на силовиків. По податках - відмінили обмеження пенсій для багатих, офшори багатих теж не чіпають, податок на нерухоме для багатих практично не працює, з позитиву практично видно тільки ріст дешевого популізму.
IP: 93.72.3.---meua04.01.2017, 23:07
Парубий был клоуном всегда с привкусом "патриота".
Порошенко и Гройсман, когда начался скандал по поводу Роттердам+, обещали разобраться, последний поручил доложить ему результаты.
Доложили и разъяснили, что "люби друзи" все посчитали и договорились.
Теперь министр энергетики хвастается, что цена ээ в 2017 году должна по его расчетам снизиться ВПЕРВЫЕ за много лет, а НКРЕ собирается с 1-го марта снова повысить тарифы на ээ, хотя они так уже выше чем у соседей.
Когда же эта шайка нажрется?
IP: 193.93.217.---hrim04.01.2017, 18:47
Виктор Тарасов:
Тільки іноземець, який не сповна розуму, буде інвестувати в Україну. Тільки одне питання до влади та депутатів, яке не має відповіді - чому ви самі не інвестуєте, чому ваші мільйоні кошти зберігаються вдома, а не в банках? Все! Інвестування та приватизація вже неможлива при цій владі, бо абсолютно нема довіри ні Порошенку, ні Гройсману, я вже не кажу про клоуна Парубія, на якого спишуть всі негаразди, бо у нас парламентсько-президентська форма правління, а Парубій (посада якого по Конституції України, найвища у державі) перетворився в повністю контрольовану істоту.
.............

SENSOR+2 правдоподібно прогнозує НОВУ ВЛАДУ, якщо б дочасні ВИБОРИ.
Адже, крім дешевого популізму, який так подобається нашим виборцям, НОВА ВЛАДА нічого не пропонує.
Що ж робити?
Тиснути, тиснути на ДІЮЧУ ВЛАДУ, як це роблять зараз поляки.
IP: 46.175.83.---Виктор Тарасов04.01.2017, 16:29
Тільки іноземець, який не сповна розуму, буде інвестувати в Україну. Тільки одне питання до влади та депутатів, яке не має відповіді - чому ви самі не інвестуєте, чому ваші мільйоні кошти зберігаються вдома, а не в банках? Все! Інвестування та приватизація вже неможлива при цій владі, бо абсолютно нема довіри ні Порошенку, ні Гройсману, я вже не кажу про клоуна Парубія, на якого спишуть всі негаразди, бо у нас парламентсько-президентська форма правління, а Парубій (посада якого по Конституції України, найвища у державі) перетворився в повністю контрольовану істоту.
IP: 94.178.118.---sensor+204.01.2017, 12:51
Нажаль, досі немає політиків, готових взяти за основу громадянське суспільство і покластися на народ цієї країни, а не на домовленості олігархів", — сказав тоді один з опитаних.

---

"Покластися на народ" -- это была бы катастрофа.

Народ - это Йуля и Вилоносец. Народ -- это 90% утаивающих доходы.

Я просто опупеваю с тех кто до сих пор считает что "народ" мудрый, честный, роботящие но ему вечно не даёт расцвести "власть". Когда уже этот популизм закончится и как минимум все эти вещающие на ток-шоу не поймут что власть и народ это суть одно и то же.

Лучше кабмина и преза чем сейчас у Укрианы не было и ещё долгое время не будет! Почему долгое время не будет? Потому что дальше будет Йуля, сопли, истерики и красивые (как её кажется) речи с ТВ через день. Этот "мудрый народ" её выберет, будьте покойны на этот счёт.
IP: 93.72.86.---Гармидер04.01.2017, 12:22
Цікаво, а куди так хутко зник мій коментар?
IP: 176.36.60.---Андрій Павловський04.01.2017, 11:02
Ліберал-джинса..,
IP: 93.72.86.---Гармидер04.01.2017, 10:58
Виктор Волик:
Приватизували, навіть не провівши аудиту. Тобто свідомо взяли на утримання народу мішок з котом, а швидше за все з дохлою кішкою, яка заборгувала вкладникам і Нацбанку з десяток мільярдів доларів. Для влади це дійсно здобуток року (уявіть, які будуть відкати)!
IP: 213.130.12.---Виктор Волик04.01.2017, 10:13
Странно записывать в позитив национализацию Приватбанка. Это ж даже не 1,2 млрд. "Михайловского" на шею обществу повесили, а на два порядка больше.
IP: 213.130.12.---Виктор Волик04.01.2017, 10:10
Странно записывать в позитив национализацию Приватбанка. Это ж даже не 1,2 млрд. "Михайловского" на шею обществу повесили, а на порядок больше.
IP: 37.26.148.---Riboteckiy Vladimir04.01.2017, 08:49
Відмивати гроші на балансах не треба багато думати і щось робити, розвалювати це не будувати, для будівлі єкономіки треба мати голову до бізнесу і реформ, вчитись треба не конфетами і в ЖКК гроші відмивати на субсидіях, а їхати в розвинуті країни вчитись у бізнесс колледжах, де вчать ринкової економіки....
IP: 46.119.253.---Evgen Loyko03.01.2017, 20:47
Это не случайность, и ОПЗ - это не провал, а тщательно спланированная акция по срыву приватизации. Мы, конечно, народ наивный, но когда дважды НАБУ и Саакашвили начинали за считанные дни до начала нового конкурса поднимать скандал и в срочном порядке якобы "расследовать" коррупциию на ОПЗ, что отпугивало инвесторов - то иначе как планом по срыву приватизации завода это не назвать.