Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 11

Babydolly _ 14.08.2010 22:27
IP: 208.53.142.---
Вы же понимаете не один Тигипко составлял налоговый Кодекс.Вы посмотрите кто входил в группу работающую над Кодексом-одни регионалы.Регионалы все время готовы на кого-то переложить ответственность за свои действия.Зажрались гады
zilwowa _ 10.08.2010 10:58
IP: 82.207.117.---
От ще пригадалося, що багато політиків перед президенськими виборами піддавали ПДВ жорсткій критиці та пропонували замінити його на НЕВЕЛИЧКИЙ податок з обороту ... Чому ж цього не пропонують тепер?... В сами раз би таку ініціативу...
zilwowa _ 10.08.2010 10:54
IP: 82.207.117.---
Цитата:"Корупцію при відшкодуванні ПДВ можна перемогти єдиним способом - ввести механізм автоматичного відшкодування цього податку без будь-якої участі з боку чиновників."
Я знаю ще один спосіб, який буде набагато більш дієвим і КОРИСНИМ: ПДВ слід усунути з української економіки як явище, "притягнуте за вуха" шляхом мавпування з чужих рішень і припасоване до неї так, як припасовується до корови сідло.
Svetlaya.ua _ 10.08.2010 09:26
IP: 92.113.24.---
да Пибипко просто повелся на обещания ПАХАН и все тут. Какая там нахрен у него Сильная Украина? Этому иуде тоже верить теперь никто не станет.
Valient _ 10.08.2010 07:10
IP: 192.251.226.---
Как бы не говорили, с этого видно как Тигипку в этом правительстве приходится нелегко.
Salut33 _ 09.08.2010 20:26
IP: 91.124.65.---
SIM5 только "конфета" на 3 буквы на самделе
SIM5 _ 09.08.2010 19:49
IP: 62.221.55.---
"За останні півроку тема податкової реформи щільно закріпилася за віце-прем'єром з економічних реформ Сергієм Тігіпко."

Гы. Он первый вариант Кодекса не писал и не подписывал, второй тоже...
Его функция совсем другая - умный базар для пипла и МВФ.

"Можливо, глава Мінфіну Федір Ярошенко хотів налякати суспільство введенням "драконівських норм" з тим, щоб подальшому уславитися лібералом, відмовившись від усіх цих нововведень. Це був своєрідний трюк, спрямований на відволікання уваги суспільства, щоб підприємці не акцентували увагу на тому, що в кодексі зберігається корупційний механізм відшкодування ПДВ."

А вот это - 100%. Я уже давно писал, что вся деятельность ПР постоена по циклической схеме: напугать или дать по морде, а потом признать "перегибы", рассказать о преданности европейским идеалам, немного попустить и дать конфету.
Придурки разных сортов остаются довольны: хоть конфету дали, или же: ПР цивилизуется! Нас имеют, но вроде не так больно....
Unfortunately _ 09.08.2010 16:49
IP: 80.243.157.---
Ну так а шо з того шо тут писати. Тре обєднуватись і виходити на вулицю і протестувати!!!!!!!
Unfortunately _ 09.08.2010 16:49
IP: 80.243.157.---
Ну так а шо з того шо тут писати. Тре обєднуватись і виходити на вулицю і протестувати!!!!!!!
kolombina _ 09.08.2010 16:48
IP: 82.207.120.---
Янукович, йдучи у Президенти, обіцяв посилити боротьбу з корупцією. Але тепер він відклав прийняття антикорупційного законодавства на наступний рік. Тим самим відкрив своїм чиновникам (тобто представникам партії регіонів) можливість грабувати країну.
neviglas _ 09.08.2010 15:59
IP: 95.134.28.---
Як же не соромно правителям України читати такі статті, та бачити таку статистику з мілліардами.
До чого ж довели країну та народ що так спокійно називають головних розкрадачів-коррупціонерів, їхні відсотки та сумми і нічого не робить Харант, а народ мовчить як вівця, котрій знімають живцем шкіру.
Ганьба міністрам - капіталістам, депутатам-олігархам, правоохороним та прокурорсько-судовій корупційній владі.
Нарешті стало ясно чому феміда з завьязаними очима, та з базарним кантором, хто більш положе.