Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 10

VIL100 _ 08.08.2010 07:35
IP: 94.27.66.---
Професійна стаття, але вона мені нагадує ті друковані у газетах статті, перед банкрутством АКБ "Україна"!
Тоді теж писали, що АКБ "Україна" входить у п'ятірку найнадійніший банків України, У ТОЙ ЧАС, КОЛИ ЮЩЕНКО ІЗ КОМПАНІЄЮ РОЗДАВАЛИ (ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗНАЮЧИ) ВАЛЮТНІ КРЕДИТИ, ЯКІ НІХТО І НЕ ДУМАВ ВІДДАВАТИ!
ТАК РОЗІКРАЛИ АКБ "УКРАЇНА", НІХТО НЕ ПОНІС ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, А ПОСАДОВЦІ АКБ "УКРАЇНА" НАБУЛИ СТАТУСУ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ І, НАВІТЬ - ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!!!
d322 _ 06.08.2010 13:35
IP: 77.52.50.---
Абсолютно бессмысленный рейтинг. Это как если бы в морге гадать над покойниками кто сколько был должен при жизни и отдал бы деньги или нет. Особенно если покойники все были мошенниками...
maryan1 _ 06.08.2010 11:44
IP: 91.208.52.---
Корнилюк і Шпитко - АМАТОРИ. Треба дивтись на адекватність капіталу і відсуність боргів з рефінансування перед НБУ.

В Ощаду 16 млрд. рефінансування, в Ексіму 6, в Привату більше 8 млрд! Яким дивом вони можуть бути серед перших??? Хлопці тільки панти ганяють.

Будь-який департамент ризиків в банку котрий має доступ до частину звітності перед НБУ зробить кращий аналіз. Результати такого аналізу будуть майже протилежні до тих що у цій статті.
Alle _ 06.08.2010 11:24
IP: 91.214.112.---
з 2006 року бувклієнтом УкрСиббанку...
ВОРИ та ШАХРАЇ - ось моя думка про них!
Застерігаю всіх від співпраці з Укрсибом!!!
nejebe_ua _ 05.08.2010 20:19
IP: 94.178.26.---
Аваль серед перших?! Яким дивом? Під час кризи вони відмовляли у видачі депозиту. Тільки за умов, що це на похорон і треба їм показати справку.
nejebe_ua _ 05.08.2010 20:17
IP: 94.178.26.---
test
YULIY999 _ 05.08.2010 18:46
IP: 91.208.154.---
Авторы не учли еще фактор собственников банков - поддержат они свои банки или бросят http://minprom.ua/articles/48404.html
haiduk _ 05.08.2010 12:48
IP: 213.160.138.---
Не знаю, что там с нормой резервирования...А возможно я просто оказался одним из десяти....Но я иду сегодня в один из банков группы "В" этого рейтинга забирать свой вклад с неплохой доходностью и не думаю, что всё так критично...Да, сегодня приходится думать о сроке вклада и следить за движениями новой власти, когда собираешься положить денег на депозит, но под матрасом они всё-равно не увеличиваются....Альтернатива - реальный сектор, если ты способен хоть что-то придумать, или страшно говорить - фондовый рынок....Прибыльность инвестиционных фондов удручает в сравнении с процентной ставкой по депозитам...Короче, гавное вовремя войти и вовремя слиться...
Alekxxx _ 05.08.2010 01:37
IP: 95.134.57.---
О каком рейтинге надёжности банков можно говорить, учитывая то, что в основе их работы лежит норма резервирования 1:10? Один из десяти вкладчиков гарантировано получит деньги. Остальные - дулю с маком...Что делать? Ходить на стадион тренироваться бегать - ведь гарантия будет у того, кто первый прибежит в кассу банка..
Надёжность банков...бред...
Energy Adept _ 04.08.2010 21:17
IP: 93.72.25.---
Неоднозначне враження. Рейтинг більшої частини здається адекватним. Однак не все. Наприклад, автори дуже низько посунули «Форум». Можливо, через негативний фінансовий результат? Хоча уж «Драгону» відомо дійсні його причини, і вони не є такими критичними. Крім того, Райф у цьому контексті показав наближені результати.
Навряд чи в нашій непередбачуваній державі варто покладатися на будь-які рейтинги. «Хороший задум» кількох допущених, і протягом обмеженого часу долар падає до 4,5 гривень, а потім зростає до 10 гривень. Справа йде про гроші, а вони, як співала Лайза Мінеллі, make the world go round.
Водночас, дійсно, не виключена можливість згортання бізнесу європейських банків в Україні, оскільки український бізнес не приносить такого зиску, як відділення/філії в інших країнах ЦСЕ. Відомий принаймні один план перепродажу європейськими власниками крупного українського банку – росіянам. Шкода, тому що до вітчизняних банків довіри немає.