Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 25

Snisvn _ 09.12.2009 17:00
IP: 193.93.184.---
http://ladyfromrussia.com/karnaval/mir/images/gestures.jpg

http://patrioticwar.narod.ru/pol1g.jpg

Ну гитлер !
Snisvn _ 09.12.2009 16:49
IP: 193.93.184.---
А ведь есть точно такая же фотка Гитлера. Так же стоит, так же кулаки держит и мовить... Вспоминайте.
bodikivb _ 09.12.2009 14:33
IP: 76.224.3.---
Ne budu komentuvaty ekonomichni idei kandydata... vse kryshtalno yasno. Ale ne mozhu dodaty 5 kopiyok vidnosno "zamknutogo" palyvnogo cklu. Kandydat mae rozumity shcho maetsya na uvazi, abo poyasnyuvaty suspilstvu pro scho jde mova. Zamknenyj cykl potrebue reaktory na t.zv. shvydkyx nejtronax i potuzhnogo pererobnogo kompleksu na shcho Ukraina ne bude finansovo zdatna v osyazhnomu majbutnyomu (pershyj mabud bude Kytaj). Pan Tyagnubok mae na uvazi stvorennya vyrobnychyx potuzhnostej yadernogo palyva ta "vidktytyj" palyvnyj cykl, kotryj potrebue dovgotryvalogo zberigannya/"oxolodzhennya" vidpracyovanogo yadernogo palyva - nepogana ideya, v pryncypi. Ale... vyrobnyctvo cyrkoniyu dlya palyvnyx obolonok povnistyu rozvalene (dyakuyuchy Panu Kuchmi, Rosii ta in), vyrobnyctvo uranu kolo Zhovtyx Vod lyaglo davno (zavdyaky im zhe) i potrebuyut grandioznyx finansovyx vlyvan dlya vidnovlennya na kotri Ukraina syogodni ne spromozhna. Ya navit ne kazhu pro zbagachennya uranu - ne zduzhaemo
hint _ 09.12.2009 10:00
IP: 213.227.215.---
Господи! Ну навіщо лізти туди, де ти виглядаєш повним дурнем. Ото аби ляпати язиком і шукати ворогів та зрадників.
Сидів би краще пан Тягнибок десь лікарем, може й гарним лікарем, мріяв про велич титульної нації - от тільки мовчки. Бо всі його лозунги геть більшовицькі, тільки колір червоно-чорний замість червоного.
CheeryNick _ 09.12.2009 09:48
IP: 95.135.153.---
Мені здається що вся проблема українців в тому що ми не вміємо себе любити і цінити. А на рахунок націоналізму то можна сказати, що коли ми почнемо в дійсності виконувати вищеперераховане, то ми станемо націоналістами. Тому вперед УКРАЇНЦІ!!!
KYIV-10 _ 09.12.2009 07:59
IP: 98.193.69.---
До 0071 _ & rpalyvoda: Байгар - він і в Африці байгар. Це коротко. Із-за ось такої наволочі ми тупцюємо на місці замість прогресу. Це ваша підтримка тімашенків, ющенка, янека, яйценюка і т.п. - це справжнісінькі танці на граблях, це нормальний націомазохізм. ТИ дурило перед тим як шкрябати дурню темну, на сайт ВРУ вийди і подивись законопроекти Тягнибока чи його голосування...Одна людина рішень не приймає, село ти неотесане...СВОБОДА - була і є єдиною УКРАЇНСьКОю силою, яка представляє нас з вами, єдина сила, що виступає за повну люстрацію, боротьбу з нелегалами та захист українців. На превеликий жаль багато з вас настільки примітивні і неотесані, що ще не те що до націоналізму не прийшли, а навпаки тупо слідуєте примітивним стереотипам і боїтесь націоналізму - любові до свого....Схаменіться, люди і дикобрази!!!
0071 _ 09.12.2009 06:53
IP: 93.73.30.---
Тягнибок 8 років підряд просидів у Верховній Раді України і, на півкопійки нічого не зробив для українців, хоча зараз видає з себе видатного революціонера часів молодої буржуазної України 1917-1918 років! Тобто Тягнибок - черговий кар'єрист з буржуазними поглядами.

Є пропозиція до виборців(це є- дуже важливо!): перед тим, як Ви підете до виборчої дільниці, сядьте і подумайте - що для Вас особисто змінилося за цих 18 років, що Ви вважаєте в кращу сторону змінилося в Україні? Чи стоїть воно того, щоб віддати свій голос за чергового політичного обіцяльника?

Після цього можете іти голосувати.
Тільки прошу не забувати, що всі сьогоднішні кандидати, окрім підставних - Василя Противсіх та Олега Рябоконя, БУЛИ ПРИ ВЛАДІ, КЕРУВАЛИ В ДЕРЖАВІ ТА ДО-КЕРУВАЛИСЯ ДО ПОВНОГО ПОЛІТИЧНОГО ТА ЕКОНОМІЧНОГО БАНКРУТСТВА УКРАЇНИ!

ЧИ ПОТРІБНІ НАМ НАДАЛІ ТАКІ КЕРМАНИЧІ?
navsi5 _ 09.12.2009 00:35
IP: 93.74.51.---
roman_himer_jr _ 07.12.2009 16:52
У порівнянні із Ю.Костенком,
порівняння передчасні, бо Костенкові вирок УПівці-аналізатори вже винесли -
Юрій Костенко: ліберал і бюрократ: http://www.epravda.com.ua/publications/4b1e802c30ab0/
Зачекаємо троха, й тоді порівняємо
kinika _ 08.12.2009 19:52
IP: 208.62.2.---
Moldez Tagnybok!
Zapyshit v komandu 18p emigranta z USA.
kinika _ 08.12.2009 19:49
IP: 208.62.2.---
To 'WGAS' NAVSI5!
Z takym rozuminnam VAM tazko zyty v Ukraine.
Rekomenduy vyixaty za kordon i NE muchyty SEBE i drugyx.
wqas _ 08.12.2009 18:58
IP: 195.88.112.---
Как он похож на Муссолини!
navsi5 _ 08.12.2009 16:14
IP: 80.78.47.---
2 rpalyvoda _ 08.12.2009 13:10
Це ж не інтерв"ю у вас вийшло
а це зовсім не є інтерв'ю. Читайте згору: "відповіді на запитання (журналіста, керівника проекту ЕП)... без редакційних правок". А загалом - хто ніколи не буває при здоровому глузді, тому тяжко повірити у що-годі.

Мені особисто відома величезна кількість люду (хохляцького), котрий взгалі не здатен присісти на національну ідею. Дітки їх, вже з початкової школи демонструють потенційну успадковану нездатність: навчаючись в українській школі (а серед нинішніх хохлів це модно - вдягнутися на свято у вишиванки й "на калідорах" гучно патякати "на какі-макакі"). Йде собі татуньо у сорочці, палить циргарку й... матюкає! Звичай вдягати вишиті однострої хахли називають Дрес-код, з великої букви - їй-бо! - сьогодні бачив таке оголошення щодо НР10 на дверях дитсадка! Надвечір вдома, дітки після відвідань таких установ вправляються у вимовлянні слів у стилі какі-макакі - смішно? але ж не до сміху..
Kotia _ 08.12.2009 15:58
IP: 195.138.81.---
Звичайно дуже багато прожектів, що здаються нездійсненними. АЛЕ ЯКЩО ВО СВОБОДА ПОЧНЕ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ІЗ ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ, ТО ВСЕ, ЩО НАПИИСАНО ВИЩЕ ТА У ПОПЕРЕНДНІЙ ПУБЛІКАЦІЇ НЕ ЗДАВАТИМЕТЬСЯ ТАКИМ ВЖЕ ФАНТАСТИИЧНИМ!!!
navsi5 _ 08.12.2009 15:43
IP: 80.78.47.---
2 roman_himer_jr _ 07.12.2009 16:52

himer: Ви є енергетик? назвіть установу, в якій попрацьвуєте "енергетиком"

Re: державна монополія на імпорт нафти - в умовах, коли за часів куцьми ВСЕ було запродано москалеві, повернення до державної власності зручно-розташованих потужностей первинної переобки нафти - наша перша стратегічна задача як держави з надпотужним транзитним потенціалом

Re: збільшення частки ядерної електроенергетики у загальному енергобалансі -
бачте, головаті хлопці давно замислюються над питанням питомих часток кожного сектора генерації у балансі - на середньо- й довгострокову перспективу. І що там бачимо? латання дірок у зношеній теплоенергетиці - це, перепрошую, гроші на вітер. Думка ця - від тих, хто позбувся посад на нещодавно закритих ТЕЦ, з причин нерентабельності. От виходить, що на фоні скорочення потужностей ГК ТЕС, у перспективі частку потужностей АЕС бажано було б довести до 20 ГВт. Можливо, не до 2020-го, як задумав Бронніков&Литвинський, але ж
navsi5 _ 08.12.2009 15:29
IP: 80.78.47.---
2 1201 _ 07.12.2009 16:18

а в чому Ви вбачаєте "мисль" епідеміолога? конкретно, пліз
rpalyvoda _ 08.12.2009 13:10
IP: 83.78.143.---
Я розумію, що в нас демократія. Але прикро, що ЕП дає платформу таким мудакам, як оце одоробло тягнибик. Бо отакі-от статті є нічим іншим, як можливістю для тягнибика презентувати себе респектабельним політиком. Ну ніхто ж в здоровому глузді не повірить, що тягнибик має якусь економічну програму.
Зрештою, навіть якщо ви вважаєте за необхідне друкувати подібне лайно, то хоча б зробіть зусилля, проявіть самоповагу і не дозволяйте тягнибикам корегувати і правити текст. Це ж не інтерв"ю у вас вийшло, а передвиборча агітка.

Хоча й підписане інтерв"ю самим тягнибиком :о)
petrovich_2576 _ 07.12.2009 17:27
IP: 77.109.20.---
Дуже багато корисних пропозицій, хоча важко їх реалізувати, оскільки ці схеми годують владу.....
Як би хотілося вірити, що Тягнибок говорить те що думає, а не те що хочуть чути виборці....
Хто дозволяє робити такі гучні заяви і за чії кошти???
roman_himer_jr _ 07.12.2009 16:52
IP: 93.170.73.---
У порівнянні із Ю.Костенком, відповіді О.Тягнибока (його команди) демонструють досить поверхневий підхід через брак комплексного (в т.ч. системного) підходу. Наприклад:
- пропозиція ліквідувати ПДВ як такий не підкріплена появою іншого джерела для його заміщення (напр., податком з обігу);
- соціальна сфера навіть не включена у перші три пріоритети державного фінансування;
- енергетична проблематика взагалі повна суперляпсусів (державна монополія на імпорт нафти, необхідність збільшення частки ядерної електроенергетики у загальному енергобалансі тощо).
У той же час викладено кілька цікавих точкових ідей для впровадження (напр., в агросекторі). Успіхів!
roman_himer_jr _ 07.12.2009 16:52
IP: 93.170.73.---
Df1201 _ 07.12.2009 16:18
IP: 193.29.204.---
Вчергове переконуюсь, що галицький націоналізм і московський комунізм - дві сторони однієї медалі.

Прочитав відповіді на питання, принципових відмінностей від комуністичної ідеології не знайшов.

М-дя... Знов переконуєшся, що високе звання "Українця - представника Титульної Нації" ще не дає індульгенції на дії цих Батьків Українського Народу.

Щоб бути державником, треба мислити як державник, а не як лікар-епідеміолог.