Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 26

ua_bender _ 08.01.2010 16:50
IP: 88.154.57.---
15. "Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі - земля буде власністю того, хто її обробляє"-НЕТ. Когда, Витек, тебя везут на Мерсе в Борисполь в очередную заграницу, посмотри направо - увидишь палатки и плакаты, которые висят ровно 5 лет твоего президентства.
16. "Збільшити ВДВІЧІ продуктивність сільського господарства, КАРДИНАЛЬНО підвищити рівень доходів селян" -НЕТ.
17. "Підняти рівень доходів селян до СЕРЕДНЬОГО по країні" -НЕТ
18. "Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, ЗАВЕРШИТИ газифікацію,..." -НЕТ
19. "Забеспечити військовослужбовців житлом" -НЕТ
20. "Відносини з Росією будуть ВЗАЄМОВИГІДНИМИ, ДРУЖНІМИ і СТАБІЛЬНИМИ" - НЕТ.

Таким образов, наш Президент обосрался по уши в своих обицянках. Более того, он ухудшил положение и состояние граждан до немогу. Вопрос - А СТОИТ ЛИ анализировать его следующие обицянки? Пусть каждый из нас сам себе ответит на этот вопрос. Я же его послал. И давно.
ua_bender _ 08.01.2010 16:40
IP: 88.154.57.---
6. "Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів.Припинити практику використання правоохороних органів для здійснення тиску на підприємства" - НЕТ
7. "Звільнити з посад казнокрадів і хабарників у структурах виконавчої влади, натомість призначити чесних і порядних професіоналів" - НЕТ, вспомните судью ЗВАРИЧА!
8. "Змусити олігархів справно сплачувати всі податки.Відокремити бізнес від влади ..." - НЕТ. Особенно бросается в глаза назначения ЕГО кума ПОРОШЕНКО - Специалиста, хоть куда!
9. "Ліквідувати ПОДАТКОВУ міліцію - в цьому каральному органі не буде потреби" - НЕТ.
10. "Звільнити суддів, які заплямували себе коррупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів" -НЕТ
11. "Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України" - НЕТ.
12. "Гарантую якісну і БЕСКОШТОВНУ медичну допомогу жінкам при народжені дитини" -НЕТ.
13. "Ліквідувати дитячу беспритульність.." -НЕТ
14. "Впровадити інститут сімейних лікарів" -НЕТ
ua_bender _ 07.01.2010 23:52
IP: 88.154.44.---
Для того, чтобы оценить следующие обицянки Ющенко, умный человек сначала вспомнит его предыдущие обицянки и попробует определить как их выполнил Ваш Президент. Итак, Программа "Десять Кроків Назустріч Людям" кандидата Ющенко в "Урядовом Курьере" от 14.09.2004 (№172) на должность Президента после Кучмы. Кто не помнит, тому напоминаю ОЧЕНЬ КРАТКО.
1."Створити П'ЯТЬ МІЛЬОНІВ робочих місць" - не выполнено.
2."Збільшити мінімальну пенсію - вона буде більшою за ПРОЖИТКОВИЙ мінімум" - не ввыполнено. С 01.10.2010 прожитковый минимум 922 грн, а минимальная пенсия 630 грн 40 коп.
3."Відновити зруйновану систему охорони здоровья" - НЕТ.
4."Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників - будувати соціальне житло для малозабеспечених громадян" - ВЫПОЛНИЛ - построил для СЕБЯ очень хороший домик.
5. "Щорічно зменьшувати опадаткування фонду зарплати - через пьять років він не перевищуватиме 20%" - НЕТ.
Candido _ 13.12.2009 18:44
IP: 109.162.30.---
Якщо приватизація відбулася за законом - то це святе. А якщо закон той "пропхали" саме ті, хто приватизував? А якщо навіть той сумнівний закон потім трохи "нахилили"? Все одно святе? Святість нашого президента Ющенка не має меж!

Коли Тимошенко реприватизувала Криворіжсталь за 6 млрд. дол., Ющенко визнав, що уся попередня приватизація не коштувала стільки. А це ж десь із 500 тисяч підприємств. Одже, у середньому, 1012 тис. доларів за підприємство. У тричі менше, ніж зараз коштує однокімнатна квартира у великому місті. Це, мабуть, так було "за законом".
h-ha _ 13.12.2009 00:32
IP: 93.73.94.---
"жорсткий банківський нагляд"
***
А кто ему в течении прошедших пяти лет мешал этим заняться - все в его руках и Нацбанк под его контролем. Но в место этого, банки выдавали по несколько кредитов под залог одно и того же земельного участка, которого как оказалось вообще не существует - и это все под прикрытием Юща и Стельмаха.

Ющ поет очередные сказки для лохов
Citizen10 _ 12.12.2009 12:57
IP: 77.52.38.---
добрый день! Меня как гражданина и финансиста интересует вопрос: Почему банки имеют право продать залоговое имущество и в случае если сумма продажи не возмещает им тело кредита повесить долг на заемщика???? Как сказал один известный украинский банкир - процент по депозиту это плата за риск который несет тот кто дал банку деньги. Мы платим плату за риск ввиде процентов за кредит, нас обязывают страховать свою жизнь, нам дают кредит в размере 60-80% от стоимости залога и вешают на нас риск невозврата кредита, который во всем мире считается предпринимательским риском. Банк на сегодня самое безопасное предприятие!!!! И после этой вакханалии по отношению к населению Тимошенко и Ющенко за наши деньги - из налогов- помогают банкирам и спасают их бизнес!!!!!! О какой защите населения Вы говорите???? Где ваши деньги из фонда защиты вкладчиков????? Стельмах с подачи президента ввел в банки временные администрации - банкиры вытащили живые деньги из них оставили государству пустышки!!!!
ekos _ 11.12.2009 21:13
IP: 212.1.71.---
think_over _ 11.12.2009 20:42
Ющенко сильний банкір та єкономіст

А ще сильніший в цинізмі, брехні , бездарності та неробстві. Так сильний банкір в ігрищах долар-гривня. Крутив як циган сонцем. Після Ющенка я з підозрою відношусь до політиків у вишиванці, на українськів, плач про унікальну націю відразу думка - здається падлюка як Ющенко!
ekos _ 11.12.2009 21:08
IP: 212.1.71.---
tonis _ 11.12.2009 18:23
Analityk1957 _ 11.12.2009 18:12

Як на мою думку, то Юлі місце те ж в цюпі і по ближче до параші, бо що не кажи - жінка від туалету не відмовиться... За рік Україну кинула в борги на сотні мільярдів, ото ж треба бути такою розумною господинею?!

Як ти такий розумний то треба було розказати де було брати гроші на пенсії , на зарплати бюджетників, на різні програми, розкажи мені я не економіст але я розумію що їх треба знайти в умовах кризи, падіння виробництва, в умовах повного саботажу та пакостей на шкоду України від президентської раті, донецької братви
think_over _ 11.12.2009 20:42
IP: 80.91.161.---
Ющенко сильний банкір та єкономіст
tonis _ 11.12.2009 18:23
IP: 95.135.157.---
Analityk1957 _ 11.12.2009 18:12

Як на мою думку, то Юлі місце те ж в цюпі і по ближче до параші, бо що не кажи - жінка від туалету не відмовиться... За рік Україну кинула в борги на сотні мільярдів, ото ж треба бути такою розумною господинею?!
Analityk1957 _ 11.12.2009 18:17
IP: 194.44.255.---
Mackalj _ 10.12.2009 19:43
Шановна редакція УП, я так зрозумів, що на цих виборах Ви підтримуєте самого головного супер-економіста-поліглота з бубликом на голові (для тих хто залазив в броньовик - ЮВТ).

Нешанований придурку, ти хоч зрозумів сам своє питання?
Спочатку подумай, де, з ким і за якими законами живеш
Analityk1957 _ 11.12.2009 18:12
IP: 194.44.255.---
О, глянь, пускає!
Так що, наше сяйво хоче щось мовити?
А може йому пора сухарі сушити і до цюпи збиратися? Сподіваюся,Юля не забуде йому нічого
Analityk1957 _ 11.12.2009 18:10
IP: 194.44.255.---
На хер з вашею реэстрацыэю
Shef _ 11.12.2009 16:59
IP: 77.122.132.---
tonis _ 11.12.2009 13:40
ну вот смотри: ты за 5 минут понял, что не все написал и решил добавить кое что к тексту. Так же и Ющенко - что-то сделал, что-то не успел
tonis _ 11.12.2009 13:40
IP: 95.135.157.---
Не могу читать опусы про Юща и слушать его тошнотворные поучительные выступления без возмущения! Мудак - ну что же он все 5-ть лет дурака провалял и вместе с остальными мудаками + альфонсами-мафиозами из ПРБЮТ разворовал- уничтожил украинского производителя малого и среднего класа, а теперь вдруг прозрел?! Не верьте люди ему и другим мародёрам, кто при власти, особенно ТЮльке, Литвину, симоенкам-морозам и ведьмам супрун-Богословским!!!
tonis _ 11.12.2009 13:35
IP: 95.135.157.---
Не могу читать опусы про Юща и слушать его тошнотворные поучительные выступления без возмущения! Мудак - ну что же он все 5-ть лет дурака провалял и вместе с остальными мудаками + альфонсами-мафиозами из ПРБЮТ разворовал- уничтожил украинского производителя малого и среднего класа, а теперь вдруг прозрел?! Не верьте!!!
Dnepr-Info _ 10.12.2009 23:54
IP: 212.115.225.---
А вот и тЮльканутый дятел из сердешного штаба прилетел. )))) Сказать чего по сути клепок у сердешномыслящего не хватает. Ожин понос из речевок Убогой получается.
daf _ 10.12.2009 20:41
IP: 78.159.40.---
atlet _ 10.12.2009 15:11
даешь денежную реформу..!! )))))))))))
Запроста при Ющенку і Януковичу буде 1 дол. = 1000 гривень.
daf _ 10.12.2009 20:39
IP: 78.159.40.---
kod _ 10.12.2009 17:47
а чому ж ви, Віктор Андрійович, не зробили всього цього за останні п"ять років?..
Бо я в цей час глечики збирав в трипільському яру.
daf _ 10.12.2009 20:38
IP: 78.159.40.---
для злодіїв Ющенко гарантує недоторканість приватної власності.,
а в бідного українця немає нічого.