Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 38

VVV_Pt _ 07.11.2009 15:07
IP: 193.37.156.---
І не тільки забудоники, а й спекулянти драні!!!
VVV_Pt _ 07.11.2009 15:04
IP: 193.37.156.---
Не дочекаються забудовники покупців, поки на нерухомість не буде цін, які будуть співрозмірні з середньою зарплатою по Україні!
VVV_Pt _ 07.11.2009 15:03
IP: 193.37.156.---
Вы достали ее ракламировать! Как не статья об недвижимости так и Чайка!!

Продали, все хорошо, живите в своем чудо доме и нефиг рекламировать свою тупизну, проявленную при покупке там недвижимости!

Лохи закончились, там больше никто не купит!!!
VVV_Pt _ 07.11.2009 15:01
IP: 193.37.156.---
Чайка - отстой на отшибе!!!
Bozza _ 07.11.2009 03:15
IP: 94.248.0.---
К предыдущему комментарию - скажу как Инвестор Чайки - по комплексу со специалистами отдела продаж ходят
не потенциальные покупатели, а злые Инвесторы тех 5 домов, к-рые должны были быть сданы в 1 кв. этого года. Но пока мы видим лишь котлованы. Где г-жа Кондрашевская возьмет деньги на достройку комплекса, приходится лишь догадываться, хотя ах да - у Укргаза все денежки в офшорах, может соизволят вернуть
zhumak _ 06.11.2009 18:57
IP: 213.169.70.---
Скажу как житель ЖК "Чайка", интересующийся ситуацией с продажей квартир.
В ЖК квартир в уже достроенных домах, которые продает застройщик - практически нет. Осталось буквально несколько квартир со "сложнолй геометрией" - к примеру, на 2-м этаже и без балкона, или более 250 м.кв, из которых 100 - это коридоры.
На "Чайке" достроили и сдали 1 дом + 2 достороены и на стадии сдачи в эксплуатацию (в них уже работает отопление) + 1 дом заканчивают (уже готов под крышу, красят снаружи после отдели + внутрение работы закнчивают) + активо работают на фундаментах 2-х домов + 2 замороженных (4 и 1,5 эт. из 15-ти).
Знкомые хотели купить - но не нашли ничего подходящего. И каждую субботу наблюдаю потенциальных покупателей, ходящих по комплексу с сотрудницами отдела продаж. Спрос явно есть. И продают "воздух" - т.е. квартиры в еще не псотроенных домах (на стадии фундамента).
Согласен, что покупатьель все больше смотрит и на качество жилья, и на условия проживания.
piligrimvt _ 05.11.2009 19:45
IP: 137.186.41.---
A iak vam podobaetsia rentabelnist u 75%?De, v iakii galuzi moghna pobachutu taku tsufru na siogodnishnii den?Zagherluvist nashuh budivelnukiv razom z ghadibnistiu chunovnukiv ne znae megh....Tsuh megh ne bulo i do kruzu..Ale iak kaghut rossianu "...ghadnost fraera sgubila."Vona, ghadibnist, pogubut i tsiu publiku a razom z numu - i budivelnu galuz.
Serhii2 _ 05.11.2009 15:36
IP: 193.254.196.---
є доведений закон рівноваги попиту та пропозиції на ринку нерухомості, коли можливе значне зростання будівництва, що призведе до підйому всієї економіки України. Це коли ціна квадрата в країні в середньому дорівнює середній місячній зарплаті в країні.
А без цього нічого не буде. Бо все решта - це спекуляції, чи як прийнято зараз казати - інвестиції. Але інвестиції не можуть тривати довго за принципом піраміди. Піраміда впала.
Я особисто не бачу шляхів виходу ринку нерухомості України з кризи. Тому що зараз нереально підняти доходи населення настільки, щоб ціна квадрата забезпечувала будівельникам рентабельність, здатну перекрити вартість капіталу за три роки (а саме стільки триває будівництво). Починати потрібно з простого - інфляція не повинна бути вищою ніж 5%. Тоді і вартість капіталу впаде. А не навпаки.
Dohtur _ 05.11.2009 15:12
IP: 77.52.13.---
от я й кажу збудуйте сміттєпереробний завод! І гроші і здоровя! і недобудом стояти недоведеться!
Почніть з Тернополя! Чи німця над нами треба ,як за Скоропадського Щоб київські вулиці вилизати своїми ж язиками!!!
Xar-rai1 _ 05.11.2009 14:02
IP: 77.120.129.---
"В огороді бузина, а в Київі - дядько". Хтось не знає як захищати свою сім'ю від епідемії, а хтось не знає як захищати свої гроші.
vashigroshi_com _ 05.11.2009 12:35
IP: 62.80.164.---
Мала можливість поспілкуватися із одним аналітиком у сфері нерухомості, то він запевнив мене, що ціни на житло падають дуже повільно і зважаючи на глибину цієї кризи, падатимуть вони ще років два. Так що всім, хто хоче придбати собі квартирку задешево, треба ще чекати. Люди й чекатимуть, все одно немає за що їх купувати.
Dohtur _ 05.11.2009 12:18
IP: 77.52.5.---
чого бідний ,бо дурний ,Чого дурний ,бо бідний.
То до2001 року такі були.А тепер криза навчила!не залежно чи є вона зараз чи немає.
Не такі дурні щоб на вітер гроші викидати,чи в панчоху=банк кредити ховати.
Бо вже не такі й бідні щоб такі дурниці робити -в нерухомість вкладати.
Гроші роблять грош!!!
se_nd _ 05.11.2009 10:11
IP: 217.20.170.---
Ну и дятел же этот nehrych :)))

1) 65кв.м в 9-этажном доме, кооперативная - это не хрущевка.
2) 300$ - СРЕДНЯЯ зарплата ПО УКРАИНЕ, так что ВСЯ СТРАНА - бедняки.
3) Кризис - это не взрыв, он развивается дальше. И вообще, любят всякие грамотеи подменять ДИНАМИКУ статикой.
4) Спрос и предложение - тоже всегда в ДИНАМИКЕ, они могут увеличиваться и уменьшаться, это не бетонные плиты, к-рые поставили раз на 50-100 лет.
5) Ну покажи - КАК в такой стране заработать!!! Или в криминал идти - или в политику (что сейчас одно и то же)
6) Посмотрите на цены на квартиры ЗА РУБЕЖОМ!!! Там и стройматериалы ДОРОЖЕ, и оплата труда. А цены - ниже украинских в несколько раз!!!!!!
pacemaker _ 05.11.2009 00:25
IP: 137.187.162.---
ГАНЬБА!

75% рентабільності: ВИХОДИТЬ $75 тисяч зі $100 тисячної квартири забудовник кладе собі в кишеню?!

Квартири мусять коштувати ВДВІЧІ менше, щоб люди могли їх купувати!!!
san_X1 _ 04.11.2009 17:29
IP: 62.221.51.---
Классная игрушка: регистрируешь брюта (1мин) и потом он сражается с брютами других людей. Занимает 5 минут в день очень захватывает как ребятишек так и взрослых. Все бесплатно. Подари брюта своему ребенку:

http://sagittakillu.mybrute.com
xcc _ 04.11.2009 17:16
IP: 94.45.45.---
nehrych, до чого цей снобізм? Це ви так балачками в інтернеті гроші заробляєте? ;)
nehrych _ 04.11.2009 16:48
IP: 194.44.128.---
Помечтайте, бедняки! А помните 2001-й, дома близнецы "стояли как у молодого", Буш с Бин-Ладеном дружили, и, что самое главное, 3-комнатные "хрущёвки" были по $ 7 тыс.
Пора уже забыть и не ностальгировать.
Кризис УЖЕ состоялся, цены УЖЕ упали, спрос и предложение УЖЕ устаканились.
Если кто-то затягивает покупку, в ожидании завтрашнего обвала цен..., то "мечты, мечты, в чём ваша слабость?", "деньги нужно не экоономить, а зарабатывать"!!!
Unique _ 04.11.2009 15:16
IP: 95.135.199.---
І останнє, засадниче і принципово-важливе до пані Кондрашевської, запитання:
- Де, який і чого дефіцит має спровокувати незначне подорожчання ? В Україні вже давно пропозиція всього кількаразово перевищує попит на все. Тому що покупець аналізує співвідношення ціни, параметрів та якості.І довго порівнює, перш ніж заплатити. Розраховувати на реалізацію щурів за ціною свинини тільки тому, що вони українські - як закликає Костенко - малореально.
Це і є реальна та жорстока боротьба за гаманці парафіян, "добросовісна конкуренція" називається.
Совку це в мозочок не вкладається...
Unique _ 04.11.2009 15:08
IP: 95.135.199.---
1."Такі програми тільки теоретично впливають на ринок. Це зовсім не ті суми, які можуть кардинально змінити ситуацію. Допомогу держави можна порівняти з краплею в морі" - цілком вірний висновок. Не існує на планеті держави, фінансові можливості якої дозволяли б "кардинально міняти" ситуацію на ринку нерухомості.
Ця ситуація називається "ефект маятника".
2. "... змінити ситуацію можуть тільки покупці, які почнуть масово повертатися на ринок, вважають експерти." - теж вірно. Єдиновірно.
3." "Передумов для зниження цін немає. Більше того, зростання попиту буде пов'язане з підвищенням цін. Дефіцит спровокує незначне подорожчання і змусить активізуватися покупців, які зайняли "вичікувальну позицію", - запевняє Кондрашевська." - і сама собі не вірить. Тому що "... рентабельність житлового будівництва у столиці сягає 75%." А у всьому світі - 10-15. Пані Кондрашевська вилювлює останніх лохів.
Всі інші просто дочекаються ціни, яку обумовить попит.
Це і є ринок...
se_nd _ 04.11.2009 15:08
IP: 217.20.170.---
Стоимость жилья должна быть приблизительно такая:
Средняя 3-комнатная квартира = 100 средних зарплат по Украине.
Итого, 300$ * 100 = 30 тыс.$ за 3-комнатную.
А строителям надо привыкать иметь нарму прибыли в 5-10%, а не почти вдвое!!!
Кстати, себестоимость строительства тоже завышена, она рассчитана по старым нормам!!!
Если перейти на нормальные технологии строительства - она может упасть тоже эдак на 50%!!!
Пригласить зарубежных застройщиков - а местных зажравшихся выгнать....
_______________________________________________________
Сравните. При СССР купили за 10000 рублей ту же 3-комнатную.
При зарплате 120-150 рублей в месяц.
(Тогда проезд в метро 5 коп. стоил, для сравнения)