Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 30

nif2009 _ 28.12.2009 15:39
IP: 87.118.101.---
А могут ли уважаемые корреспонденты "У.. Правды" проанализировать РЕАЛЬНЫЕ голосования кандидатов и представляемых ими фракций, вместо не сосвем умного анализа (по причине редкого выполнения) предвыборных обещаний ?:))
wafanafala _ 10.12.2009 16:21
IP: 82.193.97.---
вибач, скоріше ЕП особисто зачепила...
wafanafala _ 10.12.2009 16:18
IP: 82.193.97.---
2 buerger

тебе хтось в житті образив? чого ти на рівному місці стільки негативу бачиш. рекомендую зайнятись йогою ;)
я взагалі таких людей не розумію. якщо не подобається ЕП, чого тоді втрачаєш час - читаєш, коментуєш??? є правда інше зрозуміліше пояснення...- тема особисто зачепила ? ;)
wafanafala _ 10.12.2009 16:14
IP: 82.193.97.---
по-моєму, вивісили лише тягнибока і костенка. до чого тут яценюк?
buerger _ 01.12.2009 17:18
IP: 91.124.13.---
А може це проект під Яценюка, бо тільки його відповіді вивісили :)
buerger _ 21.11.2009 00:05
IP: 91.124.56.---
Ну що "Правда" прикриває проект? Ну по клаві стукати про 45 діб, то не мішки носити :) Який рівень видання, такі і відповіді.
buerger _ 16.11.2009 17:47
IP: 91.193.164.---
А може правда збирає всі відповіді, а потім передає їх одному кандидату, який потім все це видасть за свій наробок.
ua_bender _ 13.11.2009 17:12
IP: 212.58.189.---
Интересно, кто-же формулировал ЭТИ вопросы для кандидатов в редакции ЕП? Дело в том, что ЛЮБЫЕ ответы кандидатов, так и возможная экономическая политика никакого толка для Украины, как государства, иметь не будут - в Украине отсутствуют совершенно ТРИ основных принципа, на которых строится любая рыночная экономика (даже китайская). А предложенные ЕП вопросы - это уже СЛЕДСТВИЕ, которое никак не повлияет на эти три принципа. Обязательно пришлю свои комментарии. Вопросы составлены неграмотно.
buerger _ 12.11.2009 16:12
IP: 95.135.221.---
А на правді, що не люблять правди? Чи може трафляє, що дехто має добру пам'ять і нагадав, що або кидайтеся рукавичками і дотримуйтеся власних ультиматумів, або пензлюйте з поля? Пройшло вже і 30 і 45 діб, а ви так нічого і не публікуєте. Не дотягує правда чесно кажучи до жодного західного видання.
Truthlover _ 12.11.2009 15:16
IP: 195.214.199.---
А Литвин как ученый - это большущий анекдот. Все что он хорошо знает - это историю компартии (благо преподавал ее много раз) Доктором стал работая в администрации президента. И такие люди у нас возглавляют Академию наук.

Какая Академия наук, такие у нас у люди со степенями.
Truthlover _ 12.11.2009 15:11
IP: 195.214.199.---
Ющенко, Тимошенко, Яценюк - кандидаты наук без единого дня в аспиранутре. Янукович вообще всех их переплюнул. Я не знаю, что он раньше получил магистерский диплом или докторский.

Не знаете что такое коррупция? Посмотрите на фотографии этих четырех.
antonioZ _ 08.11.2009 22:10
IP: 82.193.97.---
я думаю, шо ви не праві. проект мега-класний, і буду дуже шкода ,якщо він не вдастьсся.
багато хто чекає на їхні відповіді, а якщо хтось не дасть, думаю вони самі дадуть за них відповіді, як і обіцяли, а це якраз не потрібно нікому зз основних кандидатів. тому впевний, вони відповісять.
buerger _ 07.11.2009 17:52
IP: 95.135.244.---
Я думаю, що правді пора закривати свій проект. Бо ніхто з "економістів" так і не дасть відповіді. А ті, що дали, наприклад УНП ще 27.10.2009 http://www.qwas.ru/ukraine/unp-ua/UNP-pershoju-sklala-kandidatskii-m-n-mum-z-ekonom-ki1/ не оприлюднять. Бо для "джинсової" правди це не формат. Бачте в чому справа. Дали першими відповіді ті, від кого цього не чекали. Тому панове правдисти. Прикривайте проект. Він нікому не потрібний. Ви все ж таки залежне ЗМІ. Залежне від власної самоцензури і бабла. На жаль.
pastor1950 _ 12.10.2009 13:27
IP: 91.124.209.---
Обещать и знать это одно , выполнить придя к власти -это другое. из действующих политиков не выполнял обещания никто , Юля попыталась вклады вернуть , что из этого вышло ,сами видите.
LuckyLuke _ 07.10.2009 00:27
IP: 85.161.149.---
Судова реформа? Забезпечення рівних прав громадян? Пенсійна реформа? Комунальна реформа (ЖКГ)? Боротьбі з корупцією?
Witya-uz _ 30.09.2009 21:41
IP: 95.134.99.---
Вопросы хорошие.
Только вот, к сожалению, они все не очень актуальны. Во всяком случае, по сравнению с вопросом: "Какой, на Ваш взгляд, процент бюджета можно отвести под дерибан?"
YB _ 28.09.2009 19:48
IP: 193.108.44.---
Lir _ 25.09.2009 17:44

"відповіді на питання "ЕП" цікаві з точки зору розуміння економічної підготовки та економічного світогляду кандидата." - згоден. негоже неука в галузі ставити керівником галузі.

"Але вони не можуть розглядатися як програма дій" - не згоден. Можна пообіцяти одне а робити зовсім інше. А можна принаймні намагатися гнути свою лінію. Приклад Юща той же ж.
YB _ 28.09.2009 19:45
IP: 193.108.44.---
rudk _ 26.09.2009 13:26
НА эти вопросы будут отвечать их эксперты, не они :(

Це не так важливо. Головне щоб відповіли. Зрештою експерти їх консультують постійно. Екзаменатором в даному випадку виступає популус, народ тобто. На виборах.

Якщо перечитаєте вдумливо, то побачите, що однозначно правильних відповідей немає. Наприклад з хлібом. Або з вугіллям. А от коли дадуть відповідь тоді нехай тримають слово.

За забояться - ну тоді вони не мають морального права претендувати на головну посаду держави.
kod _ 28.09.2009 13:12
IP: 62.149.2.---
У кандидатів буде дуже проста економічна програма: що скаже спонсор, те й робитимуть.
rudk _ 26.09.2009 13:26
IP: 83.90.20.---
НА эти вопросы будут отвечать их эксперты, не они :(