Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 9

cvbnm _ 09.07.2009 16:26
IP: 95.133.189.---
Ціни на комунальні послуги мають бути абсолютно рівні для всіх регіонів , незалежно від місця розташування. А то в одних вона одна, наче й приємлива, а в інших зашкалює. От Юля й працює в напрямку вирівнення ситуації. А то вже багато хто переходить на індивідуальне опалення, водопостачання та водовідведення.. Повертаємося в кам"яний вік.
fghjk _ 09.07.2009 16:21
IP: 95.133.189.---
Українські енергоносіїзначно дешевші. ніж імпортовані. І Юля обіцяла, що ціна на газ та інші енергоносії для населення в жодному разі не підвищуватимуться. А слово вона завжди вміє тримати.
vivatukr _ 09.07.2009 16:18
IP: 95.133.189.---
Юля має розібратися, хто платить, а хто ні. Найбідніші платять справно свої останні копійки, а куди дівають кошти багатії?
Sergio2809 _ 09.07.2009 11:48
IP: 217.76.198.---
Да пора уже просто кое-кого за яйца подвесить и спросить где бабло....
haiduk _ 07.07.2009 13:02
IP: 62.149.2.---
куди зникає гаряча вода???
morih _ 07.07.2009 12:08
IP: 194.44.241.---
У Києві вони є соціальними для всіх верств населення, а грошей у бюджеті на покриття витрат енергетиків не вистачає - тоді кабмінівська система буде дуже вигідна саме енергетикам вони будуть перераховувати частину оплати споживачами газу а компенсацію різниці в ціні на газ НАФТОГАЗУ будуть компенсовувати місцеві бюджети
foreiner _ 07.07.2009 00:14
IP: 69.165.142.---
Загальна сума заборгованості перед ним сягнула 26 мільярдів гривень,
причому 7,7 мільярда винні саме підприємства теплокомуненерго - а де
ще 18.3? Хто їх з*їв?
him _ 06.07.2009 15:28
IP: 62.80.176.---
Без впровадження"Єдиної державної системи моніторингу виробництва, поставки, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і житлово-комунальні послуги».поліпшити ситуацію в цих галузях неможливо! Система, створена на базі високих інформаційних технологій, покликана здійснювати необхідне і достатнє інформаційно-аналітичне забезпечення органів державної влади для прийняття ними рішень щодо розвитку енергетичного сектору країни, формування енергоефективної, конкурентоспроможної економіки.