Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 11

Yamato _ 11.04.2009 15:07
IP: 77.122.237.---
Яким чина Україна зможе ЛЕГКО замінити китайські чи інші побутові товари? Побудує заводи за тиждень?
До хорошого швидко звикаєш. Ви уже забули, як 10 років тому наші примислові гіганти випускали кравчучки та інші товари широкого вжитку?
Я не маю на увазі, що зараз цим повинен займатися, скажімо, "Турбоатом" (який і без того непогано працює на експорт - аби тілько не заважали), але ж іншим - вломи, чи що? Хай вкладаються у нові технології і освоюють виробництво не напівфабрикатів, а вже готової продукції.
Witya-uz _ 10.04.2009 11:39
IP: 91.124.72.---
Вокруг одни дураки и враги!
Я таки да, додавлю МВФ, за счет их денег прокормлю до выборов бабулек, они выберут меня в президенты, а дальше уже начнем разбираться, шо у вас тут за кризис....

Ю. Тимошенко.
Serhii2 _ 09.04.2009 10:39
IP: 82.114.74.---
2 Ar2
))) А хто казав про тиждень? Місяці, роки, шановні. Не тижні. Тижні - це знову популізм.
Що такого важкого є у тому, щоб виробляти дитячий триколісний велосипед? Малий бізнес сможе налагодити це виробництво за пару місяів, якщо буде вигідно і буде дешевий кредит на це.
Ar2 _ 09.04.2009 09:37
IP: 213.186.197.---
Serhii2 _ 08.04.2009 18:31
Імпортні ліки Україна не зможе замінити вітчизняними через патентне право. А от дитячі памперси та китайські іграшки, триколісні велосипеди , одяг - зможе легко. Україна зможе легко замінити китайські побутові електротовари, житло. А це пенсіонери не купують! Україна може виробляти безліч товарів.
Яким чина Україна зможе ЛЕГКО замінити китайські чи інші побутові товари? Побудує заводи за тиждень?
Serhii2 _ 08.04.2009 18:31
IP: 82.114.74.---
Імпортні ліки Україна не зможе замінити вітчизняними через патентне право. А от дитячі памперси та китайські іграшки, триколісні велосипеди , одяг - зможе легко. Україна зможе легко замінити китайські побутові електротовари, житло. А це пенсіонери не купують! Україна може виробляти безліч товарів. Лише знизьте кредитні ставки . Не може бути ставка по кредиту нижчою за інфляцію. Боріться з інфляцією. а там і будівництво житла підтягнеться через три-чотири роки. може 5-6 років. Не буде інфляції - люди зможуть накопити на житло на перший внесок. Як підтягнеться житлове будівництво, як тільки воно стане рентабельним, - банки почнуть кредитувати іпотеку. Не буде високих ставок по кредитах- іпотека буде доступною, житло коштуватиме набагато дешевше. Будуть гарантуватися депозити емісією - не буде сенсу виймати гроші з депозитів. Ставки по депо впадуть - у банків з"являться стабільні дешеві ресурси для іпотеки. Маховик закрутиться, економіка відновиться і почне зростати високими темпами.
Serhii2 _ 08.04.2009 18:22
IP: 82.114.74.---
Не кажучи вже про попит на послуги. Пенсії - це важливо. Але куди витрачають гроші пенсіонери? На імпортні ліки та на їжу, комунальні послуги, транспорт. ВСЕ.
Куди витрачатимуть гроші молоді батьки дітей? - на дітей, на дитячі товари, на товари довгострокового використання. А якщо залишиться, то і на своїх батьків-пенсіонерів. потрібно підтримати сім"ю. Потрібно підтримати в першу чергу малий бізнес, платників податків. А для цього потрібно знижувати інфляцію та державні видатки споживання, пенсії, соціальні виплати, які бюджет не може собі дозволити. Вирішивши питання інфляції, потім далі можна вже буде стимулювати внутрішній попит монетарними заходами та державними видатками споживання.
Лише попередньо вирішивши завдання реальної заміни імпортних масових товарів на національні. І лише попередньо вирішивши проблему вилучення депозитів з банківської системи, щоб знизити ставки по кредитах та по депозитах. Депозити забезпечити гіпотетичною емісією через механізм націоналізаці
Serhii2 _ 08.04.2009 18:13
IP: 82.114.74.---
Як видно , головною проблемою країни є девальвація та інфляція. Якщо девальвацію можна побороти з допомогою материнських іноземних структур та міжнародних фін. інституції, то з інфляцією ніхто боротися не збирається. а відтак бізнесу і надалі будуть недоступні кредити через високі ставки, недоступний буде кінцевий споживач довгострокових товарів, тому що гроші не виконують функцію зберігання. Хіба може купити українець холодильник, якщо його заощадження на холодильник знецінюються? Ні. То значить і виробництво холодильників в Україні нерентабельне. Хіба може бути виробництво конкурентноспроможним, якщо в собіварстість українських товарів закладається вартість кредитних ресурсів на рівні під 30% річних? а якщо ці гроші крутяться не один рік, а три, як в будівництві? Лише за рахунок високих кредитних ставок вартість збудованого кв. метра стає в два рази вища. і на це все ще потрібно заощадити кошти в умовах інфляції. З такою інфляцією, ми можемо мати попит лише на картоплю та хліб.
art-em _ 08.04.2009 17:16
IP: 62.149.2.---
схоже на те, що і банкіри, і фінансисти, і промисловці почали піар-кампанію, де нагнітають позитив :)
Alexey2009 _ 08.04.2009 16:51
IP: 94.179.140.---
Я дивлюсь, народу потрібно ще 5-7 років щоб порозумнішати, т.ч. криза затягнеться.
antonioZ _ 08.04.2009 16:11
IP: 62.149.2.---
в принципі так і відбувається. просто влада паразитує і заробляє на нас.

от розпустити б раду і кабмін - ми би з могли потрошку вигребсти з кризи - хоча б ніхто не заважав би своїми "антикризовими" заходами. а так...
kod _ 08.04.2009 15:53
IP: 62.149.2.---
Якщо все залежить від Америки, то навіщо нам президент, парламент та уряд?
Давайте сядемо, складемо руки і почекаємо.