Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 30

juster_7 _ 07.12.2009 03:25
IP: 194.33.189.---
А хто дітей моїх годувати буде? Пенсінери з хворими? Чи Жуковська?!
sergm _ 29.05.2009 23:54
IP: 93.74.69.---
Шановно редакціє!
Заберіть вже, на Бога, це паскудне інтерв'ю з титульної сторінки. У тимчасового адміністратора не лише совісті немає, а й мізків, судячи з її нахабних висловлювань. А ви демонструєте це вже другий місяць на всю країну.
tr2009 _ 29.05.2009 09:04
IP: 195.69.202.---
Уважаемый(ая) sunny_day ! Если бы Жуковская хотела остановить хаос и навести порядок (в чём я сомниваюсь : повторю ещё раз - "спасает деньги нынешних (брешет что не знает кто они) или будующих владельцев банка"), то она в первую очередь действовала бы в соответствии с законодательством. Спросите у неё: сколько исполнительных листов с решениями судов о возврате денег вкладчикам лежит у неё на столе и почему она игнорирует судебные решения. Если лица владельцы банка известны то пусть на их активы и имущества наложат арест и за их счёт вернут деньги вкладчикам, ведь банк (а точнее лица им владеющие) выступают в качестве должников по отношению ко вкладчикам (они взяли у них деньги в займы). Сам банк (т.е. его владельцы) поступают так же по отношению к тем кто брал кредит в банке. Что касается истинных владельцев банка, то почитайте первую часть этой статьи от 22.04.2009 цитата: :"... Кто выступает trustee, то есть является их окончательным бенефициаром, у меня нет информации."
sunny_day _ 26.05.2009 00:55
IP: 93.72.128.---
Молодець, Жуковська! Тяжко чужі помилки виправляти, а вона не злякалася і приводить банк до ладу.
To: Breeze _ 24.04.2009 01:25 & nihto74 _ 27.04.2009 09:50 & kod _ 23.04.2009 14:11 - інформація про власників банку Надра - на іхньому офіційному сайті (як і в будь-якого іншого банку) http://www.nadra.com.ua/ukr/about/akcioner .
Якби ви були вкладником, та переживали про свої гроші, то звісно це б вже знали. А так видно нема чим зайнятися, лиш би людей які намагаються врятувати банк, почати видавати вкладникам гроші, проводити платежі нормально, брудом поливати.
А щодо того, що нікого в цій статті Жуковська не звинувачує - це тому що людина знає закон - звинуватити може тільки суд, а розплутати - відповідні слідчі органи. Завдання адміністатора - припинити хаос, який існував у банку до її приходу та налагодити роботу, а це за 1-2 місяці не робиться.
OpryshokLv _ 11.05.2009 23:46
IP: 77.87.158.---
Обдурені вкладники банків! Збирайте будь-яку інформацію про банкірів,їх сімей., їхнє майно і нерухомість. Хай продають це все, вкрадене у нас, закривають свої розмножені на кожному кроці філії і розраховуються з нами, вкладниками,до останньої копійки! А якщо грошей не вистачить всім (тому що багато вони самі вкрали в нас і просрали), то змусимо їх працювати на суспільно-громадських роботах (будівництво доріг, мостів, комунальне господарство), робота на присадибних ділянках старих пенсіонерів, які свої збережені гроші "на чорний день" довірили "бандюганам-банкірам".
OpryshokLv _ 11.05.2009 23:38
IP: 77.87.158.---
Наівні вкладники в банки- невже Ви ще далі вірите цим "бандюганам-банкірам"? Елементарну довіру вкладників вони зможуть отримати тільки при поверненні в строк і в повному обсязі всіх депозитів. Вкладники! Не ми давали кредити різним "баригам" на скуповування землі і квартир, щоб потім вони на них наживалися, а "банки-бездарі". Ми по своїй наївності, роблячи депозити,лише хотіли хоч частково зберегти свої вільні кошти від галопуючої інфляції. Закликаю всіх обдурених вкладників пошвидше об"єднуватися і не чекати ніяких дат закінчення мораторіїв на видачу депозитів.Хитрожопі банкірські морди будуть безкінечно їх продовжувати, бо мета в них одна- забезпечити повернення власних статутних капіталів і їх жирних акціонерів, а фізичних осіб - попросту кинути.
Drake89 _ 07.05.2009 22:31
IP: 95.134.84.---
Да! Вы правы, я б на месте вкладчиков подавал жалобы в прокуратуру или иные инстанции, ведь банк взымает пени и штрафы за неуплату кредитов, а вкладчиков ставит в жесткие рамки, мол переофармливать тока на 9 месяцев, забрать - нельзя, а проценты выплачивать по 100 гр. в день! Правильный и вполне себя реализовавший на практике слоган банка : "Я відпочиваю, а вони стараються для мене" (И. Гиленко и В. Жуковская).... ггг...... =)
tr2009 _ 07.05.2009 18:22
IP: 195.69.202.---
В стране не хватате 2-х фонарных столбов: на одном повесить Гиленко, на другом Жуковскую (по морде видно - сучка ещё та) Когда она говорит что выводит банк из кризиса - читай: за счёт обманутых вкладчиков (которым якобы на основании маратория - АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННОГО - нихрена не возвращают) и простых сотрудников банка (которых выгоняют на улицу) спасает деньги нынешних (брешет что не знает кто они) или будующих владельцев банка
Drake89 _ 07.05.2009 13:41
IP: 91.124.83.---
Если вы верите в эти слова - вы бедны=))))

Как сказал Роберт Фрост : "Банкир - это человек, который одолжит вам зонтик в солнечную погоду, чтобы забрать его, как только начинается дождь."
Cammino _ 05.05.2009 18:04
IP: 193.110.188.---
А по моему нормальная чувиха эта Жуковская, она не отрицает что были промахи, просто по филосовски на это все смотрит и правильно! а какой банк не проводит махинаций да все банки кому-то принадлежат, тот же Приват Тимошенковский, конечно про него не слуху не духу, как он отбирает имущество у людей, а взять тот же Сбербанк, не думаю что там тоже все чисто...просто что эти падлабанкиры попали под струю политразногласий дык просто не повезло, как по мне то нормальный банк и все будет впорядке и с надрой и с другими банками, как говорится и тебя вылечат и меня...
Alex590 _ 05.05.2009 14:52
IP: 95.133.187.---
Не верь банкиру!!!
Можете писать на сайт временному администратору, можете отправлять заказные письма, результат будет один - в лучшем случае отписка! Мне на заказное письмо даже отписки временный администратор не дал! Хотя, по закону не имеет права не ответить. Да и закон им не указ. Они (банк Надра) выдавали кредиты нарушая элементарные законы, правила и собственные процедуры! На юрлицо, в котором я был одним из соучредителей, был выдан кредит в полмилиона доларов под поддельные документы! А теперь на мои требования провести расследование и обратиться в милицию - в ответ тишина. Мне удалось добиться возбуждения уголовного дела, так сотрудники банка наотрез отказались помогать милиции, еще и следы заметают - увольняют людей, которые причастны к выдаче этого кредита!
odecca2007 _ 30.04.2009 21:12
IP: 212.178.28.---
Из за этого финансового кризиса - для себя сделал одини вывод и навсегда= НИКОГДА БОЛЬШЕ НЕ ВЕРИТЬ БАНКИРАМ!
кАК В БИБЛИИ СКАЗАНО- "многие прийдут к вам в овечьих одеждах...."
Pako _ 27.04.2009 20:25
IP: 194.44.127.---
2 Breeze
Жуковська, а не Журавська.
А з рештою згоден на всі 100.
nihto74 _ 27.04.2009 09:50
IP: 80.243.144.---
Не розумію який зміст публікувати через день статті з цією особою - піар?
Конкретних кроків для простого народу як не було, так і немає - тих же пенісіонерів і інших простих вкладиків як обдюрювали і годували обіцянками, так і годують.
Вона свідомо не дає жодної конкретної відповіді ні про рефенансування, ні про акціоерів - дуже працьовитий і чесний адімінстратор.
Я не знаю за весь період адміністрування ніоднієї людини, якій би повернули гроші з цього банку - все пусті слова - продуктивність адміністрації - 0 (нуль).
Просто тішать людей словесами, які нічого не значать.
sergm _ 24.04.2009 20:14
IP: 93.72.17.---
Відповідно до українського законодавства завдання тимчасової адміністрації №1 - захист інтересів вкладників. А пані Жуковська під приводом гіпотетичного порятунку банку просто витирає об тих вкладників ноги. А все тому, що в Україні, на жаль, народні слуги "чомусь" вважають себе народними панами.
Stanislav-sv _ 24.04.2009 13:07
IP: 82.193.97.---
Вкладччики Украинских банков - жертвы собственного идиотизма :)

У владельцев "Надры" все хорошо. Вы можете лицезреть их, практически ежедневно в "Аквариуме". Ребята укрепляют нервы и здоровье, выглядят прекрасно ,и ждут Вас, лохи, для следующих волшебных превращений (Ваших денег в их имущество) :)

Берегите здоровье, ло..., пардон, вкладчики Украинских банков. Оно, Вам, еще ой как понадобится :)
Breeze _ 24.04.2009 01:25
IP: 77.122.91.---
Serghio_
Поки мені не пояснять, куди банк подів 7 млрдю рефінансування, буду вважати банк шахрайським, а власників аферистами і злодіями, яким місце у тюрмі (до речі, хто вони? аноніми з Кіпру? Це теж аж ніяк не надихає довірою).
А гроші слід надалі класти у "дочки" іноземних банків, які з повагою ставляться до вкладників, і зараз, попри усі труднощі, нормально працюють і видають людям депозити (заздалегідь дзвонять і цікавляться, чи будуть забирати). Тому люди у цих банках і залишають свої депозити далі. Бо у жодній іншій країні, за винятком України такого немає, щоб не видавали депозити. Так, є проблеми між короткотерміновими депозитами і довготерміновими кредитами. Але у банках інших країн рефінансування ніхто не "виводить" кудись на Кіпр чи ще далі, куди подалися слідом за грошима й власники банків, залишивши пусті банки державі.
Поки в Україні можна абсолютно безкарно красти державні гроші (рефінансування), українським банкам довіряти не можна.
Serghio_ _ 24.04.2009 01:05
IP: 82.193.97.---
Дуже багато в нас людей, які краще за всіх розуміються у всіх справах. Моє суб'єктивне враження, що стаття такого характеру мала з'явитися вже давно і хочу подякувати пані Жуковській за відповіді. Як не дивно, але мабуть я також входжу до числа тих солідних людей, у яких великі вклади в банку і які з розумінням ставляться та чекають розв'язки. Я впевнений в тому, що банк буде повернений до звичайного режиму функціонування. Єдине, що непокоїть мене - це довіра громадян, тих, які сприймають кризу поверхнево і в першу чергу хочуть просто стягти гроші подалі від "проблемного" банку. Але шановні, отримавши гроші у Вас знову постане питання, а що я маю з ними робити? Купити техніку, автомобіль, віднести у інший банк?? А де гарантія, що там все буде гаразд? Немає. Тому просто добре обмірковуйте свої рішення, зараз всі у скрутному становищі і єдиний вихід-це злагоджена система об'єднаних дій. Дякую.
Breeze _ 24.04.2009 00:59
IP: 77.122.91.---
antonioZ _ - "депозити йдуть на кредити. кредити видаються на 5-20 років, депозити до року кладуть в основному. тому якщо всі кинуться забрати депозити, а нових не буде - в будь-якого банку почнуть проблеми з ліквідністю.".
Для вирішення цих проблем уряди надають банкам рефінансування. І "Надрі" було виділено аж 7 млрд. гр., які були нагло "виведені", тобто, вкрадені. Коли Журпавська прийшла в банк, тих грошей вже й слід пропав, але в паперах сліди залишилися -як і через кого "виводили". І якщо вона каже, що це не її справа "шукати компромат на Гіленка", то вона просто покриває злодіїв, бо без участі керівництва Нацбанку таку грандіозну аферу прокрутити неможливо.
antonioZ _ 23.04.2009 21:35
IP: 82.193.97.---