Слухай KHABIBULLIN _ досить піаритися. Знайди собі місце на рекламних щитах, роликах на ТВ. Вклади кошти в рекламу. Знайшов безкоштовне місце для реклами?
Після кожної статті твій коментар. Бачили ми таких... Набридло вже!
ЗАСОБАМ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ПРОСТИМ ЛЮДЯМ І ПІДПРИЄМСТВАМ ДЕПОЗИТЧИКАМ ! МАЙСТЕР КЛАС "ЯК ПОВЕРНУТИ ДЕПОЗИТ ЗВЕРНУВШИСЬ ДО ПРОФЕСІЙНИХ ПРАВНИКІВ БОРГОВИКІВ" ЕКСКЛЮЗИВНО ТА СКОРОЧЕНО: ОСКАРЖУВАТИ - ЦЕ ЧАС, 1+АПЕЛЯЦІЯ 3-6-12 МІСЯЦІВ І ПОКАЖІТЬ МЕНІ СУД ЧИ ЮРФІРМУ, ЯКА МАЄ ПОЗИТИВНЕ РІШЕННЯ. ВСІ ЧОМУСЬ КОМЕНТУЮТЬ ЯК НЕПРАВОМІРНО, ЯК ОСКАРЖУВАТИ, КУДИ ПОДАВАТИ - А ЛЮДИНА ХОЧЕ ПОЧУТИ ВИХІД. МИ ЗВИЧАЙНО НЕ МІЖНАРОДНА І НЕ ВЕЛИКА ЮРФІРМА, АЛЕ Спеціалізована юридична фірма Агентство з питань боргів та банкрутства (www.DEBTS.com.ua): 1. У НОТАРІУСА ПОЗИКУ ВІД РІДНОГО НА 1 ДЕНЬ НА СУМУ ДЕПОЗИТУ, З ЙОГО ЗАСТАВОЮ (1%); 2. НА 3 ДЕНЬ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА ПРО ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА СУМУ І ДЕПОЗИТ (1%); 3. ДО БАНКУ ЧИ ДЕРЖВИКОНАВЧОЇ. І ВСЕ. НЕВЖЕ НІХТО… СУМНО. ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ФАХІВЦІВ (15%) ЧИ САМІ (2%) І ТИЖДЕНЬ І ДЕПОЗИТ ВАШ. З повагою, Вадим ХАБІБУЛЛІН www.KHABIBULLIN.kiev.ua
К сожалению в НБУ в этом вопросе - беспонятия - стадо ослов (или граммотных кидал). Выбросив огромное количество гривни, НБУ наблюдал за паникой и ростом доллара (несколько недель), помогал сыпаться банкам (называя это стабилизационными мерами), выбросил немного валюты (заработал на разнице курсов), арестовал вклады(чтобы не мешали вкладчики), сообщил о дальнейшем росте курса (,,,телешоу), организовал аукцион (построил очередь для своих), сообщил, что валютные интервенции сейчас не помогут, а помогут только летом, продолжил девальвацию (называлось это точкой сопротивления),,,, И что здесь общего с деятельностью НБУ - базарные кидалы.!!!!!!!!! Ссори коментарий не мой но метко.... От себя-мышеловка с депозитами захлопнулась. Деньги в офшорах на счетах Ющенко,Стельмах и К . Так шо незрадь майдан!
Я пропоную НБУ встанвити курс долара десь у коридорі 10-20 грн за дол. Населення та бізнес просто перестануть , та й врешті решт просто будуть не взмозі обслуговувати валютні кредити. І тоді ми всі разом із урядом президентом та НБУ будемо думати як відновити довіру населеннядо гривні, підняти ліквідність банків
Після кожної статті твій коментар. Бачили ми таких... Набридло вже!