Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 12

Brand _ 25.11.2008 20:51
IP: 212.58.179.---
Консалтери, а у Ярославського весь бізнес в Укрсибі? І не має черкаського Азоту, який повністтю залежить від поставок газу?
Може передивитися список))
Cucumber _ 25.11.2008 02:44
IP: 92.113.89.---
Долой кидалу коломойского с рынка
jopa _ 24.11.2008 23:56
IP: 92.112.19.---
Интересно где у этой мрази финансовые капиталы?И если не ради этих уродов опускают гривню, то я Александр Македонский!
nicst _ 24.11.2008 20:23
IP: 193.238.96.---
sergnik _
Так ті хлопці що кричать про кризу - хочуть щось відщипнути з бюджету!
Ten _ 24.11.2008 18:30
IP: 92.113.23.---
oops _ 24.11.2008 16:10 Ну насчет Григоришина тут ляпов вообще много ;-) Он входил не только на Никопольский ферросплавный! Он контролировал и Запорожский ферросплавный и Днепроспецсталь. Кроме того, когда он купил Запорожский трансформаторный он не был убыточным, он был очень даже прибыльным, так как был уже приватизирован тогдашним директором Хаджиновым. Я не знаю чем он прижал Хаджинова, но тот продал ему свои акции. Фрунзе так же не был убыточным до Григоришина. Преобразователь он как купил убыточный так и продал убыточным. Другое дело, что он таки улучшил менеджмент на своих машиностроительных заводах в последнее время, но это заслуга Чобана. Хотя Чобана в свое время нашел таки Григоришин ;-)
sergnik _ 24.11.2008 18:10
IP: 195.160.193.---
что-то не вяжется 10-15% падения (да даже 25) с теми воплями о всеобщем страшном кризисе. и кто знает распределение потребления 50 млрд куб.газа (кроме 20 для населения). что-то не верится что наша экономика проглатывает столько - где продукция?
oops _ 24.11.2008 16:10
IP: 193.111.0.---
Ляп на счет Григоришина. Костя входил на Никопольский ферросплавный, затем передав его Пинчуку. Воен там было предостаточно и жерт тоже.
Gektor _ 24.11.2008 15:40
IP: 213.227.195.---
К Ринату уже зашел Абрамович... Малята
TimmiApostolMS _ 24.11.2008 13:57
IP: 82.207.109.---
От скажіть капіталізацію банків Уряд може провести а капіталізацію (націоналізаці) підприємств які були реально вкрадені ународу не може ??? забрати ті підприємства у злодіїв за не ефективний менеджмент який був спрямований на викачування коштів з Держави ! бо якщо це не так тодіб небуло зараз кризи якби вони працювали на Україну! Хай відадуть за десяту частину вартості назад державі вкрадене! Якщо олігарх звілняє людей значить він викачував гроші держаава може провести капіталізацію) щоб позбутись цього не ефективного менеджеру... і запустити заводи для внутрішнього використання будування до євро 2012!

О Так
him _ 24.11.2008 13:48
IP: 62.80.176.---
Криза в Україні зачепить всіх,а особливо вона зачепить наші фінансові монопольні угрупування. Дійсно без прозорості на ринку енергоносіїв і ЖКХ.без зведення енергобалансів на всіх рівнях, ми втратимо не лише економіку,а і державу.
him _ 24.11.2008 13:40
IP: 62.80.176.---
24.11.08 13:25 ___Spryt
24.11.08 13:05 _Експерт-3
Згоден! В Україні 52% є власних енергоносіїв від загальної потреби. У інших країнах при цінах в 2 рази вище і того не має,або взагалі відсутні(Японія,Німечина інші)Навіть коли говорити за газ. У нас є власного видобутку 20млрд.м3від 75млрд.м3 загальної потреби.Ми можем заробляти на тразиті як мін. 35 млрд.м3 за 120 млрдм3 транзиту через свою тереторію,а також на зберігані у наших сховищах. Просто іде тотальна крадіжка через монополії. Без побудови ринку ми пропадем
him _ 24.11.2008 13:40
IP: 62.80.176.---
24.11.08 13:05 ___Експерт-3
Це сумна і страшна статистика,яка залежить від свіової кризи лише частково.В розвинутих країнах перевиробництво,а у нас недовиробництво і це факт!Основна проблем вітчизняної економіки- штучно завищена енергоємність. При цінах в два рази нижче ніж в розвинутих країнах унас енергоємність у 8 разів в середньому вище від будь якої держави світу.Зрозуміло в Україні в паливно-енергетичному секторі і ЖКХ заробляють надприбутки ті хто сидить на трубах і послугах.Ось чому такий спртив прозорості ринку!