"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

ІА "УКРАЇНА КОМУНАЛЬНА"

«Підкилимні» ігри за лаштунками стратегії розвитку Києва до 2025 року
15 грудня 2011 р. Київрада затвердила своїм рішенням «Стратегію розвитку Києва до 2025 року».
За словами депутата Олексія Давиденка, (фракція «Республіка Київ» - Ред.), наприкінці 2010 року було прийнято рішення про розробку «Стратегії розвитку Києва до 2025 року», тоді як спочатку терміни планування обмежувалися лише 2015 роком.
«Дірява» труба може привести за грати
Верховна Рада вчора в першому читанні підтримала урядовий законопроект №9344, яким пропонується внести зміни до статті 292 Кримінального Кодексу та посилити відповідальність за втручання в роботу об'єктів комунального трубопровідного транспорту.
Реформа ЖКГ не може бути одновекторною
Неодноразово говорилося про те, що реформування ЖКГ – це складний процес, який повинен нести у собі кардинальні зміни, причому у різних площинах. Адже, ці зміни своїм наслідком повинні мати не тільки підвищення якості послуг, що надаються, та покращення умов проживання кожного громадянина, а працювати на підвищення безпеки. Не секрет, що житлово-комунальна сфера нерозривно пов’язана із безпекою кожного із нас, безпекою усієї держави.
Тепломережі Києва не залишаться без модернізації
Для України 2011 рік був непростим, у тому числі в питаннях житлово-комунальної політики. Киянам, зокрема, з приходом весни довелося пережити зростання тарифів на холодне і гаряче водопостачання, а з 1 квітня набуло чинності рішення Нацкомісії регулювання ринку електроенергетики про підвищення вартості електроенергії для побутових споживачів. Невдоволення киян викликає і той факт, що зі зростанням цін на послуги ЖКГ їхня якість не змінюється, незважаючи на обіцянки влади. Особливої​​ впевненості в цьому питанні не додали і минулі приватизаційні торги з продажу 25% акцій компанії «Київенерго».
Прибудинкова територія: неабиякі пристрасті
В один із вихідних днів я став мимовільним свідком досить неприємної історії: активні мешканці одного з багатоквартирних будинків, розташованого в «спальному» мікрорайоні, намагалися звільнити свою прибудинкову територію від численних авто, власники яких, приїхавши до торгового центру, вирішили організувати тимчасову автостоянку для своїх «залізних коней» саме у дворі цього житлового будинку.
Червоне світло «зеленому» тарифу, або Почім світло зі сміття?
Депутати запропонували механізм, який дозволить профінансувати будівництво сміттєпереробних заводів у 10 найбільших містах України за рахунок іноземних інвестицій.
Містобудівний кадастр скоротить поле для порушень закону
25 березня 1993 року уряд уже приймав постанову № 224 «Про містобудівний кадастр населених пунктів»...Хочеться вірити, що чергова спроба виявиться більш вдалою.
Кому вигідна реанімація БТІ?
Обіцяна передача з 1 січня 2012 року реєстрації прав на нерухоме майно від БТІ до «Укрдержреєстру» не відбулася. У виграші, схоже, залишилися всі, крім, громадян, які, як і раніше, будуть змушені стояти в чергах і роздавати хабарі.
Україна не виконала зобов'язання з інтеграції в європейське енергоспівтовариство
Міністерство енергетики готує громадську думку до зміни пріоритетів енергетичної політики України.
ОСББ перебувають під загрозою...
Черкаси - далеко не найгірше місто в плані створення ОСББ. Багато в чому це завдяки тому, що міська влада максимально намагається йти назустріч, звичайно, там, де це можливо.
З посмішкою про… наболіле
Оскільки свята все ближче, а від обговорення нагальних проблем у ЖКГ за рік уже всі помітно втомились, редакція ІА «Україна Комунальна» вирішила урізноманітнити характер наших публікацій.
Тягнемо-потягнемо: шляхи реанімації ліфтового господарства
Згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги», під такими послугами розуміються, окрім водо- і теплопостачання, експлуатація житла та ін., також і утримання ліфтового господарства. Згідно з чинним законодавством України, власником ліфтів є ЖЕКи, якщо вони діють від імені міської ради та міського управління ЖКГ, товариства співвласників багатоквартирних будинків та інших підприємств, у власності яких знаходиться житло. Підтвердження тому – Закон України № 1875-ІУ від 26.06.2004р.
Квартплата по-українськи… Частина друга: від розвалу ЖКГ врятує взаємна довіра
У попередній публікації ІА «Україна Комунальна» вкотре порушила питання наявних непорозумінь з показниками у платіжках городян.
Сміттєві урни у Львові: родзинка благоустрою чи гірка редька влади?
Чим ближче до дати проведення чемпіонату з футболу в рамках проекту Євро-2012, тим більше Львів працює над благоустроєм міста. Серед чисельних питань на першому місці стоїть чистота вулиць, а отже – обличчя стародавнього міста Лева. Саме тому в квітні цього року Львівська міська рада розробила нові правила благоустрою та постановила: у Львові повинні бути стаціонарні металеві та бетонні урни.
Квартплата по-українськи
Усі ми знаємо що Україна – це унітарна держава, закони якої діють на всій її території. Мали б, принаймні, діяти. Але, якщо проаналізувати дію цих законів у сфері ЖКГ, виникне думка, що кожний ЖЕК - це окрема держава, яка працює за своїми правилами і всеукраїнські закони та рішення місцевих рад у сфері ЖКГ читає тільки на свою користь.