"Фінпоказники KSG Agro - позитивний сигнал для акціонерів", - аналітик РА "Експерт-Рейтинг"

Понеділок, 12 грудня 2016 —
На думку головного фінансового аналітика рейтингової агенції "Експерт-Рейтинг" Віталія Шапрана, дані фінансової звітності агрохолдингу KSG Agro за підсумками трьох кварталів 2016 р вселяють оптимізм в акціонерів компанії. Прибуткова діяльність KSG Agro позитивно відіб'ється на ринкових котируваннях її акцій.

Віталій Шапран вважає, що прибутковій роботі компанії за підсумками 9 місяців нинішнього року сприяла її правильно обрана стратегія. "У складних ринкових умовах KSG Agro концентрувалася на найбільш перспективному напрямку діяльності - тваринництві, - коментує аналітик РА "Експерт-Рейтинг", - З початку 2016 року закупівельні ціни на свинину за кілограм живої ваги в Україні зросли на 10-11% приблизно до 32 грн за кг, ростуть ціни і у наших сусідів в Німеччині на 26% до 1,6 євро за кг, в Польщі на 29% до 6,58 злотих / кг, в Росії на 15% до 111 руб. / кг. В європейському регіоні вартість істотно коливається, що відкриває перед компанією широкі експортні можливості. При цьому холдинг вже вдало використовує поточну кон'юнктуру і активно диверсифікував свої продажі за рахунок динамічного нарощування експорту живого поголів'я свиней в Грузію".

KSG Agro має намір посилювати експортну складову завдяки реалізації інвестиційної програми в 2017 році. Так, нещодавно компанія повідомила, що в майбутньому році агрохолдинг інвестує в розвиток близько 14 млн. грн. з загального обсягу інвестицій 12 млн. грн. буде направлено на модернізацію і розширення свинокомплексу в селі Нива Трудова Дніпропетровської області, а ще 2 млн. грн. на енергетичні проекти. Нагадаємо, що за даними міжнародного агентства REUTERS, згідно зі звітом холдингу на сайті Варшавської фондової біржі, його виручка за січень-вересень 2016 зросла на 46% - до $ 15,087 млн. (В порівнянні з 10,4 млн. дол. за аналогічний період минулого року ). При цьому чистий прибуток для акціонерів (attributable to: Owners of the Company) склав 1,9 млн. дол. проти збитків 1,4 млн. дол. роком раніше.

Також, як повідомлялося раніше, за результатами 9 місяців 2016 р. агрохолдинг KSG Agro експортував живих свиней на загальну суму 522 тис. дол. США, що склав 26% від загального обсягу експорту України по даній товарній категорії за цей період.

KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш прибуткові і перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також зберігання борошна й круп'яний напрямки, виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).
Реклама:
powered by lun.ua
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення