АДВОКАТ ХАБІБУЛЛІН ПРИЙНЯВ ПРОПОЗИЦІЮ І ПОГОДИВСЯ НА ВИСУНЕННЯ СВОЄЇ КАНДИДАТУРИ НА ВИБОРНУ ПОСАДУ – ЧЛЕН ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ПАЛАТИ КВАЛІФКОМІСІЇ АДВОКАТУРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Середа, 14 жовтня 2009 —
«Київською обласною колегією адвокатів» /www.ADVOKAT-OBLASTI.kiev.ua/ рекомендується у Члени Дисциплінарної палати Кваліфкомісії Адвокатури Київської області адвокат - ХАБІБУЛЛІН Вадим Монев`ярович. Маємо честь повідомити відносно його кандидатури наступне.


http://khabibullin.kiev.ua/pabl_article_ua.php?page=1&cat=3&id=315
Вих. № 0075.0000
Від 08.10.2009р.

Щодо виборів до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії
Адвокатури КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- висувається, після 26.10.2009р. і підтримується
адвокат ХАБІБУЛЛІН Вадим Монев'ярович
на виборну посаду - Член ДИСЦИПЛІНАРНОЇ палати

Високошановні колеги(панове)!
Щодо Кваліфкомісії, Атестаційної та Дисциплінарної палат
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія Адвокатури Київської області, код ЄДРПОУ №23243231, вул. Артема, б.10, м. Київ-04053, т.2721107,2720066, керівники-адвокати Ковбасінська Галина Василівна, Бойко Петро Анатолійович, Гусейнова Жанна Володимирівна, згідно п.7,8,9 Указу Президента №155/93 «Про КДКА та ВККА» діє в складі двох палат. Атестаційна палата створюється у складі 11 членів – 4 адвокатів, 4 суддів, по 1 представникові відповідно від Київської обласної Ради, Управління юстиції в Київській області, відділення Спілки адвокатів України. Дисциплінарна палата створюється у складі 9 членів – 5 адвокатів, 2 суддів, по 1 представникові відповідно від Управління юстиції в Київській області, відділення Спілки адвокатів України. 26 жовтня 2009р. спливає трирічний строк повноважень Членів Атестаційної та Дисциплінарної палат Кваліфкомісії Адвокатури Київської області, яких було обрано у 2006р. і сформовано Київською обласною Радою V скликання згідно Рішення №066-05-V від 21.09.2006р., на підставі ст.13 Закону «Про адвокатуру», п.2 ст.43 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2,5 Указу Президента.

Щодо виборів, після 26.10.2009р. до Кваліфкомісії та палат
Найближчим часом, наприкінці 2009р., мають відбутися загальні збори (конференція) всіх, майже п’яти тисяч адвокатів, які отримали свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю в Кваліфкомісії Адвокатури Київської області. На зборах обиратимуться члени палат з числа адвокатів. Висунення, реєстрація, розгляд, голосування та обрання у Члени Дисциплінарної палати відбуватиметься таємним голосуванням адвокатів, згідно п.11 Указу Президента, на альтернативній основі при вільному висуненні кандидатів.

Щодо кандидатури адвоката ХАБІБУЛЛІНА Вадима у Члени Дисциплінарної палати
«Київською обласною колегією адвокатів» /www.ADVOKAT-OBLASTI.kiev.ua/ рекомендується у Члени Дисциплінарної палати Кваліфкомісії Адвокатури Київської області адвокат - ХАБІБУЛЛІН Вадим Монев'ярович. Маємо честь повідомити відносно його кандидатури наступне.
Вадим Монев'ярович Хабібуллін /www.KHABIBULLIN.kiev.ua/ 1975р.н., громадянин України, одружений з 1992р., виховує двох синів 1994р.н., 2008р.н. Отримав освіту 1997-2006р.р. у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого, юрист, Київському національному економічному Університеті, магістр банківської справи, Національній академії внутрішніх справ України, магістр права. Працює з 2005р. над науковою дисертацією на тему «Охорона адвокатської таємниці в контексті Європейської конвенції з прав людини». Має загальний стаж роботи 18р., стаж роботи у галузі права 14р., стаж адвокатської діяльності - 7р. У 1996-1999рр. працював на державній службі та на останній посаді головного консультанта Київського міського суду його відзначено та достроково присвоєно 10 ранг Державного службовця у 23 роки. Набував адвокатського досвіду на посаді помічника адвоката у 1999-2001рр. та у квітні 2003р., отримав Свідоцтво адвоката №2231. З 2001р. бере активну участь у громадській діяльності на посаді голови громадської організації «Київська міська гільдія фахівців з питань боргів та банкрутства» та у 2004-2006р.р. на посаді члена Громадської Ради при Міністерстві юстиції України. У 2007р. загальними зборами адвокатів Київської області одноголосно обраний головою адвокатського об'єднання «Київська обласна колегія адвокатів».
До 13-ти річчя правозахисної (юридичної, правничої, адвокатської) діяльності, а саме у січні 2008р. всеукраїнським правничим видавництвом Юстініан опублікована Книга-збірник: «Вадим Хабібуллін. Шлях до успіху і правничого майбутнього». Вадим Хабібуллін є автором більш ніж чотирьох десятків публікацій у правничих та бізнес-виданнях, серед яких сім наукових та у 2003р. є співавтором збірника «Законодавство про банкрутство». Має також сотні коментарів в ЗМІ, телебаченні та інтернет, звернення, відкриті листи, інтернет-проекти, серед яких також і з питань реформування адвокатської влади, особливо її каральних органів – Дисциплінарних палат та щодо забезпечення майбутнього дисциплінарного розгляду незалежними та неупередженими, авторитетними та аполітизованими, об’єктивними та справедливими Членами Дисциплінарних палат. Він має відповідний досвід, авторитет і можливості у питаннях належного захисту прав адвокатів, оскільки з численних скарг і публікацій наших колег адвокатів та голови ВККА, непоодинокими та системними вбачались випадки розправ з принциповими адвокатами з використанням органів адвокатури.

Щодо обрання адвоката ХАБІБУЛЛІНА Вадима у Члени Дисциплінарної палати
Обрання Хабібулліна Вадима на виборну посаду - Член Дисциплінарної палати Кваліфкомісії Адвокатури Київської області може свідчити про початок прогресивних і демократичних реформ і, завдяки також його особистому досвіду щодо захисту прав адвокатів, він зможе виявитись корисним і надійним партнером Кваліфкомісії Адвокатури Київської області. При цьому, його особиста позиція з 2003р. залишається непохитною: “частина складу органів адвокатури, а особливо каральні – Дисциплінарні палати мають створюватися за участі всіх адвокатів і також нової адвокатської спільноти, насамперед тих, які визнані, досягли неабиякого успіху, їх завжди помітно, вони мають відомі у правозахисті ім'я, є пізнаваними, мають стійку та бездоганну репутацію та повагу клієнтів, колег і державних органів, що має бути не останнім чинником при обранні на високі посади в органи адвокатури.

Щодо висунення кандидатури адвоката ХАБІБУЛЛІНА Вадима у Члени Дисциплінарної палати
Беручи до уваги наведене та вимоги ст.13 Закону, п.2,5,7,8,9,11 Указу Президента щодо висунення, реєстрації, розгляду, голосування та обрання у Члени Дисциплінарної палати, на альтернативній основі при вільному висуненні кандидатів з числа адвокатів, Київська обласна колегія адвокатів, - ПРОСИТЬ:

(1.) Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію Адвокатури Київської області (КДКА), Адвокатів Київської області та особисто шановних адвокатів Ковбасінську Галину Василівну, Бойко Петра Анатолійовича, Гусейнову Жанну Володимирівну, а також всіх інших:
(1.1.) зареєструвати, внести до переліку, списку, тощо та поставити на відповідне таємне голосування, розглянути, підтримати, у будь-який зручний спосіб, порядок і за можливостями, передбаченими чинним законодавством України, а також при відповідному таємному голосуванні проголосувати та ОБРАТИ адвоката ХАБІБУЛЛІНА Вадима Монев'яровича на виборну посаду Член ДИСЦИПЛІНАРНОЇ палати Кваліфкомісії Адвокатури Київської області.

(2.) Київську обласну Раду, Постійну комісію Київської обласної Ради з питань законності, правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Спілку адвокатів України, Київське обласне відділення спілки адвокатів України, Київське обласне управління юстиції, Апеляційний суд Київської області, Конференцію суддів Київської області, Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, правничу і адвокатську громадськість, а також всіх інших, зокрема і за ст.13 Закону «Про адвокатуру», також з правом дорадчого голосу, вчених–юристів і народних депутатів:
(2.1.) прийняти до уваги та поставити на контроль повідомлення щодо проведення після 26 жовтня, наприкінці 2009р., загальних зборів (конференції) зі всіх, майже п’яти тисяч адвокатів Київської області де висунення, реєстрація, розгляд, голосування та обрання також і у Члени ДИСЦИПЛІНАРНОЇ палати має відбутися таємним голосуванням адвокатів, на альтернативній основі при вільному висуненні кандидатів згідно п.11 Указу Президента;
(2.2.) забезпечити проведення (надати допомогу) у законних і демократичних, прозорих і публічних ВИБОРАХ до Кваліфкомісії Адвокатури Київської області, рекомендувати будь-які достойні кандидатури, зі всіх, майже п’яти тисяч адвокатів Київської області, та/або РЕКОМЕНДУВАТИ І ПІДТРИМАТИ, у будь-який зручний спосіб, порядок і за можливостями, передбаченими чинним законодавством України адвоката ХАБІБУЛЛІНА Вадима Монев'яровича на виборну посаду Член ДИСЦИПЛІНАРНОЇ палати Кваліфкомісії.

Наперед вдячні за Вашу увагу, реагування і підтримку. З повагою та надією на подальшу співпрацю,


Заступник Голови
Київської обласної колегії адвокатів Кузнецов С.М.
Реклама:
powered by lun.ua