| | | | | | |


08.06.07 14:32 Igor555
Автор пише про співбесіду і отримання візи...
А от чи пробував автор просто потрапити на співбесіду? Останній раз, щоб отримати службову візу мені особисто довелось чекати в черзі 3 місяці, щоб просто попасти у консульство !!!
А чи бачив автор зміни, які відбулись в процедурі запису в чергу останнім часом?
Ось тут я знайшов статтю на цю тему... http://www.narodnapravda.com.ua/politics/45dd610ed366c/
08.06.07 13:51 halinam
Автор пише - "Ви теж не запросите у свій будинок чужу людину, що ненароком може взяти грошей у борг або залишитися з ночівлею на тривалий термін без Вашої згоди? Німці не хочуть порушувати порядок у своєму будинку, і це їхнє бажання гідне поваги."
Цікаво, чому ставлення до українців як до жебраків та злодіїв, на відміну від ставлення до громадян інших країне світу, автор статті вважає зрозумілим. І чому ця неполіткоректна і неввічлива позиція "гідна поваги"?

07.06.07 16:48 0909Olga
Я сама нещодавно відкривала Шенген через Німецьку амбасаду.

ЖАХ. Була однією з трьох щасливчиків. Відказників було близько 30

Подібні статті потрібні, але стосовно саме цією - дуже поверхньо та малоінформативно...

Автор почав писати про те, що сам особисто напевно не знає
07.06.07 13:36 BND
АВИТОРУ - ПОЗОР! ВЫГНАТЬ С РАБОТЫ!

приватний підприємець (Gb) - да будет автору известно, что G сокр. Gesellschaft.. при чем тут "прыватный пидпрыемець?"
07.06.07 13:35 BND
приватний підприємець (Gb) або Gmb з малим статутним капіталом.
07.06.07 13:23 Alex-D-2006
Статья рекламная. Однако все должны знать, что Германия выделяет деньги на то, чтобы ее бизнесмены находили партнеров в Украине. Однако эти деньги обычно проедаются многочисленными конторами как немецкими, так и украинскими. Например, на круглые деловые столы едут тучи немецких чиновников-туристов, интерес которых заключается в экскурсиях за чужой счет.
07.06.07 10:12 mlynok
Хотів би я знати, чи німцеві для отримання візи також потрібно з собою тягнути в консульство кіпу документів, чи вистарчить лише паспорта? Отож не в тім проблема як відкривається віза, а в тім як вона повинна відкриватися. Зі статті аж тхне якоюсь меншовартісністю
07.06.07 05:22 676
россиянам в визах отказывают реже. Просто потому что украинцев можно учить жизни, а россияне могут выключить газ.
06.06.07 21:25 Lesj
Блін, мені б таким Генеральним директором бути щоб незнати, що ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) німецькою скорочується GmbH (Gesellschaft mit beschr