| | | | | | |


01.01.08 18:44 Кварк
Типично заказная статья. Любопытно, сколько за нее заплатили? Юля пока выполняет все, что обещала, видимо, это и злит? Ничего, привыкайте, не вечно будет можно стоять на позиции "да пошли вы".
29.12.07 15:09 kartkozak
А де бензина по три грн!А може тут влада краде у нас щодня з кожної літри по дві гривні? Jn;t/ nen nht,f f,j 'dhjpfhgkfne/ f,j gfkbdj pf dyenhsiybvb wsyfvb/
27.12.07 14:31 sap
Я вірю їй Юля щось зробить для Ураїни вона добєть свого ніж Янукович він тьльки краде для Ахметова
26.12.07 22:32 kuzja
Не чекав такої відвертої заказухи, принаймні тут.
25.12.07 20:20 kartkozak
дура старва. Вона не розуміє нас.а цек для неї біда. Ціна бензини у ЄС три гривні без наворотів. І тому ми з неї три шкіри здеремо
25.12.07 20:03 ivepost
Может автор заодно объяснит нам неразумным, почему самый дорогой бензин в Донецкой области, где его оборот самый большой и быстрый? В этом тоже ЮВТ виновата? Сынок, не вешай нам лапшу в виде своих псевдонаучных предсказаний и передай своим пацанам, пусть быстренько прячут концы в воду и на всякий случай подмываются, скоро для них наступит трудное время.
25.12.07 18:36 baks
Пані Тимошенко як і більшисть звичайних персічних українців ставить під сумнів доцільність перебування на волі більшості вождів та вождіков бувших у влади останні 16 років. У першу чергу кучмістів та їх нащадків в регионах . Своєю діяльностью перетворивших развинуту єкономику України 90-х на африканский бантустан у центрі Європи
25.12.07 17:23 val_lav
Автор свої висновки робив, мабуть, по матеріалах жовтої преси. Я уважно стежив тоді за подіями і ще до їх закінчення чітко знав, що у Тимошенко нічого не вийде. І не тому що не могла, а тому що не дали. Наскільки я памятаю, була вже досягнута домовленість про стабілізацію цін. Але спочатку Кінах поїхав у Москву і вибачався за дії уряду, потім Порошенко, а остаточно все завалив ВАю, заборонивши Тимошенко діяти. І однією з причин було різке зростання рейтингу Тимошенко.
25.12.07 16:31 Oleg_Polyvodchenko
Продовження ...
У переважної ж меншості великий розмір заробітноъ плати, який виплачують, як правило, у конвертах. Це друга незалежність українського ринку заробітної плати від світових тенденцій, тому що у розвинених країнах найбільшим державним злочином являється несплата податків.
Так от коли з'явиться залежність ринку зарплати від світових тенденцій, тому що його незалежність створена штучним чином.
Але товариш Олексій Дорошенко не "чітатель", товариш Олексій Дорошенко - "пісатель".
І ні хорошо це і ні погано. І не холодно від цього опусу, і не жарко. Одним словом на городі - дядько, а в Києві - Бузина.

Хай щастить.
25.12.07 16:29 Oleg_Polyvodchenko
Причеплюся тільки до одного висловлювання, яке мене трішки зачепило за живе.

Шановний пан Олексій Дорошенко пише: "... пані Тимошенко ставить під сумнів залежність українського ринку нафтопродуктів від світових тенденцій, що з кожним днем зростає. ...".
Таке враження, що навіть перший клас церковно-приходської школи шановному пану Олексію Дорошенко закінчити не вдалося.

Ніхто не ставить під сумнів залежність українського ринку нафтопродуктів від світових тенденцій. Тому що буде виглядати цілковитим дурнем у очах цивілізованого суспільства. А на сьогодні з дурнями справи ніхто не хоче мати.

Пані Тимошенко ставить під сумнів незалежність українського ринку заробітної плати від світових тенденцій. Ось у чому песик порився! У переважної більшості українського народу розміри заробітної плати незалежні від світових тенденцій. Ось у чому на сьогоднішній день полягає і незалежність України і її головна проблема. У переважної ж меншості великий розмір заробітноъ плати, який виплачують, як прави
25.12.07 16:01 piesdos
Маленькие любители премьера не стояли в часовых очередях на заправках в 2005 а потом не чистили топливную и не меняли бензонасос. вероятно по причине нищебродства. Юля - фпирьод!!
25.12.07 15:28 Ойл
Ну навіщо дурити людей, пане автор.
Ні Тимошенко, ні Плачков не причетні до бензтинової кризи 2005 року.
Проблема монополії цього ринку. А монополії
грали тоді проти уряду Тимошенко, не див-
лячись на те, що Тимошенко з ними була домовилась до кінця травня 2005 року.
Алеж всі знають, хто надоумив їх відмовитись від домовленностей з Тимошенко.
До речі: такі неринкові методи урядів вживають всі країни, бо це захист інтересів держави, і завивати про неринковість Тимошенко - це лайно собаче.
25.12.07 15:21 Ф-Всеволод
О! Вже заворушились скорпіони. І "експерти" підгавкувати почали. А хто ж тії "експерти"? На чиєму возі вони їдуть та хто їм замовляє музику?
І цікаво, хто такий оцей Дорошенко? Чи не з хоружівських часом?
25.12.07 15:05 NETTO
Cогласен с 25.12.07 13:55 Сукристофф.
Хочу только уточнить, что Путин сказал по данному поводу:" Нас удовлетворяет квалификация посредника и, если кому-то чего-то не нравится, то пусть меняют, но... только свою сторону"
Вот и аллес орднунг!
Да, товарищ полковник?

25.12.07 14:18 Мрійник_зі_Сходу
2 Сукристофф: +1

Пацюки заворушились. Це значить, що Юля все правильно робить.
25.12.07 13:55 Сукристофф
Участники нефте-газового рынка, равно как и их опричники-эксперты, настолько прокурены коррупцией, что любое иное решение по данной проблеме будет несомненно восприниматься как безусловно нэзрозумилэ.
Вот уже и Путин объявил, что с существующими посредниками российской стороне очень даже комфортно.
А посему, можно даже без углубленной аналитики, сделать вывод о том, что озвученная политика Тимошенко в данном вопросе направлена на защиту нац. интересов.

weblog.com.ua