Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  П'ятниця, 19 березня 2010, останнє оновлення: 4 години 12 хвилин тому
Новини
18.03.2010

У Мінпромполітики прогнозують відновлення металургії

У 2010 році металургійна промисловість вийде на показники 2008 року.

Такий прогноз висловив заступник міністра промислової політики Сергій Грищенко під час проведення балансової наради у Дніпропетровську, повідомляє прес-служба Мінпромполітики.

Згідно з прогнозом міністра, ріст у металургії цього року складе близько 7%.

Грищенко повідомив, що 2010 року у світі ріст виробництва в металургійному комплексі очікують на рівні 8%, а також додав, що за прогнозами світових експертів в 2010 році ситуація в галузі стабілізується але різкого збільшення виробництва не варто очікувати.

Також заступник міністра повідомив, що за 11 днів 2010 року середньодобове виробництво по чавуну склало 79,5 тис. тонн, по сталі - 93 тис. тонн, по прокату -81,4 тис. тонн.

Як повідомлялося, 2009 року вітчизняна металургія скоротила виробництво основних видів продукції відносно 2008 року на 11-20%.

Металургійними підприємствами було вироблено 25,676 млн. тонн чавуну, 29,757 млн. тонн сталі та 27,827 млн. тонн готового прокату.





Загрузка...


Загрузка...
 
© 2005-2009, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
weblog.com.ua