Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  Середа, 20 серпня 2008, останнє оновлення: 6 годин 28 хвилин тому
Новини
19.08.2008

Збори акціонерів "УкрГаз-Енерго" не відбулися через відсутність кворуму

Позачергові загальні збори акціонерів ЗАТ "УкрГаз-Енерго", призначені на 18 липня, не відбулися через відсутність кворуму.

Як повідомляє агентство"Інтерфакс Україна", для участі в ньому не зареєструвався представник RosUkrEnergo AG (Швейцарія). Компанії належить 50% акцій товариства.

Як повідомлялося, проведення 18 липня позачергових загальних зборів акціонерів "УкрГаз-Енерго" ініціював "Нафтогаз України", якому, як і RosUkrEnergo, належить 50% акцій ЗАТ.

Місцем його проведення був визначений актовий зал у центральному офісі НАКа. Реєстрація представників акціонерів проводилася в п'ятницю з 15:00 до 16:30 на місці проведення зборів.

Порядок денний зборів, що не відбулися, містив питання про відкликання й обрання голови й членів наглядацької ради, ревізійної комісії й правління "УкрГаз-Енерго", внесення змін до статуту товариства.



Magazilla
Мобильные телефоны
Фотоаппараты
Ноутбуки
MP3-плееры
LCD телевизоры
Бытовая техника




Найголовніше на УП
 
© 2005-2008, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".