Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  Вівторок, 2 грудня 2008, останнє оновлення: 2 години 2 хвилини тому
Новини

"Велика кишеня" купує мережу ресторанів

Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ "Торговий центр Великий Скіф", що здійснює інвестиційну діяльність, придбати частку в ТОВ "Маркет-Сервіс 3".

За повідомленням АМКУ, дане придбання забезпечить покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління ТОВ "Маркет-Сервіс 3", що надає послуги з організації відпочинку та послуги громадського харчування в торгово-розважальних центрах Миколаєва, Чернівців, Полтави й Севастополя.

За даними агентства "Інтерфакс-Україна", компанія "Маркет-Сервіс 3" заснована 2002 року, а її засновник Роман Лунін є одночасно і найбільшим акціонером компанії Davento Limited (Кіпр).

У свою чергу, Davento Limited придбала частку в статутному капіталі ТОВ "Торговий центр Великий Скіф"(Киев), що забезпечить кіпрській компанії перевищення 50% голосів у вищому органі управління київської компанії.

Davento Limited створена шляхом об'єднання активів, що належали компанії Davento, і активів української девелоперської компанії VK Development, Київ, яка займається реалізацією девелоперської програми групи "Велика Кишеня".

Портфель Davento Limited містить 11 проектів у сфері торговельної і складської нерухомості загальною площею 700 тис. кв. м.

VK Development планує до кінця 2010 року ввести в експлуатацію в Україні 675 тис. кв. м торговельних площ, що перевищить показник березня поточного року в 6,6 рази. У будівництво торгових центрів протягом трьох років компанія інвестує більше 500 млн. дол.





Загрузка...
Найголовніше на УП
 
© 2005-2008, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".