Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  Вівторок, 2 грудня 2008, останнє оновлення: 1 годину 53 хвилини тому
Новини
01.12.2008

В Україні чекають на дешеві авіаквитки

Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський виступає за те, щоб у країні з'явилося кілька "low-cost" авіаперевізників.

Про це він заявив на прес-конференції у вівторок, повідомляє "Українська правда" .

"Моє завдання - щоб зайшли в Україну не менше 10-12 нових літаків (від авіакомпаній "low-cost"), а вони самі собі виберуть маршрути для перевезення людей", - зазначив Вінський.

"Єдине - я буду сприяти тому, щоб на українському ринку працювали 3-4 серйозні авіаційні компанії, що були б конкурентами, і тільки конкурентне середовище дозволить знизити ціни на цьому ринку", - додав він.

За словами міністра, на даний момент досягнута попередня домовленість по одній з німецьких авіакомпаній.

Найближчим часом заступник міністра транспорту і зв'язку Ігор Урбанський вилетить до Німеччини для відповідних переговорів.

При цьому Урбанський уточнив, що переговори будуть проводитися з кількома авіакомпаніями. Він також повідомив, що досягнуто "ранніх домовленостей" з одною арабською авіакомпанією.

Як відомо, першою в Україні авіакомпанією, що працює за системою "low-cost", є "Wizz Air Україна".

Компанія відкрила базу в аеропорті "Бориспіль" і також має намір використовувати потужності харківського і львівського аеропортів.





Загрузка...
Найголовніше на УП
 
© 2005-2008, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".