Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 9

kotik1015 _ 27.07.2010 19:39
IP: 77.120.207.---
Да что там за два дня может измениться??? Разве что Тигипко какую-то новую сказку придумает!
Ведь всем и так понятно, что это повышение, как сказала Тимошенко, для того, что Фирташу деньги вернуть!!!!
PROXOR _ 27.07.2010 11:07
IP: 92.249.117.---
Юля об этом и говорила повышение нужно чтоб заплатить фирташу и пацанам за газ.
tuskarora _ 27.07.2010 05:42
IP: 95.111.189.---
1. Про газ. За моєю останньою інформацією, вартість газу українського видобутку становить 25-30 доларів за 1 тис. куб.м. При цьому крадуть 25-30% і пускають "на ліво". Співставте з тим, що виводить нинішній кабмін - до 2200 грн за 1 тис. кубів! При чому, ВСІ уряди спішили присісти на газок і драти з населення. Населення ж, яке ставило лічильники на газ, з подивом дивилося, що воно споживає в кілька разів менше, ніж по "нормам", за які платить і досі більша частина народу. Куди дівається різниця? :)))
2. Про Тігібкого. Він не знає реальої економіки: був комсомольцем, став банкіром, чинуша коротше. І тупий, як валянок. Пропозиція штрафувати за несплату за комуналку - повний брєд його власного сочінєнія!
eraser2 _ 27.07.2010 03:34
IP: 173.244.197.---
_MiXaLo_ какие такие свердловыны газа у Тигипко. Впервые слышу. Вот у Шуфрича да, у этого есть.
eraser2 _ 27.07.2010 03:26
IP: 173.244.197.---
Меморандум подписала еще Тимошенко. Деньги нужны Азарову. А крайним делают Тигипка.
h-ha _ 27.07.2010 01:03
IP: 93.73.89.---
Если нынешняя власть повышает цену на газ, так как это требование МВФ для получения кредита, то тогда хочется вспомнить как в прошлом году и Янек, и Азаров кричали, что нельзя брать кредиты у МВФ, когда их брала Тимошенко. Только Тимошенко в отличии от нынешней власти умудрялась продолжать сотрудничество с МВФ без повышения цены на газ для населения
h-ha _ 27.07.2010 01:03
IP: 93.73.89.---
А на каких тогда основаниях и Янек, и Азаров кричали, что повышения цены на газ для населения не будет? на основаниях того, чтоб перед выборами нужно было побольше лапши народу на уши повесить.....

Ведь Янек же подписал с Медведевым великую скидку на газ, которой он так гордиться, так почему ж тогда повышение? Выходит нынешняя завравшееся власть решила очередную лапшу народу в виде "обґрунтування" выдать?
_MiXaLo_ _ 26.07.2010 22:42
IP: 194.242.103.---
Скільки ж нас з вами дуритимуть.Українського газу хватить для всього населення і за копійки.Якби таке відбувалося в Греції .або в іншій європейській країні.то ввесь народ вийшов би на майдан.Не забувайте .що більша половина газових свердловин знаходиться у аренді в Шуфричів.Тигіпків .Азарових .а з вас мої милі українці допивають останню кров.І треба вас усіх трохи просвітити.бо після того .як свердловину запустили вона працює і працює і на її ремонт ідуть копійки.тільки на те .щоб пофарбувати.а нам таку лапшу вішають.що за місяць не з їси.З нафтовими свердловинами клопоту більше.Ну і не забувайте.що вся промисловість де використовується нафта і газ знаходиться в приватних руках ПаРашівців.а вони за нього платити не будуть .платить будемо ми з вами поки буде у нас така влада.Хоча може нам так і треба .бо ми цю владу обрали за гречку.гроші.а головне продажність.
Valerya _ 26.07.2010 21:54
IP: 77.120.16.---
З початку підвищення, а потім обгрунтування, Гра пішла. невже народ, дійсно такий дебільний? Чи ці люди настільки дебільні, що вважають- всі такіж?