Українська правда
Економічна правда
Постійне посилання: http://www.epravda.com.ua/news/2010/03/21/230327/

Білорусь буде одержувати венесуельську нафту через Одесу

Неділя, 21 березня 2010, 12:06

Венесуела у травні 2010 року поставить до Білорусі через Одеський порт пробну партію нафти в обсязі до 80 тис. тонн, а до кінця року планує поставити до 4 млн. тонн.

Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на прес-службу президента Білорусі.

Згідно із повідомленням, контракт з постачання нафти був підписаний 17 березня в Каракасі по завершенні переговорів президентів Білорусі і Венесуели Олександра Лукашенка й Уго Чавеса.

"Одним з найбільш важливих стало укладення контракту на постачання нафти з Венесуели в Білорусь. Протягом двох місяців планується створити спільне білорусько-венесуельське підприємство з поставок нафти, в якому 75% акцій буде належати Венесуелі, 25% - Білорусі. Сира нафта буде поставлятися через порт Одеси для подальшої її переробки на Мозирському НПЗ", - наголошується в повідомленні.

© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".