Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 9

Vlad_iz_Kharkova _ 20.03.2010 08:17
IP: 92.113.83.---
Вот ведь несчастье 2 года парализовала разработку шельфа по просьбе Путина. Это у нее называлось "вернуть шельф народу Украины". Чтобы там, не дай Бог, не начали нефть и газ добывать.
ESG _ 19.03.2010 16:16
IP: 194.44.242.---
2VNC _

так что теперь? может убогим соседям Украины в том числе и России вообще приостановить разработку месторождений на смежных с Украиной территориях пока тут не иследуют все черноморское дно и не пробурят скважины??? - т.е. лет на 100??
видать титульные и свидоми по праву считаю себя самой умной нацией... :)
tetete _ 19.03.2010 15:31
IP: 80.239.242.---
Читайте шановні советські "наука и жизнь" техніка молодежи Юний техник.Там все написано.Чорноморські поклади газу більші ніж всіх вмісті взятих еміратів з кувейтами оманами і інш.На той час була проблема технічна глибоко і тиск високий і політична (на севере все свои а там хохлі)..Тим кому за 50 памьятають всюди бурильні вишки і постйні взриви .
fin2010 _ 19.03.2010 14:54
IP: 91.200.156.---
VNC _ 19.03.2010 11:46
Бо росіяни з співміжних площин вже викачали відсотків 30 піддонного газу

Если они уже все выкачали, то чего тут бодягу разводить. Наверное Ванко интересует сам процесс тягомотины. И вообще, идиоты, собираются бабло выбрасывать в пустые родовыща.
Aresta _ 19.03.2010 14:37
IP: 62.80.175.---
Хлопці, який сенс сперечатися, все одно і газ, і нафта, і гроші підуть ПОВЗ бюджет України, ПОВЗ нас з вами.
viktorkaushan _ 19.03.2010 13:14
IP: 94.178.1.---
Десь чув, що рельєф дна нафтового родовища має нахил в бік Україна, а не Росії.
VNC _ 19.03.2010 12:32
IP: 77.247.216.---
-->Kuro _ 19.03.2010 12:10

Знав я , що Юлю підтримують виключно ДЕБІЛИ, але ж недо такої степені. ;))

Родовища газу й нафти не закінчуються на кордонах України.
Пробивши скважину під Новоросійськом можна качати газ з родовища яке тягнеться мало не до Ялти.
Що Росія успішно й робить. ;)))
Kuro _ 19.03.2010 12:10
IP: 193.23.225.---
VNC _ 19.03.2010 11:46
Ви що дурні? Росіяни чи Європейці, суть одна за копійки забрати наші ресурси. Чи ми самі не в змозі добувати наші корисні копалини, а не купувати їх у посередника? Який сенс переплачувати за наші ж ресурси?
VNC _ 19.03.2010 11:46
IP: 77.247.216.---
Ну й гарненько.
Бо росіяни з співміжних площин вже викачали відсотків 30 піддонного газу.

Схоже це (допомога росіянам) й було головною метою Юлі. ;))