Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 13 лютого 2012, останнє оновлення: 10 хвилин тому


Новини
12.02.2012
11.02.2012

Тігіпко контролюватиме п'ять банків

Новим головою Експертно-аналітичної ради (ЕАР) з питань участі держави в капіталізації банків при Кабміні стане віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

Про це пише газета "Дело" із посиланням на джерело в новому уряді.

Такого кадрового призначення не виключають і в Партії регіонів.

"Ця рада у зв'язку з вибуттям голови (раніше його очолювала Юлія Тимошенко) буде змінена. Цілком можливо, що її очолить Тігіпко, але відповідного рішення Кабміну поки немає", - говорить член ради НБУ Василь Горбаль.

За інформацією видання, таке рішення може з'явитися вже цього тижня.

Як відомо, відповідно до законодавства, ЕАР - це консультативно-дорадчий орган, а його основна функція - надавати рекомендації уряду з питань участі в рекапіталізації банків.

Але фактично саме ЕАР на чолі з Тігіпко буде займатися стратегічним управлінням трьох націоналізованих банків, а він сам як віце-прем'єр з економічних питань візьме під контроль два держбанки.

"Йому (Тігіпку) буде доручено курирувати не тільки три рекапіталізовані банки - Укргазбанк, банк "Київ" і Родовід Банк, а й дві державні - Ощадбанк та Укрексімбанк", - стверджує джерело в Кабміні.

За даними НБУ на початок року, сукупні активи цих п'яти фінустанов становили близько 150 млрд. грн., а це близько 17% активів всієї банківської системи України.

Truthlover _ 16.03.2010 14:31
Тигипко и банки - гремучая смесь. В прошлом году славный Сведбанк (в недалеком прошлом ТАС банк) показал потери около 5 млрд гривень (более половины его активов плохие).
Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
  
     
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook