Поштова розсилка: |
Пошук: |
ВАТ "Укртранснафта", монополіст з транспортування нафти в країні, не змогло провести повторний тендер на закупівлю послуг з переробки сирої нафти, оскільки на участь у конкурсі було подано менше двох заявок.
Рішення про скасування тендеру було прийнято 15 грудня 2009 року, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Міністерства економіки.
Тендер був оголошений 26 жовтня 2009, він був повторним після невдалого конкурсу, оголошення про який було розміщено 10 серпня.
Як повідомлялося, на початку 2007 року наглядова рада "Укртранснафти" дозволила правлінню компанії здійснити комплекс заходів, спрямованих на формування стабілізаційного запасу нафтопродуктів.
Цей запас передбачалося використовувати для проведення товарних інтервенцій на ринку нафтопродуктів з метою запобігання різкого збільшення цін на нафтопродукти.
У 2009 році "Укртранснафта" не здійснювала закупівлі нафтопродуктів і нафти для її подальшої переробки.
"Укртранснафта" - оператор нафтотранспортної системи України. 100% її акцій перебувають в управлінні національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".
![]() | 03.02.2012 Микола Лагун: Ми очікуємо, що з приходом Валерія Хорошковського ситуація покращиться |
![]() | 03.02.2012 Приватизація енергетики: вони знову не прийшли |
![]() | 03.02.2012 Микола Лагун: Кожному хтось допомагав у житті. Ми всім вдячні |
![]() | 02.02.2012 Олексій Мервінський: Бізнес можна дерти (Відео) |
![]() | 02.02.2012 Держслужба персональних даних: "З перевіркою можемо прийти куди завгодно" |
![]() | 01.02.2012 АМКУ: Частка ДТЕК на ринку електроенергії не досягає 33% |
![]() | 01.02.2012 Держмайно продадуть "по 100 гривень", але не іноземцям |