Popkorn _ 04.11.2009 16:22 "А щодо яблук та грушок, то вирощених в Україні їх в магазинах не більше 10%, а решта імпортується. Тому не заспокоюй себе що ти будеш їсти яблука і груші без хімії."
Я - буду. Я сам вирощую :-) Мені вистачає. І ще з друзями ділюсь
Kipish Мова йде не про то як вирощують ці банани, а як держава обкрадає народ. А щодо яблук та грушок, то вирощених в Україні їх в магазинах не більше 10%, а решта імпортується. Тому не заспокоюй себе що ти будеш їсти яблука і груші без хімії.
Popkorn _ 04.11.2009 14:33 "ти сам тупонький. Тому, що не імпорети чи експортери платять за завищене мито, а ти, коли купляєш ці банани."
А навіщо вам ті банани ? Ви що, мавпи ? Чи вам яблук з грушами мало ? А ви не хочете подумати, скільки в них хімії накачали, щоб вони з іншої півкулі, за десятки тисяч кілометрів приїхали в Одесу, потім на на прилавки по всій Україні потрапили, ще полежали декілька місяців і не згнили ?
Згадався анекдот
Один бізнесмен купив в іншого вагон бананів. Через день дзвонить і каже: - Слухай, та твої банани неможливо їсти - Та ти дурний! Хто ж банани їсть ? Їх продавати треба!!!
ПДВ это один из видов непрямих налогов (наряду с акцизом например на табак и алкоголь) и платится он за щет конечного потребителя( нас с вами). Государство Украина ведя такую таможенную политику в очередной раз питается получить доходы в казну за щет своих и без того бедных, замученных кризисом и епидемиями граждан. Реально наша страна в заднице!!! Нужны немедленные и системно-радикальние реформы в економике и административно-политической, судебной системах. Если этого не эделать, тогда эта ситуация затянется на десятилетия. Бедность, безправие и т.д. Сегодня всем лидерам политрейтинга абсолютно выгодно такое угнетенное положение нашего общества. Мы граждане, молодые и мислеспособные люди должны сказать решительное нет старым елитам в независимости от их политической окраски!!!
vikctor ти сам тупонький. Тому, що не імпорети чи експортери платять за завищене мито, а ти, коли купляєш ці банани. А проблема зі штучно завищеними платежами на митниці не тільки з бананами. Якщо хтось колись щось розмитнював - знає як вміє задовбати відділ митної вартості розказуючи на скільки відсотків вони збільшать тобі митну вартість товару.
При чем тут "не нравится тут торгуйте в Африке"? Украина не есть родина бананов. И все эти наценки оплачиваем мы на базарах. А кто-то (вряд ли бюджет) кладет в карман неплохой навар.
"А щодо яблук та грушок, то вирощених в Україні їх в магазинах не більше 10%, а решта імпортується. Тому не заспокоюй себе що ти будеш їсти яблука і груші без хімії."
Я - буду. Я сам вирощую :-) Мені вистачає. І ще з друзями ділюсь