Українська правда
Економічна правда

Коментарі — 12

Forester _ 19.11.2009 14:26
IP: 93.74.47.---
KLIO-X _ 19.11.2009 13:58
Для чого робити з мухи слона? Тимошенко пояснювала, що заставу буде повернено до кінця року////

Хе-хе.. до кінця року...Якого саме? 2010? Може, 2012? Термін повернення застави закінчився ще 10 жовтня, тому побрехеньки ЮТ, чому вона стирила-використала чужі гроші, нікого не цікавлять.
KLIO-X _ 19.11.2009 13:58
IP: 81.23.24.---
Для чого робити з мухи слона? Тимошенко пояснювала, що заставу буде повернено до кінця року. Тому доведеться учасникам конкурсу з приватизації трішки почекати.
daf _ 19.11.2009 13:31
IP: 78.159.40.---
"Фрунзе Флора" подала позов до Господарського суду Києва з вимогою повернути заставу...
от суд і винесе справедливе рішення.
daf _ 19.11.2009 13:30
IP: 78.159.40.---
двоє з трьох учасників - "Фрунзе Флора" (належить підприємцю Костянтину Григоришину) і "Нортіма" (контролюється групою "Приват") - ...........жидам дати пинка в Ізраїль.
daf _ 19.11.2009 13:29
IP: 78.159.40.---
повернення застави учасникам конкурсу з приватизації Одеського припортового заводу.....
Дулю їм а не заставу,гроші вних то крадені і не чесні.
socrat _ 19.11.2009 12:50
IP: 194.246.116.---
До речі. Faultfinder _ 19.11.2009 11:12 "голова ФДМ під час проведення конкурсу ВІДВЕРТО порушував домовленості із кабміном"
А я думав, що повноваження голови ФДМ визначаються законом, а не домовленостями з Кабміном (імена, паролі, явки). КМУ, до речі, орган колегіальний, приймає постанови (дайте посилання). А от домовляються конкретні люди.
Конкурсна комісія також повинна бути зацікавлена в додержанні перш за все процедури, рівної для рівних, що і визначає справедливість. А не в виконанні телефонних доручень Тимошенко Ю.В., наданих з перевищенням повноважень.
Тож якщо вам відомо про домовленості, то сам факт їх існування є явним порушенням закону, на яке є матеріальна стаття в Кримінальному Кодексі України.
Мерщій, як свідомий громадянин, катайте заяву до прокуратури. Як того не зробите, тема явно відноситься до компетенції СБУ: встановити авторство, притиснути за недонесення про обставин, що мають прикмети кримінального злочину у склади групи держслужбовців з КМУ.
socrat _ 19.11.2009 12:38
IP: 194.246.116.---
Faultfinder
Прошу видатного юриста прокоментувати у такому випадку, чому застава була вчасно повернута третьому учаснику торгів. Посилання на те, що той російський учасник не брав участі у змові не канає з зрозумілих причин: його, як такого, що першим вийшов з процесу, найбільше причин підозрювати.
Крім того, у рішенні комісії є посилання на підстави відміни, але ні слова не сказано на папері про змову. Нє?
Faultfinder _ 19.11.2009 11:12
IP: 94.179.36.---
Bethlehem _ 19.11.2009 10:59 Якщо людина не зрозуміє ЮРИДИЧНОГО боку справи, то НАВІЩО вона пише відверте лайно, пане Bethlehem? Ще раз повторюю, що ЯКБИ підсумки конкурса були скасовані за ІНШИМИ обставинами, НЕ В ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗМОВОЮ, то заставу повернули б. Доки змова не доведена юридично, ЗАСТАВУ НЕ ПОВЕРНУТЬ, бо в цьому разі БУДЬ-ЯКИЙ СУД визнає конкурс таким, що відбувся (повернувши заставу, уряд ФАКТИЧНО визнає, що змови не було), і держава втратить ОПЗ. Треба розуміти, що САМЕ ЦИМ пояснюються дії зв'язки Григоришин-Коломойський, ЯКІ І ВСТУПИЛИ В ЗМОВУ, і зараз шалено давлять на уряд, намагаючись повернути ВІДНОСНО НЕВЕЛИКІ, як для їхнього бізнесу, гроші. Нагадую, що голова ФДМ не є членом Уряду, і його мотиви і позиція НЕ Є відображенням позиції Уряду. Я б взагалі розпочав службове розслідування, бо голова ФДМ під час проведення конкурсу ВІДВЕРТО порушував домовленості із кабміном, нехтуючи інтересами держави, і поводив себе як заангажована людина, а не держслужбовець.
Bethlehem _ 19.11.2009 10:59
IP: 109.122.16.---
Faultfinder
Свого часу відомий персонаж очитсив авгієві конюшні від кінського гівна. Те саме роблять чесні дописувачі, але від гівна доводиться розчищати особливого - такого як як ти і вся шобла вонаністів на чолі з воною. Версія що до розслідування цікава, але мяко кажучи невдала. Адже голова фонду держмайна звинувачує міністерство фінансів в недбалості, яка призвела до затримки з поверненням застави і до судових позовів. А хто буде платити за несвоєчасне виконання зобовязань? Чи не ти, чмошник бюторилий?
Faultfinder _ 19.11.2009 10:51
IP: 94.179.36.---
Все не так просто, як тут пишуть говнорозкидувачі типу Bethlehem _ 19.11.2009 10:38. Підсумки конкурса були скасовані на підставі того, що були порушення - змова між претендентами. Якщо факт змови буде встановлений - ГРОШІ ПОВЕРНУТІ НЕ БУДУТЬ. Повернути гроші ЗАРАЗ, коли іде розслідування справи, означає ВИЗНАТИ, ЩО КОНКУРС ПРОЙШОВ ЗАКОННО, І ВІДБУВСЯ. Це призведе до втрати ОПЗ державою, і фактичної крадіжки його Коломойским із кампанією (бо змова мала місце).
Bethlehem _ 19.11.2009 10:38
IP: 109.122.16.---
Теж мені дивина. А кого блохаста не обдурила і яка оборудка пройшла повз її кишеню? Візьмемо останній приклад з "поверненням" депозитів вкладникам Укрпромбанку. Виявляється повернення розписане не до кінця 2009 р, як вона обіцяла, а по травень 2010 р. включно. На виплату в цьому році планується 1,5 млрд. грн., з виділених 5,6 млрд. То куди вона спланувала направити 4 млрд. грн., під які Родовідбанк судомно переоформлює депозитні договори на себе. Злі язики стверджують, начебто під ці 4 млрд. Родовід вже придбав цінні папери кабміну. Чи нагадує ця "абсолютно чесна" схема загальновідомий, але призабутий лохотрон?