Поштова розсилка: |
Пошук: |
Росія наступного тижня проведе черговий раунд переговорів з Євросоюзом і США з питання вступу до Світової організації торгівлі (СОТ).
Як повідомили дипломати в Брюсселі, консультації пройдуть на "полях" Петербурзького міжнародного економічного форуму, який відкривається 4 червня 2009 року, пише газета "Дело".
У консультаціях візьмуть участь міністр економічного розвитку РФ Ельвіра Набіулліна, комісар ЄС з питань торгівлі Кетрін Ештон і торговий представник США Рон Керки.
Напередодні МЗС Росії повідомив, що процес приєднання Росії до СОТ увійшов у фінальну стадію.
"Питання вступу Росії може бути вирішено досить швидко. Для цього потрібна політична воля наших партнерів", - сказав офіційний представник МЗС Андрій Нестеренко.
Як відомо, Росія веде переговори про вступ до СОТ більше 15 років, залишаючись найбільшою економікою, не входить до цієї міжнародної організації.
![]() | 09.02.2012 АЗС продаватимуть "помиї" ще рік |
![]() | 09.02.2012 "Укрзалізниця" віддала вагони шести ТОВаришам |
![]() | 09.02.2012 Анна Дерев'янко: Ми втомилися розповідати про потенціал Україні |
![]() | 08.02.2012 Ринок нерухомості: без шансів на зростання цін |
![]() | 08.02.2012 Росіяни збільшили частку в українських електромережах |
![]() | 07.02.2012 Українські феросплави втрачають батьківщину |